Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:

Як отримати візу в Канаду в 2020 році?

Опубліковано на Avisa:   21.01.2020

Угода між Україною і Канадою зобов'язує громадян України отримати візу в Канаду для короткострокових подорожей, якщо це їм необхідно. Це правило стосується абсолютно всіх, включаючи дітей будь-якого віку. В обов'язковому порядку заявники з 14 років до 79 років повинні здати відбитки пальців у Візовому центрі Канади, які зберігаються в базі даних до 10 - ти років.

Посольство Канади в більшості випадків видає візи: Visitor (віза тимчасового відвідувача) і студентські візи. Visitor віза (віза тимчасового відвідувача) може бути туристичною, бізнес візою, гостьовою, транзитною.

 • Туристична віза в Канаду видається тим людям, у яких мета візиту - туризм, екскурсії, шопінг.
 • Бізнес віза відкривається для людей, які планують відвідати Канаду з офіційним візитом, наприклад бізнес зустрічі, відвідування семінарів, конференцій, укладення договорів з партнерами.
 • Гостьова віза - для короткострокових подорожей до родичів або друзів.
 • Транзитна віза в Канаду для українців потрібна якщо Ви подорожуєте в іншу країну з пересадкою в Канаді, вона потрібна навіть якщо ви не будете залишати аеропорт. Дана віза в Канаду дає можливість знаходитися на території цієї країни протягом 48 - ми годин.
 • Студентська віза в Канаду для українців необхідна в тому випадку якщо Ви плануєте відвідати Канаду з метою навчання більше ніж на 6 міс.

З якою б Ви метою планували поїздку в Канаду потрібно знати всі вимоги посольства і процедуру подачі документів для оформлення візи. Існує два способи подачі на візу:

 • Особиста подача у Візовому центрі Канади;
 • Онлайн подача, завантаживши всі документи і всю інформацію про себе на сайті посольства Канади.

Перший варіант передбачає Вашу особисту присутність у Візовому центрі, з вже підготовленими документами і анкетами.

Другий спосіб подачі - онлайн, дає можливість подати Ваші документи безпосередньо в посольство, але в будь-якому випадку ви повинні будете прийти на здачу відбитків пальців. Цей варіант більше підходить для тих, хто добре володіє англійською мовою, впевнений в своїх документах або подає на візу через візове агентство.

 Оформлення візи в Канаду можливе перерахованими вище способами на вибір, але перед тим, як обирати який Вам підходить більше, необхідно проконсультуватися з фахівцем.

Віза в Канаду для українців 2020 видається на 10 років або до кінця дії паспорта, але бувають випадки видачі візи на менш короткий термін.

Основні вимоги посольства Канади від заявника це:

 • адекватна і підтверджена мета поїздки;
 • надання всіх необхідних документів, які підтверджують Ваше фінансове становище і укорінення в країні проживання;
 • грамотне заповнення візової анкети;
 • якісний переклад всіх ваших документів на англійську мову;
 • перед подачею на візу необхідно враховувати терміни розгляду документів посольством (для візи відвідувача - 14 робочих днів, для студентської візи - 21 робочий день).
 • ніколи не вказуйте неправдиві відомості про себе, а також не надавайте підроблені документи.

Вартість консульського збору для візи відвідувача (винятком є ​​лише транзитна віза, вона оформляється безкоштовно) - 185 канадських доларів, якщо Вам не потрібно здавати біометрії - 100 канадських доларів. Вартість консульського збору для студентської візи - 235 канадських доларів. Збір оплачується тільки онлайн за допомогою карти на сайті посольства Канади перед візитом до візового центру, або після завантаження всіх документів на сайт, якщо Ви подаєте документи онлайн. У разі відмови - вартість консульського збору не повертається.

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Введіть номер телефону