Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:

Як отримати візу в США громадянам Росії в 2021? оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   08.07.2021

Ситуація в Росії склалася таким чином, що отримати неімміграційну візу в США тепер не можна. З 12.05.2021 посольство США в Росії призупинило надання послуг за даними категоріям віз. Посольство США в Росії зможе розглядати лише обмежену кількість імміграційних заяв, але тільки в тому випадку якщо це надзвичайні ситуації.

З 31.07.2021 з'явилася інформація, що посольство США в Москві припиняє прийом консульських платежів за неімміграційні візи. Вже сплачені збори будуть дійсні до 30.09.2022. Збори поверненню не підлягають, а також не можуть бути перенесені в іншу країну.

Що ж робити громадянам Росії в даній ситуації? Адже крім туристичних віз в США, під категорії не імміграційних віз потрапляють також студентські візи, візи по обміну, робочі візи і так далі. У звичайний час росіяни могли звернутися за візою в США в будь-якій точці світу, де є консульство США, але зараз через пандемію ситуація з кордонами і з посольствами США аж ніяк не ординарна.

Через епідемію коронавіруса посольства США по всьому світу не працюють в повному обсязі, і надають обмежені послуги для громадян країн, в яких вони знаходяться. Для нерезидентів виділяються мізерні місця, щоб потрапити на співбесіду. З червня 2021 багато посольств США, розташовані в країнах ЄС, додали на офіційні сторінки інформацію, що на співбесіду тепер можуть записатися тільки громадяни країни в якому знаходиться посольство. Наприклад, на сайті посольства США в Польщі можна знайти таке повідомлення: «Посольство США в Варшаві і Генеральне консульство США в Кракові в даний час приймають заявки на отримання візи тільки від польських громадян і / або жителів Польщі». Такі повідомлення можна знайти на сайтах багатьох країн, що входять в ЄС.

Проте на сайтах посольства США в Україні, Грузії, Казахстану, Ізраїлю такої інформації немає. Тому запустити процес отримання візи в США громадянам Росії в цих країнах теоретично реально. Проблемою може стати тільки те, що не буде вільних дат в посольстві для нерезидентів. Ще Ви повинні розуміти, що дізнатися про те є вільні дати на співбесіду в посольстві для нерезидентів чи ні, можна тільки після оплати консульського збору.

Як отримати візу в США терміново громадянам Росії?

Якщо у Вас є причини для термінової поїздки в США, наприклад: хвороба чи смерть близького родича, проблеми зі здоров'ям, і Вам потрібна медична допомога від клініки в США. У вас починається навчання або Вам потрібно вирішити нагальні питання по бізнесу, Ви можете подати заявку на термінову візу в США.

Як подати заявку на термінову візу в США росіянам:

 1. Вибрати країну, в яку Ви зможете без проблем в'їхати для проходження співбесіди;
 2. Одержати більш детальну інформацію чи в цій країні посольство США приймає нерезидентів інших країн;
 3. Оплатити консульський збір;
 4. Заповнити візову анкету DS-160;
 5. Зібрати документи, які підтвердять терміновість Вашої поїздки;
 6. Написати запит в посольство;
 7. Якщо посольство схвалить Вашу заявку, записатися на найближчу дату на співбесіду.

Наша компанія Avisa може допомогти оформити візу в США в будь-якій точці світу. Зверніться за детальною консультацією до нас по телефону або заште заявклиу на сайті, і наш фахівець зв'яжеться з Вами у зручний для Вас час.

Які особливості при подачі на візу в США в Україні для громадян РФ можуть бути:

 • Консульський збір на візу в США можна оплатити тільки перебуваючи на території України. Ви можете це зробити самостійно або наша компанія Avisa може допомогти Вам у цьому питанні;
 • Список документів для нерезидентів України може відрізнятися ніж для резидентів; 

Оновити візу в США в Києві громадянам Росії можливо, але при таких умовах:

 • Вам була раніше видана віза в США, термін якої закінчився не більше ніж 48 місяців тому.
 • Минула віза в США була видана в Україні.
 • Ви є постійним резидентом України.
 • Ваша минула заявка на візу не проходила адміністративну перевірку.
 • Після видачі минулого візи Ви не отримували відмову.

Якщо Ви підходите за всіма параметрами, Ви зможете скористатися процедурою поновлення візи в США в Україні.

Оновити візу в США громадянам Росії без постійного виду на проживання в Україні неможливо.

Кожен день ситуація змінюється в світі з ковід-19, змінюються і вимоги посольств. Перед тим як починати процес оформлення візи в США зверніться за консультацією в нашу компанію Avisa. Ми стежимо за ситуацією в світі кожен день і відповімо на всі можливі Ваші питання щодо віз в США.

Рейтинг: 0 / 5 (0)

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Введіть номер телефону
Avisa
Контакти
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний