Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:

Основні вимоги для отримання візи до Сполученого Королівства Великої Британії

Опубліковано на Avisa:   09.08.2019

Згідно з Імміграційними правилами Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії разом із Вашою візовою заявою до посольства цієї держави Ви повинні надати:

  • Закордонний паспорт (за наявності інших закордонних паспортів, термін дії яких вже закінчився, слід надати також й їх);
  • Підтвердження бронювання авіаквитків і номеру в готелі;
  • Висновок про проведення флюорографічного обстеження легень від уповноваженої клініки чи медичного закладу.

Крім того, з метою підтвердження цілі візиту до Великої Британії Вам слід надати:

  • Фінансові документи, що засвідчують наявність у Вас достатніх коштів (довідка з банку про залишок коштів на Вашому рахунку та рух коштів протягом останніх 6 місяців, довідка з роботи чи місця навчання, т.і.);
  • Лист від Вашого працедавця із зазначенням мети Вашого візиту до Великої Британії, особи, з якої Ви проводитимете зустрічі, перемовини, а також підтвердження наявності будь-яких розрахунків між Вашими компаніями.

Дуже важливими є документи, що підтверджують наявність міцних зв’язків із країною походження або проживання.

Не забувайте про необхідність сплатити візовий збір, розмір якого залежить від мети Вашого візиту до Великої Британії та періоду Вашого перебування в цій країні. Розмір мінімального візового збору становить $121.

Цей перелік документів не є вичерпним, оскільки залежить від типу візи, який Ви хочете отримати, та цілі Вашої подорожі до Сполученого Королівства. Повний пакет документів можна знайти на офіційному сайті посольства цієї держави та в Імміграційних правилами Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії з численними додатками. Звісно, всі документи повинні бути перекладені англійською мовою. Усе це доволі кропіткий процес, який вимагає багато часу. Проте, знання та досвід наших фахівців дадуть Вам можливість швидко скомпонувати повний пакет документів, які може запросити у Вас візовий офіцер, й отримати візу.

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Введіть номер телефону