Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:

Скільки коштує віза в Канаду?

Опубліковано на Avisa:   23.07.2021

Візові формальності Канади для громадян України непрості. Щоб процес отримання візи в Канаду завершився позитивним результатом необхідно подумати про це заздалегідь і розуміти які етапи Вас чекатимуть на шляху до заповітної візи в Канаду. Розуміння процесу заощадить Ваш час і гроші. Чим більше помилок Ви зробите при оформленні візи в Канаду, тим більше в результаті у Вас буде фінансових витрат.

Найперше, що Вам необхідно зробити - це зрозуміти на який тип візи в Канаду Ви будете подавати документи.

Найбільш популярні візи в Канаду:

  • Туристична віза в Канаду;
  • Гостьова віза в Канаду;
  • Бізнес віза в Канаду;
  • Студентська віза в Канаду;
  • Супер віза в Канаду;
  • Транзитна віза в Канаду.

Кожен тип візи в Канаду має свої вимоги за списком документів і оплати. Наприклад, вартість консульського збору короткострокової візи в Канаду - $ 100 CAN. Вартість біометричних даних - $ 85 CAN. Консульський збір візи в Канаду однаковий для всіх вікових категорій людей. Є виняток тільки в оплаті біометричних даних. Діти до 14 років і дорослі від 79 років не здають біометрії, відповідно не повинні оплачувати цю послугу.

Коли йдеться мова про довгострокову візу в Канаду, наприклад студентську візу в Канаду, вартість консульського збору становитиме $ 150 CAN. Вартість біометричних даних - $ 85 CAN.

Вартість транзитної візи в Канаду - безкоштовна. Громадянам України не потрібно оплачувати консульський збір. Вашими витратами будуть тільки послуги візового центру Канади і послуги нашої компанії Avisa.

Скільки часу потрібно для оформлення візи в Канаду?

Візу до Канади необхідно оформляти як мінімум за 1 місяць до передбачуваної поїздки. Посольство Канади розглядає документи 15 робочих днів, а в деяких випадках до 1 місяця.

Частим питанням від клієнтів є - скільки мені буде коштувати віза в Канаду. Щоб відповісти на це питання, необхідно врахувати деякі фактори:

  • Чи плануєте Ви оформляти візу самостійно або будете звертатися за допомогою до фахівців. Вартість послуг нашої компанії починаються від $110 US.
  • Всі документи необхідно перекласти на англійську або французьку мови. Ви можете перекласти свої документи самостійно або звернутися в нашу компанію. Вартість перекладів на англійську мову - 1 ст \ $4 US.
  • Після того як Ваша віза буде схвалена, у Вас будуть витрати за послуги передачі паспорта в посольство і послуги кур'єра. У період коронавіруса ці послуги є невід'ємним процесом отримання візи.
  • Так само в залежності від ситуації Вам може знадобитися інші послуги нашої компанії. Ви можете ознайомитися з цінами на нашому сайті: https://avisa.ua/krainy/viza-do-kanady.html або проконсультуватися з нашим менеджером.

Компанія Avisa надає професійні послуги з оформлення візи в Канаду для українців. Остаточну вартість візи в Канаду ви зможете дізнатися після консультації з нашим фахівцем. Наш фахівець надасть Вам максимально повну інформацію про процедуру отримання візи в Канаду, а також запропонує тільки ті послуги, які Вам дійсно будуть необхідні.

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Введіть номер телефону