Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:

Віза до Великобританії для українців в 2021

Опубліковано на Avisa:   04.12.2020

Проводжаючи 2020 рік багато людей буде задавати питання яким буде 2021 на рахунок подорожей. Пандемія коронавіруса внесла свої зміни в сферу туризму, а також в роботу посольств та візових центрів. У цій статті ми хочемо більш детально зупинитися на такій країні як Великобританія, згадати яким чином йдуть справи з відкриттям віз на сьогоднішній день і що очікувати в 2021.

               На даний момент візовий центр Великобританії відкритий для видачі віз. Всі ті заявники, які планують подати документи на візу повинні записатися на подачу документів заздалегідь, а також дотримуватися правил відвідування візового центру: носити маску, приходити зі своєю ручкою, тримати соціальну дистанцію.

               Кордони між Великобританією і Україною відкриті, відповідно маючи візу до Британії громадянин України може в'їжджати в країну за умови, що він пройде 14-ти денну самоізоляцію в готелі або, орендованих апартаментах або у друзів / родичів.

               З 5 листопада 2020 уряд Великобританії ввів локдаун на 4 тижні, але кордони, як і раніше були відкриті. Про продовження локдауна на грудень поки рішення немає.

               З 15 грудня 2020 пасажири, які прибули в Англію, зможуть здати тест після 5-ти денної самоізоляції і в разі негативного результату скасувати карантин. Ті, хто відмовиться здавати тест, повинні будуть дотримуватися 14-ти денну самоізоляцію.

               Як отримати візу до Великобританії 2021?

               Існує багато різних категорій віз для візиту до Великобританії, і щоб вибрати правильну необхідно відштовхуватися від мети поїздки до Британії.

               Віза до Великобританії категорії (Standard Visitor Visa) для українців 2021 є узагальненою категорією візи, яка може включати в себе різні цілі візиту в країну, наприклад туризм, відвідання родичів або друзів, ділові поїздки і т.д. Нижче ми розглянемо цю категорію візи детальніше, розділивши на підкатегорії:

               Туристична віза в Великобританію підходить тим людям, які планують відвідати Британію з метою туризму, рекреації.

               Гостьова віза в Великобританію відкривається тим заявникам, у яких на території Британії проживають друзі/родичі.

               Бізнес віза до Великобританії призначена для тих, хто планує відвідати Британію з метою ведення переговорів по бізнесу, відвідування виставок / конференцій і тд.

               Віза до Великобританії для дитини - діти до 18-ти років можуть отримати візу до Великобританії, але за наступних вимог:

 • Поїздку дитини обов'язково повинен спонсорувати дорослий, гарантуючи покрити всі фінансові витрати дитини під час подорожі.
 • Надати в посольство нотаріально оформлену згоду другого з батьків / опекунa на поїздку дитини, якщо його супроводжує тільки один з батьків. Якщо дитина подорожує з третьою особою необхідно оформити нотаріальну згоду від обох батьків.
 • Якщо дитина буде подорожувати без дорослих, в такому випадку батьки дитини або опікуни повинні надати:
 1. Письмову згоду на поїздку до Великобританії;
 2. Докази житла у Великобританії;
 3. Прізвище, ім'я, дату народження дорослого, який на території Великобританії буде піклуватися про дитину, а також його письмову згоду про те, що він бере відповідальність за дитину під час поїздки до Великобританії.
 4. Якщо дитина буде подорожувати з дорослими, паспортні дані дорослого / дорослих необхідно вказати в анкеті, яка заповнюється на сайті Держдепартаменту Великобританії. В анкеті можна вказати до 2-х осіб, з якими дитина буде здійснювати поїздку. Зазначені дані будуть надруковані на візі дитини.

По даній категорії візи до Британії (Standard Visitor Visa) - ви так само можете проходити короткострокове навчання, програма якого розрахована до 6-ти місяців.

Академічна віза до Великобританії - видається тим заявникам, які збираються проводити на території Британії академічні дослідження, брати участь в написанні наукових робіт. Якщо Ваша професія стоматолог або дантист Ви можете проводити дослідницьку діяльність, вчити і займатися клінічною практикою, але не на постійній основі.

Медична віза в Англію для українців - необхідна тим заявникам, які планують пройти лікування на території Великобританії.

Вартість візи до Великобританії залежить на який термін буде видана віза:

 • Віза на 6 місяців до Британії - £ 95;
 • Віза на 2 роки до Великобританії - £ 361;
 • Віза на 5 років до Великобританії - £ 655;
 • Віза на 10 років до Великобританії - £ 822.

               Віза до Великобританії (Standard Visitor Visa) може бути видана на термін до 11-ти і до 12-ти місяців в двох випадках:

 • При зверненні за лікувальною візою в Британію;
 • При зверненні за академічної візою в Британію.

Вартість для обох віз - £ 190.

               Підводячи підсумки, зверніть увагу, як багато різних цілей візиту може підходити під одну категорію візи до Британії. Ми настійно рекомендуємо звертатися до наших фахівців, в компанію Avisa якщо Ви не можете самостійно визначити на яку категорію візи Вам необхідно подати документи.

               Навчання у Великобританії 2021

               Існує кілька категорій віз до Великобританії для навчання або проходження мовних курсів. У даній статті ми вже згадували про категорію візи до Британії (Standard Visitor Visa), яка підходить для короткострокового навчання в Великобританії (до 6 міс).

               Наступна категорія візи, яку ми розглянемо це студентська віза до Великобританії. Дана категорія візи є довгостроковою, термін дії візи буде залежати від тривалості Вашого курсу навчання. Вартість студентської візи до Британії - £ 348.

               Студентська віза для дитини до Великобританії. Ця категорія візи призначена для дітей від 4-х до 17-ти років, які будуть навчатися в школі Великобританії. Віза до Великобританії видається на термін тривалості програми навчання. Вартість дитячої студентської візи до Британії - £ 348.

               Короткострокова студентська віза до Британії - видається на термін до 11-ти місяців. Вартість - £ 186.

               Більш детальну інформацію про кожну з категорій студентських віз до Великобританії Ви можете дізнатися замовивши безкоштовну консультацію у наших фахівців Avisa або зателефонувати до нас по телефону (097)-577-27272.

               Весільна віза до Великобританії 2021

               Дану категорію візи можна використовувати для того, щоб укласти шлюб на території Великобританії. Проживати, працювати, вчитися за цією візою заборонено. Віза видається на термін до 6 міс. Вартість весільної візи до Британії - £ 95.

               Якщо Ви плануєте подавати на візу нареченої до Великобританії або на візу дружини до Великобританії Ви повинні звертатися за категорією візи - Family visa.

               Як оформити візу в Англію 2021:

 1. Найголовніше - визначитися з метою візиту в країну і вибрати категорію візи.
 2. Далі необхідно зібрати пакет документів.
 3. Перекласти документи на англійську мову.
 4. Створити свій особистий кабінет на сайті Держдепартаменту Великобританії.
 5. Заповнити візову анкету.
 6. Оплатити консульський збір посольства Великобританії.
 7. Завантажити свої документи онлайн в особистому кабінеті.
 8. Записатися на здачу біометричних даних.
 9. Отримати візу.

               Якщо Вам потрібна віза в Англію постарайтеся заздалегідь запустити процес отримання візи. Це заощадить Ваші гроші, час і нерви.

               Отримати візу в Англію 2021 реально?

               Звичайно ж так, не дивлячись на ситуацію в світі через коронавірус, міжнародний туризм буде розвиватися. Щороку скарбниця Великобританії збільшується на 4,5 млрд фунтів за рахунок туризму. На жаль, 2020 рік скоріш за все буде винятком і тим не менше всі країни, в тому числі Великобританія сподівається на поліпшення в 2021 у сфері туризму.

               Компанія Avisa тримає руку на пульсі, ми відстежуємо всі нововведення у візовій політиці Великобританії та готові Вам допомогти в будь-яких питаннях, пов'язаних з відвідуванням цієї прекрасної країни.

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Введіть номер телефону