Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:
Чому відмовляють у отриманні візи оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   12.07.2019

Останнім часом українці все частіше планують відпочинок за кордоном. Добре, якщо ви вибрали країну, яка належить до безвізових країн. Тут все просто - купили квиток, зняли житло і відпочиваєте. А ось організувати відпочинок в країну, де потрібна віза, не просто. Є тонкощі, про яких ми не підозрюємо і як результат - відмова у візі. У паспорті ставиться штамп, який складається з літери (тип візи) і цифри, що вказує на причину відмови. Тому при поданні документів на отримання візи, необхідно дотримуватися певних правил. Ми склали перелік часто зустрічаються помилок, через які можуть відмовити в отриманні візи.

Неправдива інформація та підроблені документи.

Підробка документів, які потрібно надати в консульство або візовий центр - основна причина відмов. Неправдива довідка підтверджує місце роботи, дохід, місце проживання. Багато готелів співпрацюють з владою і надають інформацію про скасування бронювання. Консульський офіцер відмовить у відкритті візи.

Віза на запрошення.

Інтернет рясніє оголошеннями про продаж запрошень в ту чи іншу країну. Довіряти їм не варто, так як ви не знаєте цю людину. Людина, яка вас запрошує, може бути (з багатьох причин) в чорному списку своєї країни. Запрошення буде не дійсним і в отриманні візи буде відмовлено.

Потенційні мігранти.

У консульстві можуть зажадати додаткові документи, що підтверджують ваше повернення в Україну: володіння нерухомістю, офіційна робота, сімейний стан. Ці підтверджуючі документи гарантують, що ви не збираєтеся іммігрувати в країну.

Родинні зв'язки.

Родичі, які іммігрували в країну, яку ви збираєтеся відвідати - готуйтеся, аргументовано відповідати на питання яким чином вони змогли легалізувати своє перебування в країні.

Скрутне фінансове становище.

Фінансова нестабільність, низький рівень доходу - викликає підозру. Складається думка, що заявник відвідує країну з метою поліпшення свого добробуту: влаштується на роботу або ж отримати від держави соціальну допомогу. Що б уникнути такого «підозри» потрібно подати довідку з банку про наявність достатньої суми коштів на рахунку.

Порушення перебування в країні.

Якщо були порушені терміни перебування, місця проживання або порушення закону в країні, то у візі буде відмовлено.

Співбесіда.

Під час співбесіди за вами уважно спостерігають, і якщо представник консульства побачить, що ви нервуєте або відповіді не збігаються з анкетними даними, або ж не впевнені у відповідями, зухвалий зовнішній вигляд - візовий офіцер може відмовити у візі.

Мета поїздки.

Під час співбесіди ви повинні точно і конкретно (без нервозності) відповісти на поставлене запитання. Залежно від типу візи ви можете більш детально розповісти про своєї поїздки, наприклад - туристична - маршрут і що ви хочете побачити, робоча - на який час ви їдете, де знаходиться офіс компанії і т.д.

Медична страховка.

Медична страховка це обов'язковий документ при відкритті візи. Навіть, коли при подачі обов'язкових документів в списку немає страховки, то згідно з візовим кодексом, її попросять надати додатково. Медична страховка є обов'язковим документом для отримання візи в будь-яку країну.

Відмови у відкритті візи.

Може бути відмова, якщо у вас були відмови раніше. Тут вирішальну роль грає причина відмови, так як співробітник консульства відправить запит в консульство тієї країни, яка відмовилася відкрити візу. У разі усунення причини відмови (помилка в документах, недостатньо коштів на рахунку) візу відкриють, але якщо причини більш серйозні - в візі буде відмовлено. Якщо вам відмовляли відкрити візу не потрібно поспішати з повторною подачею заяви. Попрацюйте над усуненням своїх помилок, проаналізуйте причину відмови.

Правильний підхід в питанні відкриття візи - відкриває для жителів України можливість відвідати будь-яку країну світу. Все дуже індивідуально. Компанія Avisa допоможе вирішити ваші питання - зв'яжіться з нами зручним для вас способом.

Рейтинг: 0 / 5 (0)

Поради

Корисно знати

Гостьова віза в Британію

При зверненні за даним типом візи одним з найважливіших документів буде запрошення від родичів або друзів, які проживают ...

Що таке Віза і для чого вона потрібна?

Наявність візи дає право на перетин кордону певної держави. Іншими словами, наявність візи у людини, дає право на відвід ...

Як оформити бізнес візу до Британії?

З кожним роком збільшується кількість поїздок до Великобританії громадянами України по бізнес цілям. Відомий факт, що гр ...

Як отримати візу до Канади у 2023? CUAET

Канада – один із ключових партнерів України, яка з перших днів війни почала підтримувати нашу країну та українців. Уряд ...

Супер віза в Канаду

Візові вимоги Канади такі, що кожен іноземний громадянин, який бажає відвідати Канаду повинен мати дозвіл на... ...

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть номер телефону
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний