Шановні клієнти! У зв'язку з введенням карантину і призупиненням роботи візових центрів, посольств ми змушені перейти на віддалену роботу. Прохання звертатися за телефоном +38 (097) 577-27-27 (Viber, Telegram)
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:

Наша компанія має шестирічний досвід роботи на Українському ринку з мінімізації ризику відмови у видачі віз Посольствами США, Канади і Великобританії.

Наші висококваліфіковані експерти оцінять ймовірність позитивного розгляду Вашої заявки на отримання візи, проведуть консультації, заповнять анкети, переведуть всю необхідну документацію, запитувану Посольствами, що гарантує позитивний розгляд Вашої заявки. Також, вони запишуть Вас на інтерв'ю, забронюють квитки і нададуть масу додаткових послуг, які забезпечать Вам успішне отримання візи. Ми готуємо весь пакет документів, необхідний для подачі до Посольства.

Наші професіонали дадуть відповідь на всі Ваші запитання і підготують Вас до співбесіди з візовим офіцером. Наші знання, досвід і робота заощадять Ваш час і позбавлять Вас від стресу.

Контакти

Бізнес центр "Горизонт Парк"
вул. Миколи Грінченка 4-В,
Київ, Україна, 03038
ст. м. Палац Україна
ст. м. Олімпійська
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний

Зворотній зв'язок

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Введіть номер телефону