Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:

Візовий центр «AVISA» - послуги в оформленні візи.

Візовий центр «AVISA» пропонує свої послуги в оформленні візи для поїздки до Великобританії, Канади, США. Основне завдання компанії - надати всеохоплюючої підтримку при оформленні документів для отримання візи в потрібну вам країну. Ми прекрасно, знаємо, наскільки дана процедура складна, і вимагає певного досвіду, знання нюансів при подачі документів в консульство країни, яку Ви зібралися відвідати. Кваліфіковані фахівці нашого центру проконсультують вас з питань пов'язаних з пакетом документів для в'їзду в обрану країну, а також допоможуть при підготовці документів на отримання потрібного виду візи.

Залежно від мети вашої поїздки ми підкажемо, який тип візи відкривати краще.

Послуги в оформленні візи

Наші фахівці:

  • нададуть образи документів,
  • перевірять повний пакет документів і правильність його оформлення,
  • зроблять переклад потрібних документів,
  • заповнять англійською мовою on-line анкету певної країни,
  • запишуть на подачу документів і зняття відбитків пальців,
  • підготують до співбесіди

Звичайно, можна все ці етапи пройти самостійно, але є величезна ймовірність, що навіть незначна помилка в оформленні або при співбесіді, то Ви отримаєте відмову в отриманні довгоочікуваної візи. І в чому причина, при всій повазі, навряд чи Вам вдасться зрозуміти. Але результат один - поїздка відкладається на невизначений час.

Працюючи шість років в сфері послуг, пов'язаних з отриманням візи, ми реально оцінюємо шанси заявника на отримання виїзних документів, а знання нюансів тієї чи іншої країни гарантовано допомагають збільшити шанси на її отримання. Отримання візи - це не похід в ресторан, де можна замовити певний готову страву. Для отримання візи потрібно зробити кілька певних кроків, а наша професійна команда надасть Вам повне сприяння в отриманні виїзних документів. Зв'яжіться з нами зручним для Вас способом і отримаєте візу в США, Канаду або Великобританію.

5 простих кроків отримати візу

1.

Вам потрібно залишити заявку на сайті або зателефонувати до нас в офіс.

2.

Відповісти на питання менеджера, який Вам зателефонує, він розгляне Вашу ситуацію, повідомить інформацію про вартість наших послуг в конкретному випадку та оцінить ймовірність отримання візи.

3.

Підписати з нами договір про надання візової підтримки в США, Канаду чи Великобританію. Це можна зробити у нас в офісі або через e-mail, Viber, Telegramm, Skype, Нова Пошта, якщо Ви з іншого міста.

4.

Надати всі необхідні документи, які запросить у Вас візовий менеджер, і передати нам в офіс. Це можна зробити через e-mail, Viber, Telegramm, Skype, Нова Пошта або самостійно принести до нашого офісу.

5.

Ми формуємо та подаємо Ваш пакет документів до Консульства на розгляд Вашої справи. Вам залишається тільки здати біометричні данні для Канади та Британії, а для США ще додатково пройти співбесіду, після чого Ви отримуєте візу.

Ми працюємо з посольствами по всьому світу

Послуги в оформленні візи | 5 простих кроків отримати візу

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть номер телефону
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний