Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:

Гостьова віза до Канади – неімміграційний дозвіл на в'їзд до країни на встановлений та чітко обмежений період. Ця візова категорія не передбачає працевлаштування, тривале проживання, навчання чи переїзд.

Як отримати гостьову візу до Канади

Подання заявки на Visitor visa здійснюється онлайн на сайті Уряду Канади або у паперовому вигляді через Візовий центр Канади у Львові чи Києві. Прохачу дозволу необхідно завантажити документи (у разі подання заявки через сайт) та онлайн заповнити три анкети стандартної форми:

 • IMM5645 про членів своєї сім'ї;
 • IMM 5257 про себе;
 • Додаткова форма Schedule 1.

Анкетування відбувається французькою або англійською мовами. Заявник повинен відповісти приблизно на сотню запитань. Неправильно сформульована відповідь може стати причиною відмови в оформленні гостьової візи до Канади. Рекомендуємо точно та лаконічно відповідати на запитання в анкеті. Особливу увагу приділіть блокам щодо дати прибуття, місця проживання та мети подорожі.

Важливим етапом реєстрації Temporary Resident Visa є здавання відбитків пальців. З 2018 року ці вимоги є актуальними навіть для власників біометричних закордонних паспортів. Незалежно від способу подачі паперів (онлайн або у паперовому вигляді), усім заявникам необхідно зареєструватися для відвідування візового офісу для здачі біометричних даних.

Віза до Канади на запрошення друга має бути повністю оплачена до моменту відправки заявки до посольства. Сума державних мит є фіксованою, але можливі несуттєві відхилення у гривневому еквіваленті валютного переказу через зміну курсової різниці.

Традиційно TRV оформляється до закінчення терміну дії закордонного паспорта, але співробітники консульства регулюють період дії дозволу, частоту та тривалість поїздок на власний розсуд. Іноземець може отримати візу для здійснення візиту за кордон у межах дії паспорта, на 180 днів або в рамках дат поїздки, зазначених в онлайн-анкеті.

Термін гостьової візи до Канади при першому зверненні швидше за все буде мінімальним. Якщо ця поїздка пройде без порушень візового режиму, наступного разу можна претендувати на довгостроковий дозвіл із правом багаторазових візитів протягом 5-10 років.

Для розгляду заяв на Visitor visa потрібно до 2 тижнів, але під час відпусток робота офіцерів може затягнутися аж до місяця. Тому рекомендуємо розпочати підготовку до звернення до посольства, зібрати папери та спланувати поїздку приблизно за два місяці до дати вильоту.

Власникам порожніх закордонних паспортів не варто зневірятися. Хоча з історії подорожей співробітники посольства можуть оцінити вашу платоспроможність та благонадійність, за наявності чистого паспорта позначки іноземних держав можна замінити іншими документами. Візового офіцера важливо переконати в наявності Вашого тісного зв'язку з батьківщиною, тому намагайтеся перекласти акценти із закордонного паспорта на не менш серйозні обставини:

 • Отримання освіти;
 • Постійна робота чи бізнес;
 • Наявність майна;
 • Сім'я та діти.

Які документи потрібні для візи в Канаду

TRV видається у порядку, стандартному для всіх тимчасових віз. Різниця полягає лише у складі документів. При оформленні туристичної категорії візи заявнику потрібно заздалегідь спланувати поїздку, забронювати готель та купити квитки. 

Передбачуваному гостю достатньо надати запрошення, додати документи про себе та сторону, що приймає. Для самоконтролю заявник може скористатися бланком IMM 5484 зі списком усіх документів на отримання візи до Канади на запрошення:

 • Лист-запрошення;
 • 2 фотографії встановленого формату;
 • Електронні анкети уніфікованого зразка;
 • Внутрішній, закордонний паспорт (+ копії всіх сторінок) та індивідуальний податковий номер. Терміни дії паспортів повинні бути не коротшими за тривалість подорожі;
 • Чек про сплату мита;
 • Банківська виписка з рахунку із розшифровкою всіх операцій за останні 180 днів;
 • Свідоцтва про зміну громадянського стану.

Головною підставою для надання візового статусу гостя стає наявність запрошення листа, складеного родичами або друзями, які законно перебувають у країні. Стороною, яка запрошує може бути будь-яка особа, яка має статус громадянина, живе за ВНП чи будь-якою довгостроковою візою. Лист складається у вільній формі виключно державною мовою і містить:

 • Контактні та паспортні дані особи, яка запрошує;
 • Дати та терміни поїздки;
 • Місце проживання іноземця після прибуття;
 • Цілі та план подорожі;
 • Фінансові гарантії;
 • Докази родинних чи дружніх зв'язків.

Якщо ви не плануєте зупинятися вдома у родичів, не забудьте надати інформацію про місце проживання. Підійде квитанція про бронювання готелю з уточненням адреси, назви закладу, дат заїзду та виселення.

Прохач візи до Канади на запрошення родича повинен переконати офіцера в тому, що мета подорожі – лише зустріч із членами сім'ї чи друзями. Для цього необхідно підтвердити фінансову спроможність та наявність причин для своєчасного повернення на батьківщину.

Іноземцям, які працюють знадобиться довідка з місця роботи з уточненням розміру заробітної плати та найменуванням посади. Пенсіонерам достатньо довідки із пенсійного фонду. Підприємцям бажано надати податкову декларацію та підготувати банківську виписку з деталізацією за останні пів року. Безробітним необхідно мати спонсорський лист щодо фінансування візиту за кордон третіми особами.

Документи для гостьової візи до Канади приймаються будь-якою з офіційних мов країни – англійською або французькою. Ксерокопії знадобляться при особистому поданні у візовому центрі, на сайті слід завантажувати лише скан або фото оригіналів документів.

Відповіді на поширені запитання про гостьову візу в Канаду

Скільки коштує гостьова віза?

Вартість гостьової візи до Канади цього року становить 185 канадських доларів. У цю суму входить збір консульства та здавання відбитків пальців.

Що потрібно зробити для канадської гостьової візи?

Заявнику потрібно підготувати документи та заповнити анкети для подання на сайті посольства, сплатити візові збори та скласти біометричні дані.

На скільки видається канадська віза гостя?

Українцям документ видається терміном від 6 місяців до 10 років.

Що дає гостьова віза Канади?

Віза гостя в Канаді призначена для багаторазових поїздок тривалістю до пів року, але без права працевлаштування, ведення підприємницької діяльності або здобуття освіти.

Рейтинг: 5 / 5 (4)

Цілі для гостьової візи:

Туризм
Відвідування друзів
Зустріч з рідними
Ділова поїздка
Побачення з хлопцем/дівчиною
Зустріч зі знайомими

Етапи співпраці:

01
Залишити заявку
02
Отримати консультацію
03
Подати документи
04
Здати біометрію
05
Отримати візу в Канаду

Поради для отримання візи

Чому нас рекомендують

Професіоналізм
Професіоналізм
Під час першої консультації з нашою компанією, ми оцінимо ймовірність отримання Вами візи і мінімізуємо ризик відмови у видачі візи Посольством.
Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Розробляємо індивідуальну стратегію підготовки документації та проходження співбесіди, що гарантує позитивний розгляд візової заявки Посольством.
Унікальність
Унікальність
Ми працюємо з громадянами України у будь-якій точці світу з доставкою документів кур'єрською службою DHL та «Нова Пошта».
Результативність
Результативність
Ключем до успішного оформлення візи є співпраця. 90% цього успіху - це наш досвід і робота, а 10% - це Ваше реноме та документи.

Візи наших клієнтів

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть номер телефону
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний