Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:

Найбільш популярна причина звернення до Канадського Посольства – отримання туристичної візи до Канади. Віза потрібна всім іноземцям, які хочуть побачити визначні пам'ятки країни, побувати в музеях або на шопінгу, поїхати в похід або на культурний захід. У можливості такого дозволу не входить працевлаштування, освіта чи одруження.

Як отримати туристичну візу до Канади

Щороку тисячі туристів звертаються задля оформлення дозволу на право в'їзду до Канади, але шанс побувати на території країни випадає не всім. Складнощі під час реєстрації Visitor Visa полягають в особливому відношенні до потенційних мігрантів з боку консульських офіцерів. Претенденту необхідно довести, що він не користуватиметься візою з незаконною метою (працевлаштування, переїзд на ПМП, реєстрація шлюбу, освіта та ін.).

Оформити туристичну візу в Канаду вдасться всім, хто доведе наявність підстав для повернення в країну походження. Переконливим фактором для працівників консульства буде наявність сім'ї, неповнолітніх дітей, постійного місця роботи чи матеріального майна на батьківщині.

Для туристичного, робочого чи гостьового дозволу оформляється єдиний бланк – Visitor Visa, але самостійно змінити мету візиту заборонено. У разі виявлення невідповідності між анкетою та реальними планами іноземця заявнику загрожує депортація та заборона відвідування Канади в майбутньому.

Термін дії канадської візи для туриста – від півроку до 10 років. Як правило, віза до Канади видається до кінця дії закордонного паспорта, але на розсуд візового офіцера віза може бути відкрита на менший термін.

Період розгляду питання про видачу візи становить близько 2 тижнів, але в період офіційних свят може тривати набагато довше. Складати анкету та подавати заявку необхідно заздалегідь до дати відправлення до Канади. У разі отримання позитивної відповіді від консульських працівників період очікування закордонного паспорта становить до 10 робочих днів.

Багато іноземців вважають, що з чистим паспортом оформити канадську туристичну візу буде дуже важко, оскільки консули бажають оцінити візову історію заявника. Це один із ефективних способів аналізу зв'язку іноземця з батьківщиною: якщо людина не порушувала міграційне законодавство інших країн, вона з високою ймовірністю може претендувати на отримання канадської візи.

При отриманні нового закордонного паспорта іноземець може надати закордонний паспорт зі строком дії і повною візовою історією. Якщо Канада обрана першою країною для подорожі, українцям краще спиратися на серйозніші докази своєї благонадійності у вигляді сім'ї, роботи чи бізнесу.

Які документи потрібні для туристичної візи

Основний етап оформлення туристичної візи до Канади – підготовка документації для посольства. Список документів є досить довгим, тому слід уважно готуватися до подачі на візу. Всі бланки можна подавати в електронному вигляді або друкованому форматі через візовий центр України.

Мандрівники мають заповнити три анкети різного зразка: на отримання візи без права імміграції, про життя заявника та його сім'ї, додаткову інформацію про історію подорожей та службу в армії. Анкетування відбувається будь-якою з державних мов – англійською або французькою. Роздрукований бланк засвідчується особистим підписом туриста у разі подання документів у паперовому вигляді через візовий центр.

Готові папери передаються співробітникам візового центру чи надсилаються через особистий кабінет на сайті уряду Канади. У разі створення заявки онлайн анкета розглядається швидше. Віза туриста до Канади видається на підставі наступних документів:

  • Бронювання готелю з іменами мандрівників, датами заселення та виселення, контактними даними готелю;
  • Детальний план подорожі з маршрутами пересування, списком пам'яток та місць для відвідування, датами прибуття та відбуття;
  • Закордонний паспорт, термін дії якого становить понад півроку на момент початку подорожі;
  • Фотографії в електронному вигляді, створені пізніше півроку на день подачі;
  • Довідка з місця роботи з уточненням посади та суми заробітної плати;
  • Свідоцтва про зміну сімейного стану, народження дітей;
  • Папери, що підтверджують поточне фінансове становище – банківські виписки, бланки з підтвердженням володіння майном.

Вказаний список паперів не є вичерпним, консульські офіцери мають право вимагати додаткових документів. Оригінали подаються разом з перекладами на французьку або англійську мову. Якщо ви складаєте анкету через особистий кабінет, копії не потрібно створювати.

Відповіді на поширені запитання про туристичну візу до Канади

Скільки коштує віза в Канаду?

Вартість туристичної візи до Канади включає оплату консульського збору та здачі біометричних даних. Ціна всіх державних зборів та додаткових платежів становить від 185 канадських доларів.

Що потрібно для візи туриста до Канади?

Для реєстрації Visitor Visa необхідно підготувати пакет документів, скласти заявку та сплатити консульські збори за розгляд анкети.

На скільки видається канадська туристична віза?

Туристична віза до Канади для українців може видаватися щонайменше на півроку, до кінця дії закордонного паспорта або на 10 років. Super Visa оформляється терміном до 10 років з можливістю безперервно залишатися в країні до 2 років.

Що дає туристична віза до Канади?

Visitor Visa потрібна мандрівникам для в'їзду на територію країни з метою відвідування історичних та природних пам'яток. За цією візою не можна працювати або отримати освіту.

Рейтинг: 4 / 5 (8)

Цілі для туристичної візи:

Подорож Канадою
Відвідування родичів, друзів
Шопінг тур
Проведення безкоштовних лекцій, семінарів
Переглянути країну до переїзду
Відвідування концертів, спортивних подій

Етапи співпраці:

01
Залишити заявку
02
Отримати консультацію
03
Подати документи
04
Здати біометрію
05
Отримати візу в Канаду

Поради для отримання візи

Чому нас рекомендують

Професіоналізм
Професіоналізм
Під час першої консультації з нашою компанією, ми оцінимо ймовірність отримання Вами візи і мінімізуємо ризик відмови у видачі візи Посольством.
Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Розробляємо індивідуальну стратегію підготовки документації та проходження співбесіди, що гарантує позитивний розгляд візової заявки Посольством.
Унікальність
Унікальність
Ми працюємо з громадянами України у будь-якій точці світу з доставкою документів кур'єрською службою DHL та «Нова Пошта».
Результативність
Результативність
Ключем до успішного оформлення візи є співпраця. 90% цього успіху - це наш досвід і робота, а 10% - це Ваше реноме та документи.

Візи наших клієнтів

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть номер телефону
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний