Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:

Допомога в оформленні документів для отримання візи

Команда візового центру «AVISA» надає допомогу в оформленні документів для отримання візи в такі країни як Сполучені Штати Америки, Канаду, Великобританію. За час нашої роботи в даному напрямку нам стали відомі всі нюанси, які можуть призвести до відмови у відкритті візи тієї чи іншої країни. В кожному окремому випадку і для кожної країни все дуже індивідуально.

Як показує наша практика, щоб успішно відкрити візу в США необхідно грамотно заповнити анкету, належним чином сформувати пакет документів, вибрати тип візи, що буде на всі сто відсотків відповідати меті вашої поїздки. Зробивши все безпомилково - у вас з'являється гарантованих п'ятдесят відсотків успіху у відкритті візи. Інша половина успіху, залежить від проходження співбесіди з візовим офіцером. Основна мета візового офіцера виявити, за допомогою провокаційних питань, імміграційні наміри заявника. Почувши несподівані питання, заявник, як правило, починає нервувати, поводитися невпевнено, а це неминуче призведе до відмови в отриманні візи.

Допомога в оформленні документів для отримання візи

Для отримання візи в Канаду характерно неправильне заповнення анкети, беручи до уваги зазначену мету поїздки, а текст супровідного листа складений не досить переконливо. Існування підводних каменів при заповненні анкетних даних, неправильно зібраний і оформлений пакет документів, про які заявнику, просто невідомо - прямий шлях до відмови. Наші кваліфіковані співробітники володіють усіма знаннями, які допоможуть Вам отримати канадську візу.

Великобританія. На перший погляд все дуже просто: зібрав документи, вказав мету поїздки, підтвердив фінансовий статус і все. Скрупульозність більшими британцями в вивченні та перевірки документів, навіть, на перший погляд, не таких уже й важливих призводить до відмови. Наш візовий центр, допомагає заявнику зібрати максимально повний пакет документів, заповнити анкету без помилок і будь - яких виправлень, скласти маршрут майбутньої поїздки. Так само при необхідності співробітники компанії, складуть мотиваційний лист з уточнюючої інформацією про заявника.
Повний пакет документів, безпомилкове, грамотне заповнення анкети, індивідуальна підготовка до проходження співбесіди з візовим офіцером, складання супровідних листів і індивідуальна робота з кожним заявником - це гарантія отримання візи в потрібну вам країну.

США - avisa.com.ua, фото

Як отримати візу в США?

Наша команда сприяє в оформленні документів, необхідних для отримання візи в США, для громадян України, а також громадянам іноземних країн. Ми пропонуємо своїм кліентам можливісь подання документів до Посольства Сполучених Штатів в Україні, в Києві, а також до Посольсва Сполучених Штатів, в Республіці Польща, в Варшаві. Також до Посольств США, в інших країнах світу, в залежності від вашого фактичного місця перебування, місця роботи чи місця навчання.


Канада - avisa.com.ua, фото

Як отримати візу в Канаду?

За 6 років роботи, наша команда зібрала та обробила всю необхідну інформацію, котрою ми ділимося з нашими клієнтами, в гарантованному отриманні візи до Канади, а саме: знаємо всі ньюанси з котрими можливо зіткнутися під час заповнення анкет, розробляємо маршрут слідування з урахуванням мети вашої поїздки, допомагаємо зформувати відповідний пакет документів, складемо супровідні листи таким чином, щоб переконати візового офіцера.


Великобританія - avisa.com.ua, фото

Віза до Великобританії?

Вирішили відвідати Британію? Тоді внесіть до свого календарю важливих задач відкриття візи до цієї країни, так як всім громадянам України необхідно подавати заявку заздалегіть на отримання візи до Посольства Об’єднанного Королівства. Складність в отриманні цієї візи заключається в необхідності документального підтвердження Консулу міцність ваших зв'язків в країні проживання, фінансовий статус та справжню причину поїздки до цієї країни.

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть номер телефону
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний