Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:
Отримати візу в США в 2021 реально оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   27.01.2021

Ви дуже часто запитуєте нас про те, коли можна буде записатися на співбесіду в посольство США? Чи видають зараз візи і т. д.

Цією статтею хочемо дати розгорнуту відповідь на Ваші численні запитання.

На сьогоднішній день 20.01.2021 найближча дата співбесіди на візу B1 / B2 - початок червня. Дати з'являються пару раз на тиждень і цілком реально записатися. Записи на співбесіди, які були заплановані на січень-лютий були скасовані посольством США. Щоб отримати туристичну візу в США необхідно відповідати певним критеріям. Ви можете скористатися нашою консультацією, компанії Avisa, щоб дізнатися всі подробиці і оцінити свої шанси.

Що стосується студентських віз в США, категорії F1 найближчі дати є на лютий і судячи по їх кількості співбесіди все-таки відбудяться. Отримати студентську візу в США цілком реально, якщо у Вас:

  • Є достатньо грошей, щоб покрити всі витрати, пов'язані з навчанням і проживанням в США або Ваш спонсор зможе профінансувати Вас;
  • Є лист про зарахування від навчального закладу в США;
  • Є прив'язка до країни проживання;
  • Є чітка мета, чому Вам потрібно здобути освіту в США, і Ви цю мету зможете донести візовому офіцерові під час співбесіди.

Громадяни Росії та Білорусії можуть теж записатися в посольство США в Києві і отримати візу.

Всі заявники, які оплатили візовий збір посольства США, але так і не змогли потрапити на співбесіди зможуть скористатися цим збором до 30.09.2022.

Отримати візу в США в 2021 буде точно реально для таких категорій віз як F1, C1 / D, що стосується візи b1b2 в США поки точної інформації немає, але є надія, що співбесіди відбутися в травні-червні 2021.

Ті, щасливчики у яких є актуальна віза в США можуть, як і раніше в'їжджати в країну, дотримуючись нових правил:

  • З 26.01.2020 всі хто подорожує в США повинні будуть надати перед посадкою на літак та на митному кордоні США підтвердження негативного ПЛР - тесту на Covid-19 або довідку про те, що пасажир перехворів. ПЛР - тест має бути зробленим за 72 години до вильоту. ПЛР тест повинен бути у всіх, в тому числі і у громадян США / постійних жителів США. Діти з 2-х років так само повинні надати наявність негативного тесту. Якщо Ви отримали вакцину від Covid-19, на жаль, це не дає Вам право в'їжджати в країну без надання негативного тесту.
  • Центр з контролю і профілактики захворювань США рекомендує після прильоту в країну пройти 7-ми денну самоізоляцію і зробити повторно тест на 3-й 5-й день перебування в країні.

18.01.2021 Дональд Трамп підписав указ про скасування заборони на в'їзд в США з Бразилії, країн Шенгенської зони, Ірландії і Великобританії. Нагадуємо, що заборона була введена для цих країн через коронавірус. Для нас це хороша новина, тому що це дозволить здійснювати переліт в США з пересадкою в одній з цих країн. Дане рішення має вступити в силу 26.01.2021. Але не варто забувати про те, що новий президент може анулювати даний указ, тому радимо стежити за новинами.

Наша компанія Avisa кожен день стежить за новинами США, Канади і Великобританії, тому ми завжди в курсі всіх нововведень. Якщо Ви плануєте поїздку в одну з цих країн, скористайтеся нашою безкоштовною консультацією по телефону. Ви так само можете залишити заявку на нашому сайті avisa.com.ua і наш менеджер Вас набере найближчим часом.

Рейтинг: 1 / 5 (1)

Поради

Корисно знати

Коли посольство США відновить видачу туристичних віз?

Карантин у всьому світі змінив плани багатьох людей. Туристи моніторять інформацію і сподіваються, що туристичний сезон ...

Як повторно отримати візу в США без співбесіди?

Дійсно існує можливість громадянам України отримати повторно візу або оновити візу в США без співбесіди. ...

Програма U4U для українців у 2024

У світлі викликів, з якими стикається Україна, з'являються програми, спрямовані на підтримку її громадян. Однією з таких ...

Що потрібно знати перед подачею на візу в США?

Отримати візу в США складно, але тільки на перший погляд. Маючи повне розуміння процесу і знання всіх нюансів пов’язаних ...

Правила в’їзду в Сполучені Штати Америки

Поговоримо сьогодні про правила в’їзду в Сполучені Штати Америки по візі B1B2 ...

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть номер телефону
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний