Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:
Як читати візу в США в 2020 році? оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   11.02.2020

 Яка б не була Ваша мета поїздки в США Вам в обов'язковому порядку необхідно отримати візу. Тому перед тим, як планувати відпочинок або бізнес поїздку в першу чергу потрібно подбати про це питання. Перше з чого бажано почати це сплатити консульський збір, далі записатися на співбесіду, заповнити онлайн анкету DS-160, зібрати необхідні документи. Після того як Ви пройшли успішно співбесіду і отримали візу, Вам необхідно так само поцікавитися як правильно користуватися нею без наслідків. Як правило віза в США для українців видається на 10 років, нижче розглянемо більш детально по пунктам:

1) Місто, де була видана віза.

2) Ім'я, Прізвище згідно закордонного паспорта

3) Номер закордонного паспорта

Примітка: обов'язково перевірте правильність ваших персональних даних, якщо виявлена ​​помилка обов'язково зв'яжіться з посольством!

4) Entries M - означає, що Вам видали мульти візу. По ній Ви можете в'їжджати і виїжджати безліч разів.

5) Annotation - зазвичай поруч з цим словом посольство уточнює з якою метою можна користуватися даною візою, так само тут може бути вказаний дозволений період перебування в США. Якщо біля цього слова - порожньо це означає, що Ви можете користуватися візою на свій розсуд в рамках мети поїздки, яка була вказана в анкеті та в рамках дозволеного періоду перебування в країні.

6) Visa type \ Class: R B1 \ B2 - це найпоширеніший тип візи, який дозволяє в'їжджати в США по туризму, бізнесу, в гості, на навчання до 6 міс, на лікування до 6 міс. За даним типом візи заборонено працювати.

7) Тут вказана дата народження.

8) Національність…

9) Дата видачі візи. Терміни перебування в США визначає прикордонна служба, Вам можуть поставити штамп з дозволом на 180 днів, а можуть на 2 тижні.

10) Дата, до якої можна в'їхати в США. Помилкою не буде якщо Ви в'їдете в останній день дії візи, це буде вважатися абсолютно легально.

Вартість візи в США типу b1b2 - $ 160, якщо Ви будете звертатися за іншим типом візи, вартість консульського збору може бути вище.

Якщо так сталося, що Ви втратили паспорт, де була діюча віза в США, обов'язково зверніться до посольства США, яке в свою чергу повідомить, що робити в такому випадку далі.

Якщо термін Вашої візи наближається до кінця або Ваша віза закінчилася менше року назад, Ви можете скористатися процедурою продовження візи в США без проходження співбесіди. Так само даною процедурою можуть скористатися діти до 14 років, і люди старше 80-ти років.

Отримання візи в США не простий процес, перед подачею на візу необхідно ретельно вивчити вимоги посольства і добре підготуватися до інтерв'ю з візовим офіцером, адже саме при спілкуванні з Вами офіцер виносить остаточне рішення. Співбесіда може тривати від 3 хв до 15 хвилин, все залежить від ситуації, тому важливо не розгубитися і гідно відповісти на всі питання навіть якщо вони будуть каверзні.

Рейтинг: 0 / 5 (0)

Поради

Корисно знати

Як оформити термінову візу в США?

Оформлення візи в США довготривалий та не простий процес. Але якщо обставини складаються таким чином, що відвідати США н ...

Як читати візу в США в 2020 році?

Яка б не була Ваша мета поїздки в США Вам в обов'язковому порядку необхідно отримати візу. Тому перед тим, як планувати ...

Як отримати студентську візу в США в 2020 році?

Навчатися в Сполучених Штатах Америки завжди було перспективною ідеєю. Студенти з усього світу, в тому числі і з України ...

Робоча віза в США 2021

Сполучені штати Америки приваблива країна для життя і роботи для багатьох людей. Переїхавши в країну люди планують отрим ...

Чим може закінчитися співбесіда в посольстві США?

Ви заповнили анкету, призначили дату співбесіди, підготували всі документи і обґрунтування чому Вам потрібно їхати в США ...

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний