Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:
Переможцям лотереї Грін Кард 2021 (The DV-2021 Diversity Visa program), що робити далі? оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   01.07.2020

Щороку люди беруть участь у відомій лотереї Грін Кард, заявки на яку приймаються зазвичай з жовтня по листопад, а результати розіграшу можна дізнатися з травня наступного року.

Перевірити статус Вашої заявки можна на сайті: https://dvprogram.state.gov/ вказавши індивідуальний номер заявки і Ваші персональні дані. Індивідуальний номер заявки Ви повинні були зберегти, коли заповнювали її. Якщо Вам прийшов на пошту лист про виграш будьте пильні, швидше за все це шахраї, так як Держдепартамент США ніколи не відправляє листи переможцям в лотереї Грін Кард.

Що ж робити далі якщо Ви той щасливчик, якому пощастило виграти в лотерею:

  1. Перше, що Ви повинні зробити це заповнити анкету DS-260. Радимо якомога раніше її заповнити. Дану анкету потрібно заповнювати на кожного члена сім'ї, який збирається з Вами іммігрувати. Після того як анкета відправлена, Вам потрібно почекати відповідь від Kentucky Consular Center (KCC) про подальші дії.
  2. Поки Ви чекаєте відповідь від КСС, необхідно зайнятися підготовкою пакету документів.
  3. Пакет документів, який Ви підготуєте знадобиться для проходження співбесіди, а також KCC запросить деякі документи відправити у сканованому вигляді.
  4. Проходження медичного обстеження. Імміграційні закони США вимагають, щоб кожен аплікат, який планує іммігрувати в США був щеплений від ряду захворювань. Медичне обстеження необхідно пройти кожному заявнику, в спеціальній клініці, яка акредитована посольством США в Україні. Обстеження потрібно пройти до співбесіди.
  5. Інтерв'ю в посольстві США. Співбесіда - це останній етап процесу, всі заявники, в тому числі і діти повинні прийти в посольство в призначений день. У день співбесіди візовий офіцер прийме остаточне рішення про видачу імміграційної візи.

Якщо Ви все правильно зробили, значить Вашу візу затвердять без проблем, дана віза використовується для в'їзду в США, саму грін карту Ви отримаєте вже на місці. Віза для в'їзду буде дійсною до закінчення дії медичного обстеження, це 180 днів.

Бувають випадки, коли в імміграційній візі відмовляють, не дивлячись на те що Ви стали переможцем Грін Кард і ось деякі причини:

  • Надання не всіх даних в заявці, яку Ви заповнювали при розіграші;
  • Кримінально минуле, судимості, порушення закону;
  • Ви прийшли не підготовленим на співбесіду (без медичного обстеження або іншого важливого документа).
  • Ви не змогли довести, що не станете перебувати на повному державному утриманні в США.

Хочемо також уточнити, що співбесіда призначається автоматично Kentucky Consular Center (KCC), у вас не буде можливості вибрати бажану дату. Якщо Ви з якихось обставин не зможете з'явитися в призначений день, ви можете перенести співбесіду, але посольство США не гарантує того, що дата буде перенесена 100%, відповідно Ви не зможете завершити розпочатий процес.

Отримання імміграційної візи не простий шлях, є нюанси, а також купа підводних каменів, про які Ви можете не знати, тому рекомендуємо довірити заповнення анкети і подальший процес професіоналам.

Рейтинг: 0 / 5 (0)

Поради

Корисно знати

Чим може закінчитися співбесіда в посольстві США?

Ви заповнили анкету, призначили дату співбесіди, підготували всі документи і обґрунтування чому Вам потрібно їхати в США ...

Як отримати візу в США в 2021 році?

У зв'язку з пандемією коронавіруса, посольство США з березня 2020 скасувало співбесіди на всі типи не імміграційних віз. ...

Як читати візу в США в 2020 році?

Яка б не була Ваша мета поїздки в США Вам в обов'язковому порядку необхідно отримати візу. Тому перед тим, як планувати ...

Віза в США для неповнолітніх дітей

Дуже часто виникає питання, як отримати візу в США дитині і чи потрібна вона взагалі? Звичайно, кожен заявник в тому чис ...

Як отримати візу в США для українців у 2024 році?

В умовах геополітичних змін та невизначеності, пов'язаних із подіями в Україні, багато хто змушений переосмислити свої п ...

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть номер телефону
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний