Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:
Як отримати візу в США в 2021 році? оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   23.11.2020

У зв'язку з пандемією коронавіруса, посольство США з березня 2020 скасувало співбесіди на всі типи не імміграційних віз. Можливість подати документи була тільки для термінових випадків. Проте ті українці, які отримали візи до пандемії могли безперешкодно в'їжджати в США.

У серпні 2020 посольство США в Україні відновило записи на співбесіди для деяких категорій не імміграційних віз, таких як: студентська віза F1, віза для членів екіпажів c1d, віза за програмою обміну J1 і т. д.

Так само ті заявники, які оплатили консульський збір під час карантину або до карантину, але так і не змогли ним скористатися - записатися на співбесіду в посольство США зможуть використати його до 31 грудня 2021.

З вересня 2020 посольство США опублікувало інформацію про можливість продовжити візу в США без проходження співбесіди тим, у кого попередня віза закінчилася менше 24 місяців тому. Раніше скористатися процедурою поновлення візи в США могли ті, чия віза закінчилася менше 12 місяців тому.

З 16.11.2020 посольство перестало проводити співбесіди для всіх категорій не імміграційних віз включаючи візи К (віза нареченої США).

На жаль, посольство США поки не може сказати точну дату, коли візові послуги посольства для всіх категорій не імміграційних віз будуть відновлені в повному обсязі.

Ми сподіваємося, що в недалекому майбутньому всі ті, хто чекає закінчення карантину і всі ті, хто планує відвідати США зможе це зробити в 2021 році.

Віза в США 2021, процедура отримання?

Кардинально нічого не зміниться в процедурі отримання візи в США. Всім заявникам необхідно буде:

  • Оплатити консульський збір;
  • Записатися на співбесіду;
  • Заповнити візову анкету DS-160;
  • Зібрати пакет документів;
  • Пройти співбесіду з візовим офіцером.

Посольство США буде вживати всіх заходів обережності через Covid-19, тому всім присутнім на співбесіді необхідно буде носити маски, а також скасувати співбесіду в разі виникнення респіраторних симптомів.

Отримання візи в США довготривалий процес, і для того, щоб його запустити, необхідно визначитися на яку категорію візи Вам варто подати документи. Категорію візи потрібно вибирати виходячи з цілей своєї поїздки.

Отже, найпопулярніша мета візиту в США - туризм, відповідно Вам необхідно подавати документи на візу категорії В2. Туристична віза в США 2021 відкривається на 10 років. Так само під цю категорію візи підходять такі цілі як - відвідування родичів/друзів, короткострокове лікування в США.

Коли у людини мета відвідати США - бізнес, переговори з партнерами, відвідування виставок, конференцій, семінарів і т. д. в цьому випадку необхідно вибирати категорію візи B1.

Як правило, звертаючись за категорією b1 або b2 заявнику відкривається комбінована віза в США b1b2, яку можна використовувати протягом 10 років з різними цілями візиту, описаними вище.

Категорія візи F1 видається іноземним студентам, які мають намір отримати освіту в США або пройти мовні курси. Студентська віза в США 2021 оформляється на весь термін навчання студента. Період навчання зазначений у формі I-20, яку навчальний заклад надсилає студенту для подачі документів на візу.

Якщо у людини мета візиту - транзит через США, в такому випадку зверніть увагу на категорію візи С. Транзитна віза в США відкривається на термін до 29 днів, якщо у Вас вже є віза категорії b1b2 звертатися за транзитною візою не потрібно.

Категорія візи C1D так само є транзитною, але вона призначена для членів екіпажів морського або повітряного судна.

Віза категорії К1 призначена для того, щоб вийти заміж/ одружитися на території США. Віза нареченої в США 2021 видається виключно для в'їзду в США, після видачі візи пара протягом 90 днів повинна оформити шлюб на території США.

Як ми можемо помітити необхідна категорією візи визначається метою візиту та іншими факторами, в даній статті ми не можемо описати всі існуючі категорії віз, тому якщо Ви не знаєте яку категорію візи обрати зверніться в нашу компанію Avisa за консультацією візового фахівця.

Оформити візу в Америку для українців 2021 буде деяким випробуванням, проте наша компанія Avisa, яка постійно стежить за всіма оновленнями і подіями у візовій сфері допоможе Вам розібратися в цьому непростому процесі, проконсультує по всім питанням і підготує до візового інтерв'ю, що в комплексі призведе до успішного отримання візи в США.

Рейтинг: 0 / 5 (0)

Поради

Корисно знати

Як отримати візу в США для українців у 2024 році?

В умовах геополітичних змін та невизначеності, пов'язаних із подіями в Україні, багато хто змушений переосмислити свої п ...

Робоча віза в США 2021

Сполучені штати Америки приваблива країна для життя і роботи для багатьох людей. Переїхавши в країну люди планують отрим ...

Коли посольство США відновить видачу туристичних віз?

Карантин у всьому світі змінив плани багатьох людей. Туристи моніторять інформацію і сподіваються, що туристичний сезон ...

Як читати візу в США в 2020 році?

Яка б не була Ваша мета поїздки в США Вам в обов'язковому порядку необхідно отримати візу. Тому перед тим, як планувати ...

Правила в’їзду в Сполучені Штати Америки

Поговоримо сьогодні про правила в’їзду в Сполучені Штати Америки по візі B1B2 ...

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть номер телефону
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний