Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:

Студентська віза США надає іноземним абітурієнтам можливість проходити навчання в акредитованих навчальних закладах країни. Документ передбачає багаторазове використання для здійснення кількох поїздок протягом усього терміну дії.

Як отримати студентську візу

Студентська віза до США відкриває іноземцям величезні перспективи. На відміну від туристичної або гостьової візи, Student Visa надає право працевлаштування на вакансії з 20 годинним робочим тижнем. Дозвіл дозволяє іноземцям навчатися у всіляких закладах основної та додаткової освіти:

 • Акредитовані американські університети та коледжі;
 • Приватні загальноосвітні школи;
 • Державні школи (9-12 класи, термін навчання не більше 1 року);
 • Мовні курси;
 • Програми, у яких щотижнева тривалість навчання перевищує 18 годин.

Віза для студентів США видається лише після офіційного підтвердження зарахування до установи. На інтерв'ю з консульським співробітником потрібно взяти із собою оригінал документа I-20 та квитанцію про сплату SEVIS.

Важливою умовою отримання короткострокової чи довгострокової візи є переконання консульського офіцера у факті повернення до країни походження одразу після завершення навчання в Америці. Відмінний спосіб підвищити шанси на отримання Student Visa – у момент проходження співбесіди звернути увагу на міцний зв'язок з Україною, висловити намір повернутися додому та будувати кар'єру на батьківщині.

Щоб отримати візу студента в США, вам необхідно довести наявність коштів, достатніх для навчання та проживання в Америці протягом освітньої програми. Якщо заявник має неповнолітніх дітей або партнерів, члени сім'ї також можуть претендувати на отримання F2 і відправитися до Штатів разом з абітурієнтом.

Student Visa видається після проходження особистої співбесіди в американському консульстві. Спілкування відбувається виключно англійською мовою. Очне інтерв'ю запевняє офіцера в тому, що заявник володіє державною мовою на тому рівні, якого буде достатньо для освоєння навчальної програми.

Які документи потрібні для студентської візи до Америки

Дозвіл для в'їзду в Америку студентам надається лише після отримання документів з навчального закладу та оплати послуг освіти. Далі проводиться стандартна процедура зі складанням заявки, сплатою візових внесків, проходженням інтерв'ю та здаванням біометричних даних у консульстві. Щоб гарантовано отримати F1, вам знадобляться такі документи для студентської візи США:

 • Форма I-20, запрошення та відомості про програму від вузу чи школи;
 • Квитанції про погашення візового та консульського збору;
 • Закордонний паспорт;
 • Свідоцтва, що підтверджують поточний рівень освіти;
 • Електронні та друковані фото, що відповідають вимогам;
 • Документи, що підтверджують оплату освітніх послуг або спонсорський лист (при оплаті поїздки та навчання спонсорами);
 • Анкета та підтвердження реєстрації заявки;
 • Підтвердження запису на інтерв'ю з офіцером;
 • Довідки з підтвердженням працевлаштування, стану банківського рахунку та розшифровкою транзакцій за рахунком за останні пів року;
 • Свідоцтва про зміну сімейного стану, народження дітей;
 • Доказ права власності на майно.

Зазначений перелік необхідних документів не є вичерпним, тому консульство завжди залишає за собою право розширити список додаткових документів для кожного заявника. Документи можуть надаватися українською мовою без перекладу, але лише в оригінальному зразку.

Для оформлення або продовження F1 абітурієнту може знадобитися від 10 до 14 днів. У літній період процес займе більше часу через збільшення кількості заявок у посольстві. Щоб встигнути оформити дозвіл, бажано звертатися до візового центру не раніше ніж за три місяці до запланованої поїздки.

Прибути в Америку можна тільки після початку документа і не раніше, ніж за тридцять днів до старту навчання. Виїхати за межі Америки потрібно протягом 60 днів після закінчення програми. Щоб не було проблем під час складання нової заявки в майбутньому, бажано залишити країну ще до закінчення дії Student Visa.

Відповіді на поширені запитання про студентську візу в США

Скільки коштує студентська віза в США?

Оформлення студентської візи США потребує внесення збору у розмірі 185 доларів. Це потрібно виконати до призначення дати інтерв'ю. Детальніше вартість послуг з підготовки документації для в'їзду до Сполучених Штатів дізнавайтесь у нашого менеджера або на сайті.

Що потрібно для отримання візи студента?

Для початку потрібно вибрати школу, факультет та термін навчання. Після оплати та зарахування до списку учнів установа видає зразок I-20 з уточненням усіх даних щодо навчання. Далі необхідно пройти звичайну процедуру:

 • Підготувати пакет документів;
 • Зареєструвати заявку;
 • Пройти консульське інтерв'ю.

На скільки видається студентська віза до США?

F1 видається на повний термін навчання. Зазвичай період дії становить один навчальний рік. Докладніше про тривалість навчання та курс ви можете дізнатися в бланку I-20, який ВНЗ надсилає для підготовки візової заявки.

Що дає американська віза студента?

Здобуття студентської візи США дає українцям можливість навчатися в американських освітніх закладах із програмами тривалістю не менше 18 годин на тиждень. Документ дозволяє навчатися у будь-яких закладах – акредитованих коледжах, приватних школах, на курсах вивчення іноземної мови та ін. Також F1 надає законне право працювати не більше 20 годин на тиждень, але після оформлення Social Security Number.

Рейтинг: 5 / 5 (5)

Цілі для студентської візи:

Навчання в коледжі або університеті, що має акредитацію.
Навчання в приватній середній школі.
Навчання в державній середній школі в 9-12 класі (до 12 міс.)
Відвідування курсів англійської мови в межах певних програм.
Відвідування курсів з програмою занять від 18 годин на тиждень.
Академічне навчання

Етапи співпраці:

01
Залишити заявку
02
Отримати консультацію
03
Подати документи
04
Пройти співбесіду
05
Отримати візу в США

Поради для отримання візи

Чому нас рекомендують

Професіоналізм
Професіоналізм
Під час першої консультації з нашою компанією, ми оцінимо ймовірність отримання Вами візи і мінімізуємо ризик відмови у видачі візи Посольством.
Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Розробляємо індивідуальну стратегію підготовки документації та проходження співбесіди, що гарантує позитивний розгляд візової заявки Посольством.
Унікальність
Унікальність
Ми працюємо з громадянами України у будь-якій точці світу з доставкою документів кур'єрською службою DHL та «Нова Пошта».
Результативність
Результативність
Ключем до успішного оформлення візи є співпраця. 90% цього успіху - це наш досвід і робота, а 10% - це Ваше реноме та документи.

Візи наших клієнтів

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть номер телефону
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний