Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:

Візові питання, мабуть, одні з найважчих і на один той же питання дати однозначну відповідь неможливо. Співробітники візового відділу працюють з кожним замовником індивідуально, так як у кожного своя візова історія, є свої нюанси, які обов'язково потрібно враховувати при подачі документів на отримання візи в певну країну.

Залежно від країни, залежить подача документів. У більшості людей при подачі документів на відкриття візи виникають питання, які пов'язані як з правильною подачею і оформленням, так і з проходженням співбесіди з візовим офіцером обраної країни - США, Великобританія, Канада.

На сторінці нашого сайту ми зібрали ті питання, з якими нашим фахівцям доводиться стикатися найчастіше. Компанія «AVISA» працює з кожним заявником індивідуально, враховуючи всі нюанси, які можуть виникнути на будь-якому етапі при відкритті візи в потрібну вам країну.

Якщо на нашому сайті ви не знайшли відповідь на яке вас цікавить, то обов'язково зв'яжіться з нашими фахівцями зручним для вас способом. Напишіть нам в Messenger (месенджер) або зателефонуйте по одному з вказаних номерів телефону. І ми поговоримо про вашу майбутню поїздки більш детально.

Питання при отриманні візи

 • Так, звичайно, кожен клієнт може подати і заповнити документи самостійно, але як показує практика в момент підготовки до подачі, дуже часто виникає величезна кількість додаткових запитань, на які не завжди вдається знайти відповідь в інтернеті, але найчастіше, знайдена відповідь, може підходити під зовсім іншу ситуацію, і Ви в кінцевому варіанті отримуєте відмову у візі. Ми ж в свою чергу даємо гарантію на виконану свою роботу чи консультацію, якщо виявиться, що це не так, ми повернемо повністю витрачену Вами суму.

 • Наш головний офіс знаходиться в Києві, так само у нас є партнери в Харкові, де Ви зможете аналогічно Києву підписати договір в офісі, а до кінця 2019 року, відкриється ще представництво у Львові, з усіма іншими містами України ми працюємо дистанційно по договору.

 • Потрібно розуміти, що у кожної людини є шанс отримати візу в вище перелічені країни, головне знайти індивідуальний підхід до кожного випадку і правильно підготувати документи в консульство. При роботі з нашою компанією Ви будете знати реальні свої шанси на візу і дізнаєтеся яким чином можна їх підвищити до 80-90%.

 • У разі подання документів в Канадське чи Британське консульство - так, ми зможемо за Вас подати Ваші документи, єдине Ви повинні будете з'явитися в призначений день для надання біометричних даних у Візовий центр. У випадку з посольством США - Ви повинні особисто бути присутні, так як Вам необхідно пройти співбесіду за виключенням:

  • дітей до 14 років;
  • люди віком від 79 років;
  • люди, які потрапляють під процедуру поновлення візи без особистої присутності.
 • Все залежить від того яким чином Ваші родичі туди потрапили і який у них зараз статус. У деяких випадках, це може негативно позначитися на рішенні консула, а в деяких не зіграє жодної ролі.

 • Відмова не вирок, головне розібрати Вашу ситуацію, зрозуміти чому консул вирішив відмовити Вам і подумати над тим, яким чином можна поліпшити або змінити Вашу ситуацію, щоб Ви  наступний раз отримали візу.

 • Все залежить від ситуації людини, іноді необхідно відразу подати документи, іноді чекати від 6 міс. до року.

 • Наявність постійних доходів, а також фінансових гарантій є безумовно плюсом для отримання візи, але у кожної людини ситуація індивідуальна і необхідно оцінювати її цілком, тому не завжди ці документи будуть ключовими.

 • Так, посольства, які турбуються про порядок у своїй країні переглядають соц. мережі заявників, щоб переконатися в тому, що людина не терорист, і не становить загрози для країни.

 • У нас були випадки, коли клієнти до нас зверталися з чистими паспортами, але з великим бажанням отримати візу, тому головне спочатку вибрати правильну стратегію і компанію, яка оформить Вам документи, щоб довести посольству що Ви не потенційний іммігрант.

 • Щоб відповісти на це питання, необхідно зрозуміти чому Вам анулювали візу і коли причина ясна, робити висновки.

 • На жаль, якщо Ви порушили термін перебування в країні, можливо наступного разу Вам можуть відмовити у в'їзді в цю країну.

 • Фіктивні довідки - це ризики, аж до заборони на в'їзд в країну до 10 років, а також можуть виникнути проблеми при отриманні віз в інші країни.

 • Гарантію 100% Вам може дати тільки консул посольства, в яке Ви звертаєтеся, тому вірити тим агентствам, які обіцяють 100% гарантію, це як грати в казино =)

 • Щоб відповісти на це питання, необхідно зрозуміти які не достовірні дані були надані консулу і коли причина ясна, робити висновки. Але ми Вам наголошуємо цього не робити! З кожної ситуації можна знайти вихід, головне вчасно звернутися до фахівців за правильною порадою!

 • Так, в посольстві США візові офіцери знають російську і українську мови.

 • Діти до 14 років не здають біометричні дані.

 • Адміністративна перевірка передбачає детальний розгляд Вашої справи до 2-х місяців, а іноді і більше, можливо консульство буде уточнювати необхідну інформацію про Вас, а також просити надати додаткові документи.

 • У нашій компанії індивідуальний підхід до кожного випадку, тому виходячи з ситуації клієнта і наданих нами послуг, ми формуємо ціни. Оплата проводиться в національній валюті. Діапазон цін за надані послуги становить в еквіваленті до USD від 100 $ до 390 $. Додатково, ви повинні сплатити всі офіційні платежі Посольства / Консульства

 • Ми не працюємо зі своїми клієнтами за одним шаблоном як працюють багато компаній, у нас не конвеєр який береться за свідомо програшні ситуації, щоб примножити наш прибуток, ми індивідуально розглядаємо ситуацію клієнта, відразу озвучуємо шанс отримати візу без перебільшення, де даємо кожній людині вибір в прийнятті рішення про подачу документів на візу, а також приділяємо достатню увагу і надаємо якісний сервіс протягом усього терміну співробітництва. 

  Наша мета це - віза у вашому паспорті.

Ми працюємо з посольствами по всьому світу

Питання при отриманні візи

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть номер телефону
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний