Актуальна інформація на червень 2022 року! Сервісні центри для здачі біометрії наразі не працюють в Україні, слідкуйте за нашим телеграм каналом, щоб бути в курсі останніх новин!
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:

Що таке Віза і для чого вона потрібна? оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   23.05.2019

Наявність візи (спеціальний документ), що дає право на перетин кордону певної держави. Іншими словами, наявність візи у людини, дає право на відвідування іншої країни. Віза, як правило, видається за наявності закордонного паспорта. Багато країн вимагають термін дії паспорта не менше 6 місяців і одну чи дві порожні сторінки. Документи для відкриття візи подаються на території посольства або консульства тієї країни, в яку ви хочете в'їхати.

Для відкриття візи потрібно надати пакет необхідних документів:
  • Закордонний паспорт;
  • Ксерокопія всіх сторінок внутрішнього паспорта та ідентифікаційного коду;
  • Для працюючих людей: довідка з місця роботи і заробітної плати (посада, оклад);
  • Для безробітних: лист-підтвердження від гаранта, копія його внутрішнього паспорта, довідка з місця роботи і банку про наявність коштів. Гарантом може бути родич.
  • Довідка з банку про наявність коштів: на рахунку або картці (для кожної країни сума може бути різною);
  • Заповнена анкета: у кожного посольства свої вимоги і своя форма заповнення;
  • Фотографії: кількість і розмір визначає посольство країни, куди будете в'їжджати (знімок повинен бути зроблений не пізніше, ніж за півроку до подачі документів).

Залежно від типу відкривається візи, можуть знадобитися додаткові документи. Кожне посольство або консульство має право вимагати додаткові документи, так як у різних країн різні візові режими. Термін дії віз може обмежуватися за часом або за кількістю відвідувань країни. Необхідні документи і їх оформлення в кожному окремому випадку індивідуальні і тому  ймовірність відмов досить висока. Основна причина це - помилки при заповненні анкети, а також незнання всіх нюансів при зборі документів. Щоб уникнути відмови, довірте нам зібрати і подати документи на відкриття візи в потрібну вам країну. Віза буде відкрита в максимально короткій термін.

Рейтинг: 1 / 5 (1)

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Введіть номер телефону
Avisa
Контакти
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний