Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:

Коли почне працювати Візовий центр Канади в м. Києві та у Львові

Опубліковано на Avisa:   10.07.2020

Поступово в Україні і в інших країнах світу слабшають карантинні заходи. Але, на жаль, коронавірус нікуди не подівся, і ситуація, що склалася вносить корективи в процес отримання віз і проходження кордонів. Можливо, ці зміни будуть тимчасовими, або будуть до тих пір, поки не винайдуть вакцину.

Починаючи з 6.07.2020 року Візовий центр Канади в м. Києві та у Львові поступово відновлюють роботу для обмежених послуг, а саме:

  1. Збір біометричних даних. Подати документи на візу в Канаду тепер можна тільки онлайн, завантаживши всі необхідні документи і переклади в особистому кабінеті на офіційному сайті уряду Канади. Через 2-3 дні після успішної подачі документів і оплати консульського збору посольства в особистий кабінет прийде запит про здачу біометричних даних.
  2. Подача біометричних даних можлива тільки за попереднім записом і тільки при наявності запиту про здачу біометричних даних від посольства. Вхід до Візового центру тільки в захисних масках і тільки для заявників.
  3. Подача паспорта на вклейку візи можлива тільки через кур'єрську службу будь-якої фірми.
  4. Повернення паспорта після рішення можлива тільки через кур'єрську доставку від Візового центру Канади.

Хочемо зазначити, що корективи описані вище є тимчасовими, а все інше залишилося без змін. Наприклад, список документів на візу в Канаду залишився незмінним. Вам необхідно зібрати:

  • закордонний паспорт, а також старі закордонні паспорти (якщо є) з попередніми поїздками за кордон;
  • фінансові документи, що підтверджують Вашу діяльність і дохід, а також наявність залишку на рахунку і рух коштів за останні 6 місяців;
  • документи, що підтверджують прив'язку до країни: нерухомість, сім'я, наявність бізнесу, навчання тощо;
  • документи, що підтверджують причину візиту в країну: запрошення від друзів \ родичів, бронювання готелю і план поїздки, бронювання туру і т.д

Тут вказані найосновніші документи, але в залежності від ситуації людини список може змінюватися.

Якщо у Вас вже є віза в Канаду, на жаль, Ви поки що не можете планувати поїздку, так як продовжено заборону на в'їзд для іноземних громадян до 31.07.2020. Інформація щодо продовження або скасування заборони буде відома ближче до кінця липня.

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Введіть номер телефону