Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:
Відмова у візі в Канаду, що робити? оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   16.12.2019

Якщо так сталося, що Вам надійшла відповідь з відмовою з Канадського посольства головне не впадати в паніку. Перше, що потрібно зробити це прочитати лист, який завжди додається при відмові у візі. У цьому листі Ви зможете уточнити для себе відмічені пункти, які не задовольнили візового офіцера чому, власне, Ви отримали відмову.

Давайте розглянемо найпопулярніші пункти, які може відмітити візовий офіцер:

  • «Purpose of visit “ Mета візиту - якщо Вам відмітили цей пункт швидше за все Ваш маршрут поїздки і плани були не зовсім зрозумілі візовому офіцеру, можливо загальна вартість Вашого туру не відповідала Вашому доходу, або запрошення від родичів/друзів було складено некоректно . Так само цей пункт вілмічають в разі підозри імміграційних намірів у заявника.
  • «Family ties in Canada and in country of residence” Сімейні зв’язки в Канаді і в країні проживання - означають, що у Вас немає достатньо вагомих причин для повернення на батьківщину. Наявність гідної роботи, майна, вищої освіти, сім'ї або бізнесу це ті фактори, які безпосередньо впливають на отримання візи. Під «сімейними зв’язками в Канаді» мається на увазі наявність офіційно проживаючих родичів в Канаді, які теоретично зможуть Вас забезпечити, надати житло на час Вашого перебування, в той час як на батьківщині у Вас немає ніякої прив'язки, тому візовий офіцер не ризикне видати Вам візу через підозри Вас в імміграційних намірах.
  • «Employment prospects in country of residence” Перспективи працевлаштування в країні проживання - кожне посольство хотіло б переконатися, що заявник має оплачувану роботу в країні свого проживання і що перспективи отримання роботи в разі втрати нинішньої роботи є високими. Це задовольнить їх, що ви не залишите свою роботу, коли будете подорожувати в їх країну. Вам потрібно довести їм, що ви працюєте безперервно не менше 1-го року, ви отримуєте гарну зарплату плюс, у вас є відпустка, і ви підходите для роботи, на якій ви зараз працюєте. Якщо цей пункт був відмічений значить посольство вирішило, що Ваша робота не є перспективною і що робота в Канаді Вас може зацікавити більше ніж в країні проживання.
  • «Current employment situation» Поточна ситуація із зайнятістю, як правило цей пункт відмічають якщо Ви не працюєте і ніяким чином не підтвердили свій дохід.
  • «Personal assets and financial status» Особисті активи, заощадження та фінансовий стан. Як і більшість посольств, посольство Канади також буде зацікавлене в Ваших фінансах і заощадженнях. Якщо сума недостатня для подорожі в Канаду або Ви не підтвердили виписками свій дохід або надходження у виписці більше, ніж дохід, заявлений в довідці з роботи або декларації, при цьому Ви ніяк не пояснюєте це, швидше за все при відмові посольство відмітить даний пункт.

Отже, ми розглянули найпопулярніші пункти, за якими відмовляє Канадське посольство, якщо Вам відмовлено у візі необхідно ретельно розібратися в причині і після усунення її подати документи знову. Можливі випадки, коли Ви надали мало документів і деякі моменти в Вашій ситуації не були зрозумілі, тоді слід не затягувати, і подати документи заново приклавши додаткові документи + написати грамотно пояснювальний лист візовому офіцерові. Кожен раз, коли Ви подаєте на візу, Ви повинні сплатити консульський збір - $ 100 CAN, збір за біометричні дані оплачується один раз в 10 років - $ 85 CAN. Якщо Ви вважаєте, що подали максимально повний і правильний пакет документів і на Вашу думку жоден пункт не підходить до Вашої ситуації, є можливість зробити додатковий запит-виписку на сайті уряду Канади про розгорнуту причину у відмові. Дана процедура платна і чекати на цей документ потрібно 30-45 днів.

Рейтинг: 0 / 5 (0)

Поради

Корисно знати

Коли почне працювати Візовий центр Канади в м. Києві та у Львові

Поступово в Україні і в інших країнах світу слабшають карантинні заходи. Але, на жаль, коронавірус нікуди не подівся, і ...

Яка ймовірність отримати відмову при оформленні візи в Канаду?

Віза в Канаду - це дозвіл, за допомогою якого можна відвідати країну в обумовлений термін з певною метою. ...

Відмова у візі в Канаду, що робити?

Якщо так сталося, що Вам надійшла відповідь з відмовою з Канадського посольства головне не впадати в паніку. Перше, що п ...

Що потрібно знати перед подачею на візу в Канаду

Без отримання візи в'їзд на територію Канади українцям неможливий. Заявку на візу необхідно подавати заздалегідь, бажано ...

Віза в Канаду дистанційно

Ми живемо в столітті інформаційних технологій. З настанням карантину багато людей і компаній перейшли на дистанційну роб ...

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний