Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:
Бізнес віза в Канаду оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   06.08.2021

Ведення бізнесу з іноземними партнерами це завжди поїздки за кордон. Вести переговори з Європою громадянам України зараз просто, тому що з біометричним паспортом не потрібно відкривати візу. Інша справа з діловими поїздками в Канаду. Громадянам України в обов'язковому порядку необхідно відкривати візу для ділових поїздок до Канади.

Щоб оформити бізнес візу в Канаду на співбесіду в посольство записуватися не потрібно. Всі документи і анкети необхідно завантажити на сайті уряду Канади і після цього здати біометричні дані у візовому центрі Канади.

Як отримати бізнес візу в Канаду:

 1. Зібрати документи, що підтверджують ділову мету поїздки в Канаду: запрошення від партнерів, квиток на виставку, запрошення на конференцію / симпозіум і т. д.
 2. Зібрати інші документи, які підтвердять Ваші доходи, фінансову складову і прив'язку до країни проживання.
 3. Заповнити візову анкету в Канаду.
 4. Перекласти всі документи на англійську або французьку мови.
 5. Подати весь пакет документів онлайн на сайті уряду Канади.
 6. Оплатити консульський внесок і збір за біометрії.
 7. Записатися на здачу біометричних даних в візовий центр Канади.
 8. Якщо прийшов лист від посольства Канади про позитивне вирішення - відправити паспорт кур'єрською службою для вклеювання візи в Канаду.

Ділова віза в Канаду, як правило відкривається на термін до кінця дії паспорта з багаторазовим в'їздом. Однак в залежності про рішення консульства, візу в Канаду можуть відкрити на термін від 6 міс.

Вартість бізнес візи в Канаду - $ 185 СА (візовий збір і біометрія). Додатково оплачуються:

 • Послуги нашої компанії;
 • Переклади на англійську мову;
 • Послуги кур'єрської служби.

Ділова віза в Канаду для українців призначена для відвідування Канади по бізнес цілям. Під бізнес цілями мається на увазі: переговори, знайомство з новим обладнанням, підписання контрактів, відвідування виставок \ конференцій. Працювати або вести бізнес по даній візі - заборонено.

Список документів для бізнес візи в Канаду:

 • Бізнес запрошення;
 • Документи, які підтверджують ділові відносини з Вашим партнером;
 • Документи, які підтверджують працевлаштування в країні проживання: довідка з роботи, реєстраційні документи Вашого бізнесу;
 • Фінансові документи. Спонсорувати ділову поїздку в Канаду може: Ваш роботодавець, надавши гарантійний лист в посольство, Ви, самостійно, маючи достатньо коштів на банківському рахунку або Ваш партнер в Канаді;
 • Підтвердження прив'язки до країни проживання. Сім'я, діти, нерухомість, активи, інвестиції.

Існує думка, що віза для ділових поїздок до Канади - одна зі складних віз. Безумовно процес отримання бізнес візи в Канаду не можна назвати простим, але, якщо у Вас є всі необхідні інструкції та підтримка професіоналів, досвід отримання візи в Канаду буде простим і навіть цікавим.

Оформити бізнес візу в Канаду терміново не можна. Посольство Канади розглядає документи від 14 робочих днів. Ми рекомендуємо починати займатися оформленням ділової візи в Канаду за місяць до передбачуваної поїздки.

Компанія Avisa з радістю допоможе Вам у питанні отримання ділової візи в Канаду. Наші фахівці мають величезний досвід роботи з посольством Канади і підкажуть який список документів необхідно надати, заповнять анкети відповідно до вимог посольства, напишуть мотиваційний лист для візи в Канаду, проведуть консультацію.

Рейтинг: 1 / 5 (1)

Поради

Корисно знати

Бізнес віза в Канаду

Ведення бізнесу з іноземними партнерами це завжди поїздки за кордон. Вести переговори з Європою громадянам України зараз ...

Перелік документів на візу в Канаду

Українцям щоб відвідати Канаду необхідно звертатися за візою завчасно. Найпоширеніший тип візи - це віза тимчасового рез ...

Віза в Канаду дистанційно

Ми живемо в столітті інформаційних технологій. З настанням карантину багато людей і компаній перейшли на дистанційну роб ...

Студентська віза в Канаду 2021

Освіта за кордоном - мрія багатьох абітурієнтів. Особливо якщо мова йде про Канаду. Майбутніх студентів приваблює ця кра ...

Яка ймовірність отримати відмову при оформленні візи в Канаду?

Віза в Канаду - це дозвіл, за допомогою якого можна відвідати країну в обумовлений термін з певною метою. ...

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть номер телефону
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний