Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:
Як відправити паспорт до візового центру Канади з України? оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   10.11.2022

З березня 2022 року по цей час для українців діє нова програма, створена урядом Канади – CUAET. Завершальним кроком по канадській програмі для українців є відправка паспорта до візового центру для додавання фізичної візи. Вам не потрібно займатися доставкою паспорта на візу, якщо Ви отримали лист про foil-less visa.

Отже, коли в персональному кабінеті з'явиться підтвердження про схвалення Вашої заяви, це означає, що необхідно завершити процедуру. Лист Original Passport Request від IRCC, як правило, надходить до особистого кабінету заявника.

Важливо! Вклеювання візи до Канади в Україні неможливе. До львівського візового центру не можна відправити паспорти. Люди повинні звертатися до сервісних центрів закордоном.

Як відправити паспорт до візового центру Канади? Існує декілька способів:

  1. Самостійно. Деякі візові центри Канади дозволяють принести документи особисто або Ви можете надіслати свої документи службою доставки.
  2. Через родичів/друзів. Ви можете передати свої документи довіреній особі, яка замість Вас завезе або відправить їх кур'єрською службою.
  3. Через компанії, які надають послугу з передачі паспорта за кордон до візового центру Канади.

Вклеювання візи до Канади, які терміни?

Через велику кількість людей посольства не можуть опрацювати заяви швидко, тому необхідно орієнтуватися на часовий інтервал від 1–6 тижнів.

Наша компанія Avisa надає послугу з передачі паспорта до візового центру Канади в Польщі.

Ми відвозимо та забираємо документи групами, 2 рази на місяць, та відправляємо їх у візовий центр через польську службу доставки - DHL, отримуємо паспорти особисто у візовому центрі Канади у Варшаві.

Відправлення або повернення паспортів здійснюється лише за умови, якщо у нас накопичилося мінімум 5–10 шт. Якщо ми не зібрали необхідну кількість паспортів і подорож відкладається на тиждень, Ви за власним бажанням зможете повернути свої документи назад. Оплата наших послуг відбувається лише у випадку 100% подорожі до Польщі.

Після подачі паспорта до візового центру, вклеювання канадської візи в Канаду відбувається у кожного по-різному, від 1–6 тижнів, на термін вплинути неможливо.

Важливо! Якщо візовий центр Канади або кур'єрська служба втрачає документи, ми не несемо за це відповідальності.

Вартість послуг Avisa:

  • Доставка в обидві сторони: 75€/люд;
  • Доставка в один бік: 35€/люд;
  • Отримання закордонного паспорта з візового центру: 65€/люд.

Існує певна процедура вклеювання візи до Канади для українців, тому Ви повинні нам надати:

  • Оригінал закордонного паспорта;
  • Лист, який Вам надійшов до кабінету – Original passport request та А biometric validity letter;
  • Два заповнених екземпляри Форми згоди з ВЦ на кожну людину, в тому числі і на дітей. На дітей заповнюють і підписують форму батьки, але вказуючи їх персональні дані, прізвище, ім’я та інше. Зразок та саму форму, скачайте за цими посиланнями (зразок, форма).

Інформацію про те, яким чином нам надіслати пакет документів та реквізити для оплати, можна отримати у нашого менеджера за телефоном: +380975772727(написавши нам у Viber, Telegram, WhatsАpp) або зв'язавшись з нами поштою: [email protected].

Рейтинг: 4 / 5 (15)

Поради

Корисно знати

Як отримати візу до Канади у 2023? CUAET

Канада – один із ключових партнерів України, яка з перших днів війни почала підтримувати нашу країну та українців. Уряд ...

Віза в Канаду для дітей

Спільні подорожі сім'єю це завжди весело і запам'ятовується на все життя, а ще посольство Канади ставитися привітно до с ...

Як правильно читати канадську візу в 2020 році?

Щоб отримати візу в Канаду необхідно докласти чимало зусиль, а саме: ознайомиться з усіма умовами та правилами отримання ...

Чи можливо працювати в Канаді по туристичній візі?

Туристична віза в Канаду, а якщо бути точніше Visitor visa використовується з метою туризму, бізнесу, відвідування родич ...

Перелік документів на візу в Канаду

Українцям щоб відвідати Канаду необхідно звертатися за візою завчасно. Найпоширеніший тип візи - це віза тимчасового рез ...

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть номер телефону
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний