Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:
Як відправити паспорт до візового центру Канади з України? оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   10.11.2022

З березня 2022 року по цей час для українців діє нова програма, створена урядом Канади – CUAET. Завершальним кроком по канадській програмі для українців є відправка паспорта до візового центру для додавання фізичної візи. Вам не потрібно займатися доставкою паспорта на візу, якщо Ви отримали лист про foil-less visa.

Отже, коли в персональному кабінеті з'явиться підтвердження про схвалення Вашої заяви, це означає, що необхідно завершити процедуру. Лист Original Passport Request від IRCC, як правило, надходить до особистого кабінету заявника.

Важливо! Вклеювання візи до Канади в Україні неможливе. До львівського візового центру не можна відправити паспорти. Люди повинні звертатися до сервісних центрів закордоном.

Як відправити паспорт до візового центру Канади? Існує декілька способів:

  1. Самостійно. Деякі візові центри Канади дозволяють принести документи особисто або Ви можете надіслати свої документи службою доставки.
  2. Через родичів/друзів. Ви можете передати свої документи довіреній особі, яка замість Вас завезе або відправить їх кур'єрською службою.
  3. Через компанії, які надають послугу з передачі паспорта за кордон до візового центру Канади.

Вклеювання візи до Канади, які терміни?

Через велику кількість людей посольства не можуть опрацювати заяви швидко, тому необхідно орієнтуватися на часовий інтервал від 1–6 тижнів.

Наша компанія Avisa надає послугу з передачі паспорта до візового центру Канади в Польщі.

Ми відвозимо та забираємо документи групами, 2 рази на місяць, та відправляємо їх у візовий центр через польську службу доставки - DHL, отримуємо паспорти особисто у візовому центрі Канади у Варшаві.

Відправлення або повернення паспортів здійснюється лише за умови, якщо у нас накопичилося мінімум 5–10 шт. Якщо ми не зібрали необхідну кількість паспортів і подорож відкладається на тиждень, Ви за власним бажанням зможете повернути свої документи назад. Оплата наших послуг відбувається лише у випадку 100% подорожі до Польщі.

Після подачі паспорта до візового центру, вклеювання канадської візи в Канаду відбувається у кожного по-різному, від 1–6 тижнів, на термін вплинути неможливо.

Важливо! Якщо візовий центр Канади або кур'єрська служба втрачає документи, ми не несемо за це відповідальності.

Вартість послуг Avisa:

  • Доставка в обидві сторони: 75€/люд;
  • Доставка в один бік: 35€/люд;
  • Отримання закордонного паспорта з візового центру: 65€/люд.

Існує певна процедура вклеювання візи до Канади для українців, тому Ви повинні нам надати:

  • Оригінал закордонного паспорта;
  • Лист, який Вам надійшов до кабінету – Original passport request та А biometric validity letter;
  • Два заповнених екземпляри Форми згоди з ВЦ на кожну людину, в тому числі і на дітей. На дітей заповнюють і підписують форму батьки, але вказуючи їх персональні дані, прізвище, ім’я та інше. Зразок та саму форму, скачайте за цими посиланнями (зразок, форма).

Інформацію про те, яким чином нам надіслати пакет документів та реквізити для оплати, можна отримати у нашого менеджера за телефоном: +380975772727(написавши нам у Viber, Telegram, WhatsАpp) або зв'язавшись з нами поштою: [email protected].

Рейтинг: 4 / 5 (15)

Поради

Корисно знати

Що потрібно знати перед подачею на візу в Канаду

Без отримання візи в'їзд на територію Канади українцям неможливий. Заявку на візу необхідно подавати заздалегідь, бажано ...

Популярні питання за програмою CUAET в Канаду для українців 2022

Багато українців вперше зіткнулися з процесом отримання візи до Канади і, природно, що у людей виникло безліч питань. ...

Нова імміграційна програма для українців в Канаду на 2024 рік!

Уряд Канади з початку війни дуже підтримав українців шляхом створення програми CUAET (Сanada-Ukraine Autorization for Em ...

Гостьова віза в Канаду до хлопця / нареченого 2021

На даний момент кордони Канади поки що закриті для туристичних, гостьових і бізнес поїздок, але деякі категорії відвідув ...

Як отримати візу до Канади українцю під час війни за спрощеною програмою 2022 року?

Державний департамент Канади анонсував нову програму для українців, які постраждали від війни в Україні. ...

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний