Актуальна інформація на червень 2022 року! Сервісні центри для здачі біометрії наразі не працюють в Україні, слідкуйте за нашим телеграм каналом, щоб бути в курсі останніх новин!
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:

Яка ймовірність отримати відмову при оформленні візи в Канаду? оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   07.05.2020

       Віза в Канаду - це дозвіл, за допомогою якого можна відвідати країну в обумовлений термін з певною метою. Оформлення візи в Канаду за допомогою візового агентства або самостійно передбачає в першу чергу дізнатися які документи будуть потрібні. Адже найголовніше зібрати максимально повний пакет документів, так як співбесіди в посольстві Канади не передбачено. Насамперед зверніть увагу на закордонний паспорт, термін дії якого повинен бути не менше 6 - ти місяців з дня Вашого повернення назад. Для отримання візи не менш важливими будуть документи, що підтверджують фінансове становище, а також вказують на прив'язку до країни проживання. Так само необхідно взяти до уваги, що всі документи потрібно перекласти на англійську або французьку мови.

        Після того як документи подані в посольство, на протязі 3-х - 15-ти робочих днів прийде позитивна або негативна відповідь. Віза в Канаду для українців 2020 відкривається на 10 років або до кінця дії закордонного паспорта. Як же уникнути відмови у візі? Крім того, що потрібно перед подачею ознайомитися з усіма правилами і нюансами, необхідно також знати поширені причини відмови.

        Причини відмови у візі в Канаду:

  • Неправдива інформація. Не намагайтеся фальшивими довідками або приховуванням інформації про родичів або іншою інформацією обдурити посольство. У 90% випадках це призводить до відмови, а в деяких випадках до заборони в'їзду в країну на 5 років.
  • Чистий паспорт. Перед тим як подавати на візу в Канаду по подорожуйте, так як людині ні разу не бувши закордоном візу отримати практично не реально. Винятком є ​​люди, яких запрошують близькі родичі до себе в гості.
  • Родичі, які живуть в Канаді нелегально.
  • Фінансові гарантії. Якщо вони виявляться недостатніми на думку посольства, відмови не уникнути. Сюди відносяться: банківські виписки, які підтверджують достатню суму грошей на рахунку, довідка з роботи із середнім окладом і вище, податкові декларації, якщо людина приватний підприємець. Звичайно, дані документи повинні підтверджувати Ваше міцне фінансове становище в Україні.
  • Відсутність прив'язки до батьківщини. Сім'я, нерухомість, активи, бізнес - це ті речі, які будуть відігравати важливу роль в отриманні візи.

        Це були найпоширеніші причини відмови у візі, але далеко не всі, тому що кожну ситуацію потрібно розглядати індивідуально.

        Якщо Ви вже отримали відмову у візі, ознайомтеся з листом-вкладишем, який видає посольство при поверненні паспорта. Там відмічені причини, які не задовольнили посольство. У більшості випадків їх можна усунути і заново подавати на візу. Отримати візу до Канади після відмови реально і перший крок - це консультація з досвідченим фахівцем, який підкаже що робити у Вашій ситуації.

Рейтинг: 0 / 5 (0)

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Введіть номер телефону
Avisa
Контакти
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний