Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:
Яка ймовірність отримати відмову при оформленні візи в Канаду? оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   07.05.2020

       Віза в Канаду - це дозвіл, за допомогою якого можна відвідати країну в обумовлений термін з певною метою. Оформлення візи в Канаду за допомогою візового агентства або самостійно передбачає в першу чергу дізнатися які документи будуть потрібні. Адже найголовніше зібрати максимально повний пакет документів, так як співбесіди в посольстві Канади не передбачено. Насамперед зверніть увагу на закордонний паспорт, термін дії якого повинен бути не менше 6 - ти місяців з дня Вашого повернення назад. Для отримання візи не менш важливими будуть документи, що підтверджують фінансове становище, а також вказують на прив'язку до країни проживання. Так само необхідно взяти до уваги, що всі документи потрібно перекласти на англійську або французьку мови.

        Після того як документи подані в посольство, на протязі 3-х - 15-ти робочих днів прийде позитивна або негативна відповідь. Віза в Канаду для українців 2020 відкривається на 10 років або до кінця дії закордонного паспорта. Як же уникнути відмови у візі? Крім того, що потрібно перед подачею ознайомитися з усіма правилами і нюансами, необхідно також знати поширені причини відмови.

        Причини відмови у візі в Канаду:

  • Неправдива інформація. Не намагайтеся фальшивими довідками або приховуванням інформації про родичів або іншою інформацією обдурити посольство. У 90% випадках це призводить до відмови, а в деяких випадках до заборони в'їзду в країну на 5 років.
  • Чистий паспорт. Перед тим як подавати на візу в Канаду по подорожуйте, так як людині ні разу не бувши закордоном візу отримати практично не реально. Винятком є ​​люди, яких запрошують близькі родичі до себе в гості.
  • Родичі, які живуть в Канаді нелегально.
  • Фінансові гарантії. Якщо вони виявляться недостатніми на думку посольства, відмови не уникнути. Сюди відносяться: банківські виписки, які підтверджують достатню суму грошей на рахунку, довідка з роботи із середнім окладом і вище, податкові декларації, якщо людина приватний підприємець. Звичайно, дані документи повинні підтверджувати Ваше міцне фінансове становище в Україні.
  • Відсутність прив'язки до батьківщини. Сім'я, нерухомість, активи, бізнес - це ті речі, які будуть відігравати важливу роль в отриманні візи.

        Це були найпоширеніші причини відмови у візі, але далеко не всі, тому що кожну ситуацію потрібно розглядати індивідуально.

        Якщо Ви вже отримали відмову у візі, ознайомтеся з листом-вкладишем, який видає посольство при поверненні паспорта. Там відмічені причини, які не задовольнили посольство. У більшості випадків їх можна усунути і заново подавати на візу. Отримати візу до Канади після відмови реально і перший крок - це консультація з досвідченим фахівцем, який підкаже що робити у Вашій ситуації.

Рейтинг: 5 / 5 (1)

Поради

Корисно знати

Як правильно читати канадську візу в 2020 році?

Щоб отримати візу в Канаду необхідно докласти чимало зусиль, а саме: ознайомиться з усіма умовами та правилами отримання ...

Студентська віза в Канаду 2021

Освіта за кордоном - мрія багатьох абітурієнтів. Особливо якщо мова йде про Канаду. Майбутніх студентів приваблює ця кра ...

Як отримати візу до Канади українцю під час війни за спрощеною програмою 2022 року?

Державний департамент Канади анонсував нову програму для українців, які постраждали від війни в Україні. ...

Чи потрібна транзитна віза в Канаду для українців?

Транзитна віза в Канаду - надається іноземному громадянину, мета якого дістатися в країну призначення транзитом через Ка ...

Чи можливо працювати в Канаді по туристичній візі?

Туристична віза в Канаду, а якщо бути точніше Visitor visa використовується з метою туризму, бізнесу, відвідування родич ...

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний