Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:
Як отримати візу до Канади у 2024? оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   17.04.2024

Щороку тисячі любителів подорожей прагнуть відвідати Канаду. Однак багато хто стикається з труднощами при отриманні канадської візи. Процес, відомий своєю складністю та вимогливістю, може стати серйозним випробуванням для заявників. У цій статті ми розглянемо ключові аспекти отримання visitor visa до Канади та виявимо можливі проблеми, з якими можуть зіткнутися бажаючі відвідати цю прекрасну країну.

Імміграційна служба Канади поділяє візи на два основні типи: не імміграційні та імміграційні. При виборі між ними важливо враховувати мету вашого візиту та заплановану тривалість перебування в країні. Ми докладно розглянемо найпоширеніші категорії не імміграційних віз, які найбільше підходять для короткострокових поїздок та туризму.

 

Популярні не імміграційні візи до Канади для українців у 2024:

 1. Туристична віза до Канади – призначена для здійснення короткочасних туристичних поїздок, дозволяючи відвідувачам познайомитись з визначними пам'ятками та історією країни, а також взяти участь у розважальних заходах та екскурсіях. Продемонструвати намір відвідати країну як турист можна наступним чином: надати детальний маршрут поїздки, включаючи бронювання готелів, екскурсій та інших заходів. Важливо відзначити, що ця категорія візи не передбачає можливості роботи на території цієї країни.
 2. Гостьова віза до Канади ідеально підходить, якщо ваша мета візиту полягає у відвідуванні родичів, друзів чи знайомих. Для отримання сімейної візи до Канади потрібне грамотно оформлене запрошення від канадської сторони. Крім того, сторона, що запрошує, має надати додаткові документи, що підтверджують її легальний статус в країні, фінансове становище та податкові декларації.
 3. Бізнес віза до Канади необхідна тим громадянам, які мають плани відвідати країну в ділових цілях, для укладання контрактів з партнерами, участі у важливих ділових переговорах або відвідування бізнес-івентів, таких як виставки, конгреси чи симпозіуми. Важливо надати підтвердження ділової мети візиту, а саме запрошення від партнерів або організаторів заходу. Ділова віза до Канади не дає права на відкриття власного бізнесу в країні або на найм.
 4. Транзитна віза до Канади – потрібна у таких випадках: Ваш міжнародний рейс робить зупинку в канадському аеропорту на шляху до іншої країни, ви пересідатимете між двома міжнародними рейсами в канадському аеропорту, Ваш транзит через Канаду триватиме менш ніж 48 годин.
 5. Віза моряка до Канади - членам екіпажів суден, що прямують до Канади, потрібна морська віза, яку необхідно отримати завчасно. Це дозвіл тимчасового відвідувача (TRV), який дозволяє морякам сходити на берег і перебувати в країні протягом певного періоду часу.
 6. Віза до Канади для неповнолітніх призначена для дітей віком до 18 років, які збираються відвідати країну з метою туризму, відвідати родичів, навчання на мовних курсах чи літньому таборі. При поданні заявки на візу для дитини до Канади необхідно враховувати додаткові фактори, такі як наявність супроводжуючого дорослого, дозвіл на поїздку від батьків та фінансові документи від спонсора.
 7. Студентська віза до Канади - офіційний документ, який надається іноземним студентам, які планують навчатися у навчальних закладах Канади. Ця категорія візи дозволяє навчатись у країні на повноцінних навчальних програмах, таких як коледжі, університети чи мовні школи. Для отримання студентської візи потрібно надати підтвердження прийому до навчального закладу, доказу фінансової спроможності для покриття витрат на навчання та проживання, а також пройти медичне обстеження та надати інші необхідні документи.

 

Віза до Канади 2024 року, вартість, терміни оформлення.

З 15 липня 2023 року всім українцям, які подають заяву на в'їзд за стандартною процедурою, потрібно сплатити мито посольства. Це один із обов'язкових платежів, без якого Ваша заявка не оброблятиметься. Вартість консульського збору за Visitor visa складає $185 CAD.

 

Існує кілька категорій громадян, для яких сума консульського збору буде нижчою:

 1. Діти віком до 14 років;
 2. Громадяни віком від 79 років та старші;
 3. Заявники, які протягом останніх 10 років проходили процедуру здачі біометричних даних у візовому центрі.

 

Консульський збір за канадську візу можна сплатити лише одним способом – банківською карткою, онлайн, в особистому кабінеті.

Ще один обов'язковий збір, який необхідно буде сплатити, – це збір візового центру за послугу передачі документів до канадського посольства (Package transmission fee). Залежно від країни, яку ви оберете для відправки паспорта, буде відрізнятися сума збору. Приблизно вартість варіюється від $50 CAD.

 

Проходження біометричних даних на візу до Канади в Україні.

Процедура отримання візи до Канади передбачає здачу біометричних даних.

Здійснюють цю процедуру лише офіційні візові центри, які мають необхідне обладнання. Щоб потрапити на біометрію до візового центру, необхідно спочатку створити заявку, внести необхідні дані в анкету, зібрати всі документи та подати їх онлайн, сплатити збір і лише після цього буде можливість записатися до візового центру. В Україні запис на біометричні дані на канадську візу відбувається лише електронною поштою. Найближчі дати є як правильно на кілька днів уперед. Важливий момент, в Україні, візовий центр призначає дату автоматично, Ви не зможете вибрати зручну для Вас дату та час.

 

Проходження біометричних даних на візу до Канади за кордоном.

Якщо Ви плануєте пройти процедуру відбитків пальців за кордоном, Ви зможете записатися трьома способами на вибір:

 • На офіційному сайті візового центру, створивши особистий кабінет;
 • Зателефонувавши до візового центру на гарячу лінію;
 • За допомогою електронної пошти.

 

Вклеювання візи до Канади 2024:

На сьогодні український візовий центр не передає паспорти на вклеювання дозволів до посольства Канади в Україні. Паспорти на вклеювання необхідно відправляти за кордон. Є кілька варіантів відправлення Вашого паспорта:

 • Самостійно відвезти паспорт до найближчого візового центру за кордон;
 • Надіслати родичам, друзям, знайомим за кордон, які зможуть подати Ваші документи;
 • Скористатися послугами приватних компаній;
 • Звернутися до офіційного візового центру Канади в Україні, який відвозить паспорти до візового центру у Варшаві, вартість послуг в обидві сторони: 1769 грн.

 

Терміни вклеювання дозволу в паспорт зазвичай складають від одного до трьох тижнів.

Зверніть увагу, що Імміграційна служба Канади надає заявникам 30 днів на завершення процесу отримання візи. Це означає, що після отримання повідомлення про те, що ваша віза схвалена, ви повинні надіслати свій паспорт на вклеювання протягом 30 днів.

Віза до Канади на 10 років для українців дозволяє її власникам багаторазово відвідувати країну протягом 10 років з моменту її видачі або до закінчення терміну дії паспорта, якщо він закінчується раніше. Це надає українським громадянам гнучкість та зручність для поїздок до Канади протягом тривалого часу без необхідності частого оновлення візи.

 

Як оформити канадську візу українцю 2024 року?

Оскільки спрощена програма CUAET, яка була створена для громадян України, вже закрита, всім бажаючим отримати Visitor visa необхідно пройти через стандартний процес, а саме:

 1. Визначити свій тип візи;
 2. Зібрати повний пакет документів;
 3. Перекласти українські документи англійською або французькою мовами;
 4. Зареєструвати онлайн кабінет на офіційному сайті: canada.ca;
 5. Заповнити коректно та правдиво всі необхідні форми;
 6. Завантажити в онлайн кабінет підготовлені документи та переклади;
 7. Сплатити візове мито та збір за біометрію за допомогою кредитної або дебетової картки;
 8. Отримати від Імміграційної Служби листа про необхідність здати біометричні дані, якщо ця процедура Вас стосується;
 9. Записатися на біометрію до найближчого візового центру за кордоном або в Україні.
 10. Після здачі біометрії очікувати рішення від Імміграційної Служби Канади.
 11. Після схвалення надіслати свій паспорт на наклейку.

 

Необхідні документи для отримання візи до Канади 2024 року.

Збір пакету документів є одним із ключових етапів отримання канадської візи. За допомогою ретельно підібраних документів можна надати посольству повне уявлення про ваш випадок.

 

Отже, розглянемо основні документи, які необхідні для візи до Канади:

 • Чинний закордонний паспорт;
 • Наявність історії поїздок за кордон;
 • Документи, що підтверджують постійний дохід: довідка з роботи, контракти, податкові декларації, виплачені дивіденди тощо;
 • Документи, що показують фінансову спроможність дозволити собі дану поїздку, а саме: довідка з банку про залишок на рахунку, витяг по карті за останні 6 місяців;
 • Прив'язка до країни проживання: наявність сім'ї, нерухомості, бізнесу тощо.

 

Наша компанія, Avisa, спеціалізується в оформленні різних типів не імміграційних віз до Канади. Ми забезпечуємо наших клієнтів всебічною підтримкою на кожному етапі процесу, починаючи зі збору необхідних документів та підготовки заяви, і закінчуючи супроводом візового процесу до його завершення. Наша команда досвідчених фахівців гарантує ефективне та професійне обслуговування, щоб ваш досвід отримання візи був максимально зручним та безтурботним.

Рейтинг: 5 / 5 (2)

Поради

Корисно знати

Що потрібно знати про візу в Канаду в період пандемії коронавіруса

Практично всі країни світу охоплені новим вірусом Covid-19, тому уряду вводять карантинні заходи спрямовані на уповільне ...

Віза в Канаду дистанційно

Ми живемо в столітті інформаційних технологій. З настанням карантину багато людей і компаній перейшли на дистанційну роб ...

Як отримати візу до Канади українцю під час війни за спрощеною програмою 2022 року?

Державний департамент Канади анонсував нову програму для українців, які постраждали від війни в Україні. ...

Віза в Канаду для дітей

Спільні подорожі сім'єю це завжди весело і запам'ятовується на все життя, а ще посольство Канади ставитися привітно до с ...

Яка ймовірність отримати відмову при оформленні візи в Канаду?

Віза в Канаду - це дозвіл, за допомогою якого можна відвідати країну в обумовлений термін з певною метою. ...

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть номер телефону
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний