Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:
Нова імміграційна програма для українців в Канаду на 2024 рік! оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   23.10.2023

Уряд Канади з початку війни дуже підтримав українців шляхом створення програми CUAET (Сanada-Ukraine Autorization for Emergency Travel) по якій наші громадяни могли відкрити візу строком від 3-х років до кінця дії закордонного паспорта, отримати дозвіл на роботу та навчання, а також отримати допомогу від держави. Починаючи з 15.07.2023 прийом заявок на цю програму було закрито. Загалом, було подано понад мільйон заявок, але лише близько 170 тисяч українців фактично приїхали та скористались цією програмою.

Починаючи з 23.10.2023 уряд оголосив тимчасову канадську імміграційну програму, по якій українці зможуть отримати посвідку на постійне проживання. Ця програма буде застосовуватися до українських громадян, які мають близькі родинні зв'язки з громадянами або постійними резидентами Канади. Ця програма матиме обмежений термін дії, який складає лише один рік, тому рекомендується почати розглядати це питання вже зараз.

 

По цій програмі є 2 категорії претендентів, які будуть мати право подати аплікацію на постійне проживання за новою імміграційною програмою в Канаду:

 • Категорія 1: члени сім’ї канадського громадянина або постійного мешканця Канади;
 • Категорія 2: чоловік/дружина громадянина України, який має родину в Канаді.

 

Ви зможете подати заявку на імміграцію в Канаду по першій категорії, якщо Ви відповідаєте наступним критеріям:

 1. Ви є громадянином України;
 2. Ви є членом сім'ї громадянина або постійного резидента Канади, а саме:
 • Чоловік/дружина, які перебувають в офіційному шлюбі або бути подружжям в цивільному шлюбі;
 • дитина (незалежно від віку);
 • онук/онука;
 • батьки;
 • дідусь, бабуся;
 • рідний брат чи сестра (або зведений брат чи сестра).
 1. На період подачі заявки головному заявникові необхідно перебувати фізично в Канаді. Важливо! Ваше перебування в країні на час розгляду заявки має бути легальним. Ви можете перебувати по туристичній чи гостьовій візі в Канаді (Temporary resident visa) чи мати дозвіл на роботу або навчання;
 2. Мати дійсний закордонний паспорт;
 3. Заповнити та підписати форму IMM 0191, в якій будуть роз’яснені сімейні зв’язки з громадянином або постійним резидентом Канади. Дуже часто до таких видів форм необхідно додавати пояснювальний лист.
 4. Ваш родич з канадським громадянством чи який має permanent residenсe може бути допущенний до цієї програми, а саме за такими умовами:
 • Проживати в Канаді;
 • Бути не менше 18 років;
 • Здобув статус резидента в Канаді іншим шляхом.

 

Друга категорія українців, які можуть подати заявку на імміграційну програму:

 • Чоловік/дружина громадянина України, який має родину в Канаді.

Ця категорія є достатньо не зрозумілою, тому ми постараємось пояснити прикладом.

Наприклад, Ваш чоловік має родину в Канаді, але він не може виїхати з України через військовий стан, отже його родина, не зможе подати на нього заявку на постійне проживання. Однак, у нього є своя сім’я це Ви - дружина і діти, які можуть виїхати, і на основі цих сімейних зв’язків родина чоловіка, яка має громадянство чи право на постійне проживання в Канаді зможе спонсорувати та забрати до себе Вас та дітей, у свою чергу коли Ви отримаєте документ permanent resident, у майбутньому зможете подати на возз’єднання з чоловіком, спонсоруючи його. Таким чином, Ви також будете кваліфікуватись під цю програму, якщо маєте чоловіка або дружину, які підпадають під наступні критерії:

 • мають родину в Канаді, але не можуть виїхати з України;
 • зникли безвісти, померли або ймовірно пропали;
 • є членом родини громадянина Канади або постійного резидента, включаючи:

дитину (незалежно від віку), онуків, батьків, дідусів/бабусь, рідних братів/сестер (або зведених братів/сестер).

 

Щоб отримати дозвіл на імміграцію в Канаду Ви та члени Вашої родини повинні відповідати вимогам імміграційного законодавства. Це означає, що деяким заявникам буде відмовлено з таких причин:

 • головний заявник, який має родичів в Канаді, знаходиться за межами країни;
 • ви маєте захворювання, які можуть становити ризик для здоров'я інших людей.;
 • в минулому мали кримінальні справи, до цього також відноситься водіння в нетверезому стані;
 • брали участь в злочинній діяльності, тероризмі, або загрожуєте громадській безпеці.

 

Ви можете включити членів своєї сім'ї у свою імміграційну заявку до Канади, якщо вони відповідають всім медичним, кримінальним та вимогам безпеки, необхідним для отримання статусу постійного жителя Канади.

 

Яких членів своєї сім’ї Ви можете додати до своєї заявки:

 • Вашого чоловіка/дружину в офіційному чи цивільному шлюбі;
 • Вашу дитину, яка знаходиться на утриманні, віком до 22 років, яка не перебуває в шлюбі. Єдиним виключенням діти віком від 22 років можуть бути включені в заявку, якщо вони не можуть підтримувати себе фінансово через психічний або фізичний стан.

 

Тільки головний заявник на період розгляду заявки має перебувати фізично в Канаді, члени родини можуть знаходитись в Канаді або за її межами. Важливо включити всіх членів вашої сім'ї у заявку, навіть якщо наразі вони не планують іммігрувати разом з вами. Якщо цього не зробити, у майбутньому ви не зможете їх спонсорувати.

Відзначаючи історію попередньої програми CUAET та її значущий внесок у підтримку українців, канадський уряд продовжує виявляти свою гостинність та дружність до наших громадян. Нова імміграційна програма, запущена з 23.10.2023, надає можливість отримати посвідку на постійне проживання в Канаді для українців, які відповідають визначеним критеріям. Незважаючи на те, яка категорія претендентів вас об'єднує, важливо дотримуватися вимог та заповнювати заявки правильно та своєчасно. Ця програма створена, щоб сприяти сімейному об'єднанню та створенню нових можливостей для українців у Канаді.

Компанія, Avisa, готова надати вам повний спектр послуг, починаючи з консультацій та закінчуючи заповненням анкет та перекладом необхідних документів на англійську мову. Для всіх ваших запитань, будь ласка, звертайтеся до нас за адресою [email protected] або за допомогою телеграму, вайбера, чи whatsapp за номером +380975772727.

Рейтинг: 5 / 5 (7)

Поради

Корисно знати

Гостьова віза в Канаду до хлопця / нареченого 2021

На даний момент кордони Канади поки що закриті для туристичних, гостьових і бізнес поїздок, але деякі категорії відвідув ...

Популярні питання за програмою CUAET в Канаду для українців 2022

Багато українців вперше зіткнулися з процесом отримання візи до Канади і, природно, що у людей виникло безліч питань. ...

Відмова у візі в Канаду, що робити?

Якщо так сталося, що Вам надійшла відповідь з відмовою з Канадського посольства головне не впадати в паніку. Перше, що п ...

Нова імміграційна програма для українців в Канаду на 2024 рік!

Уряд Канади з початку війни дуже підтримав українців шляхом створення програми CUAET (Сanada-Ukraine Autorization for Em ...

Віза в Канаду для дітей

Спільні подорожі сім'єю це завжди весело і запам'ятовується на все життя, а ще посольство Канади ставитися привітно до с ...

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний