Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:
Лоторея Green Card 2019 - 2020 оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   17.09.2019

У 2019 році подати заявку на розіграш у лотереї Green Card буде можливим з 03.10.2019 по 06.11.2019, сам розіграш буде відбуватись у травні - червні 2020 року. Щоб приймати участь в розіграші Green Card потрібно відповідати деяким вимогам:

 • Мати повну середню освіту чи мати впродовж останніх п’яти років дворічний робочий стаж;
 • Бути вихідцем тієї країни, яка допускається до участі лотереї Green Card;
 • Не мати проблем з законом, не мати судимості;
 • Не мати захворювань, які могли б зашкодити американському суспільству.

Всі заявки подаються онлайн тільки один раз у рік в зазначений період. Учасники, які будуть намагатися заповнити декілька раз заявку в один реєстраційний період не будуть допущені до розіграшу. Інформація про таких учасників, які намагались обманути систему  буде зберігатися в Державному Департаменті США.

Кожен заявник має надати про себе таку інформацію:

 • Паспортні дані;
 • Контактні дані, адресу проживання;
 • Інформацію про навчання і стаж роботи;
 • Інформацію про чоловіка\дружину та всіх дітей віком до 21 року. На всіх членів сім’ї потрібно мати фотографії в електронному вигляді. Якщо Ваші близькі не планують іммігрувати до США, вони можуть залишитись на батьківщині, але всі рівно всю інформацію потрібно про них надати. Якщо Ви не надасте всю інформацію про сім’ю у разі виграшу Ваша заявка буде анульована.
 • Електронну фотографію, розмір 5 на 5 см, білий фон. Фотографія має бути новою, попередня фотографія, яку Ви використовували для візи чи для попереднього розіграшу не підходить.

 Після того як заявка збережена, Вам буде присвоєний унікальний номер, і з травня по червень 2020 року Ви зможете перевірити Ваш статус.

Якщо Ваша заявка перемогла Ви будете мати один фіскальний рік з 1 жовтня до 30 вересня для того щоб зібрати всі необхідні документи, пройти медогляд, співбесіду і виїхати в США.

Розіграш Green Card це унікальний шанс змінити своє життя, переїхати жити в країну можливостей і  здійснення мрій.

Вартість повного пакет послуг:

 • реєстрація однієї заяви становить $ 29 або 750 грн;
 • реєстрація 2-х заяв від сім'ї (чоловік і дружина) - $ 49 або 1275 грн;

Співробітники нашої компанії з радістю допоможуть Вам заповнити анкету на участь в розіграші GreenCard. Ви можете зв'язатися з нами за телефоном (097) 577-27-27 або залишити заявку на сайті.

Рейтинг: 0 / 5 (0)

Поради

Корисно знати

Віза в США для неповнолітніх дітей

Дуже часто виникає питання, як отримати візу в США дитині і чи потрібна вона взагалі? Звичайно, кожен заявник в тому чис ...

Заповнення анкети DS-160 у 2021

При зверненні за візою в США, кожен заявник, в тому числі і діти будь-якого віку повинні заповнити візову анкету DS-160. ...

Як отримати візу в США за кордоном 2023?

З лютого 2022 року і до кінця року не працювало посольство США в Україні. У 2023 посольство відновило прийом співбесід н ...

Чи буде розіграш Green Card у 2022?

Щороку Державний департамент США проводить прийом заявок для розіграшу грін кард і 2020 рік не буде винятком. ...

Віза в США для няні 2021

Процес отримання неімміграційної візи в США завжди був складним. Необхідно знати всі тонкощі і нюанси, особливо якщо це ...

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний