Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:
Що потрібно знати перед подачею на візу в США? оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   17.03.2020

Отримати візу в США складно, але тільки на перший погляд. Маючи повне розуміння процесу і знання всіх нюансів пов’язаних із співбесідою наближає Вас до мрії побачити Сполучені Штати на 50%, все інше залежить від Вашої ситуації і людського фактору.

Перш ніж затівати процес по оформленню візи в США потрібно визначитися з метою візиту. Саме з цього завжди починає візовий офіцер, переглядаючи анкету та при розмові з Вами. Для нього важливо визначити щирість Ваших намірів і не допустити помилкової інформації.

Туристична віза в США - найпоширеніший тип візи, але важливо розуміти, що ця назва не є правильною. Під такі цілі як туризм, бізнес, відвідування родичів або друзів відкривають візу, яка називається B1B2.

Друге, про що потрібно подумати - про витрачений час на підготовку. Подавати на візу в США можна мінімум за 21 день до початку планованої поїздки, максимум за півроку до початку поїздки. Важливо врахувати, що дати запису на співбесіду часто бувають на один - два тижні вперед плюс для вклейки візи потрібно ще 3-5 днів. Нагадуємо, що віза в США для українців видається на 10 років.

Третє - необхідно сплатити консульський збір, записатися на співбесіду, заповнити онлайн анкету DS-160, підготувати всі додаткові документи, які можуть стати в нагоді під час співбесіди.

І найостанніше це співбесіда в посольстві. Це один з найважливіших етапів отримання візи в США. У візового офіцера є поставлена ​​задача - всіх, кому він проводить співбесіду підозрювати в імміграційних намірах, а Ваше завдання - спростувати це. Все що Ви будете робити: заповнювати анкету (мається на увазі грамотне заповнення анкети, за допомогою якої буде максимально зрозуміла Ваша ситуація), підшукувати одяг на співбесіду, продумувати відповіді на питання і свою поведінку грає ключову роль. Не можна на чомусь більш сконцентруватися, а про інші деталі забути. Тому в ході підготовки з нашим візовим фахівцем обговорюються найменші подробиці, про які Ви можете забути або просто не знати.

Рішення візового офіцера схвалити візу чи ні необхідно приймати спокійно, без зайвих емоцій. Тому що відмова - це не вирок, це означає тільки те, що Вам потрібно попрацювати над своєю ситуацією, щось змінити і пробувати знову.

Поширені причини відмови у візі США:

  • помилки в анкеті;
  • надання недостовірності даних про себе, своїх родичів і т. д .;
  • проживання родичів у США, що не законним шляхом потрапили в країну;
  • недостатньо фінансів;
  • немає прив'язки до батьківщини;
  • немає поїздок закордон (стосується більше туристичних та гостьових цілей).

 

Можна перераховувати ще дуже довго, причин достатня кількість, питання в іншому як їх виправити. На жаль, візові офіцери дуже рідко коментують відмову і як правило видають білий листок - посилання на статтю про імміграцію 214б в якому в загальних рисах вказана причина, без конкретики. Але, логічним шляхом знаючи інформацію про Вас і деталі співбесіди можна причину з'ясувати. Якщо так сталося, що Вам відмовили - отримайте професійну консультацію від нашого візового фахівця, який пропише подальші дії, які допоможуть отримати заповітну візу в США!

Рейтинг: 5 / 5 (1)

Поради

Корисно знати

Що потрібно знати перед подачею на візу в США?

Отримати візу в США складно, але тільки на перший погляд. Маючи повне розуміння процесу і знання всіх нюансів пов’язаних ...

Соціальні мережі та візова заявка до посольства США

Згідно з політикою Державного Департаменту США, з червня 2019 року, якщо ви їдете до США на роботу чи навчання, заповнюю ...

Як пройти співбесіду в посольстві США?

Більшість претендентів на не імміграційну візу до США повинні пройти співбесіду з консульським офіцером, під час якого н ...

Лоторея Green Card 2019 - 2020

У 2019 році подати заявку на розіграш у лотереї Green Card буде можливим з 03.10.2019 по 06.11.2019, сам розіграш буде в ...

Правила в’їзду в Сполучені Штати Америки

Поговоримо сьогодні про правила в’їзду в Сполучені Штати Америки по візі B1B2 ...

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний