Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:
Green Card 2022. Керівництво до дії оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   22.07.2021

В просторах інтернету можна знайти безліч статей та інформації з приводу грін кард. Щоб зрозуміти повністю весь процес, необхідно перечитати декілька джерел. У цій статті ми постараємося дати максимально повну інформацію про процес отримання грін кард 2022.

Грін карта - це документ, що посвідчує особу, а також є підтвердженням права легально проживати, працювати на території США.

Найпоширеніші способи отримати грін карту це:

 • Возз'єднання з членом сім'ї (батьком, дружиною \ чоловіком, братом \ сестрою, дитиною), який вже має громадянство США;
 • Шлюб із громадянином \ громадянкою США;
 • Працевлаштування;
 • Інвестиції в економіку США;
 • Прохання про політичний притулок;
 • Щорічна лотерея грін карт (dvlottery).

Щороку українці беруть участь в розіграші лотереї Грін кард (Diversity Visa Lottery). В 2021 заповнити заявку на участь в лотереї green card можна з жовтня по листопад. Участь в лотереї - безкоштовне, ви можете самостійно заповнити анкету на грін кард офіційний сайт - dvprogram.state.gov або звернутися до нас за професійною підтримкою по телефону або залишивши заявку на сайті.

Якщо Ви переможець лотереї Грін карти 2022, Ви повинні дізнатися якомога більше про процес, який Вас чекає попереду. Після виграшу грін кард шлях до імміграції в США тільки починається.

Результати розіграшу лотереї Грін кард 2022 можна було дізнатися, починаючи з травня поточного року. Якщо в цьому році Ви не виграли в лотерею, ми рекомендуємо перевіряти час від часу інформацію про виграш протягом року. Іноді трапляється так, що не виграшна анкета через деякий час може стати виграшною.

Отже, який же процес отримання грін карти:

 1. Насамперед необхідно заповнити візову анкету DS-260.
 2. По-друге починайте збирати необхідні документи. І паралельно чекайте листа від Kentucky Consular Center (KCC) про необхідність надати документи в електронному вигляді.
 3. Надіслати необхідні документи в Kentucky Consular Center (KCC).
 4. Проходження мед комісії.
 5. Співбесіда в посольстві США.

Кожен аплікат (дорослі і діти) повинні сплатити збір за участь в програмі dvlottery безпосередньо в посольстві під час співбесіди. Вартість збору - 330 дол з людини.

Отримання green card непростий шлях. І на цьому шляху кожній людині може знадобитися допомога. Наша компанія Avisa зможе надати для Вас весь спектр послуг, а саме:

 • Заповнити заявку на розіграш грін кард.
 • Заповнити візову анкету DS-260.
 • Надати необхідний список документів.
 • Проконсультувати перед співбесідою.

Звернувшись до нас в компанію, Ви отримаєте якісний сервіс, Ваші дані і документи будуть подані відповідно до вимог посольства США і Kentucky Consular Center (KCC), Ви будете почувати себе впевнено на співбесіді.

Рейтинг: 4 / 5 (2)

Поради

Корисно знати

Отримати візу в США в 2021 реально

Ви дуже часто запитуєте нас про те, коли можна буде записатися на співбесіду в посольство США? Чи видають зараз візи і т ...

Продовження візи в США 2020

Ситуація з візами в США в 2020 році склалася не самим райдужним чином. Пандемія внесла свої зміни у спосіб життя людей ...

Віза в США для українців під час війни 2022?

З лютого 2022 року посольство США в Україні припинило свою діяльність у галузі видачі неіміграційних та імміграційних ві ...

Яка ймовірність отримати відмову при оформленні візи в США?

Процес оформлення візи в США для українців складається з таких етапів: збір пакету документів, запис на співбесіду, запо ...

Як отримати візу в США для українців у 2024 році?

В умовах геополітичних змін та невизначеності, пов'язаних із подіями в Україні, багато хто змушений переосмислити свої п ...

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть номер телефону
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний