Ми використовуємо Google Analytics та збираємо дані для поліпшення роботи веб-сайту. Продовжуючи використання сайту, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності
Отже, Ви заповнили анкету, призначили дату співбесіди, підготували всі документи і обґрунтування чому Вам потрібно їхати в США і далі залишається найголовніший крок - пройти співбесіду з візовим офіцером. Співбесіда проходить з кожним заявником індивідуально, для когось можуть проводити співбесіду 30 секунд, а для когось - від 5 до 15 хвилин. Дуже важливо прийти на співбесіду в правильному настрої, зберігати ясність розуму і не давати можливості паніці взяти верх над собою. Важливо розуміти, що з Вами буде говорити жива людина, а це значить людський фактор буде присутній, тому і кажуть, що отримати візу в США це всерівно що грати в лотерею. Так, частка правди в цій фразі є. Рішення візового офіцера Ви зможете дізнатися відразу ж в день співбесіди, після розмови з Вами.
Як правило візовий офіцер може прийняти 3 рішення про Вашу візу:
Яке б рішення не було прийнято, дуже важливо зрозуміти відповідальність, яка на Вас лягає. Адже при отриманні візи є ймовірність того, що посольство буде відстежувати Ваші поїздки, та як довго вони тривали. В разі довгострокового перебування в США, Вас можуть викликати на повторну співбесіду. При відмові за статтею 221 (g) дуже важливо чітко виконати всі вимоги посольства, на які Вам вказали, а якщо ви маєте сумніви в якихось пунктах, то краще звернутись за консультацією. Якщо так сталося і Вам відмовили у візі за статтею 214 (B) відчаюватись не варто, потрібно подумати чому так сталося, оцінити свою поведінку під час співбесіди. Можливо щось було не так під час інтерв'ю, а може бути Ваші зв'язку з батьківщиною дійсно не міцні на даний момент і вам варто постаратися поліпшити свою життєву ситуацію щоб привести в наступний раз достатню кількість аргументів на свою користь.
З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей