Актуальна інформація на червень 2022 року! Сервісні центри для здачі біометрії наразі не працюють в Україні, слідкуйте за нашим телеграм каналом, щоб бути в курсі останніх новин!
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:

Чим може закінчитися співбесіда в посольстві США? оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   19.02.2020

Отже, Ви заповнили анкету, призначили дату співбесіди, підготували всі документи і обґрунтування чому Вам потрібно їхати в США і далі залишається найголовніший крок - пройти співбесіду з візовим офіцером. Співбесіда проходить з кожним заявником індивідуально, для когось можуть проводити співбесіду 30 секунд, а для когось - від 5 до 15 хвилин. Дуже важливо прийти на співбесіду в правильному настрої, зберігати ясність розуму і не давати можливості паніці взяти верх над собою. Важливо розуміти, що з Вами буде говорити жива людина, а це значить людський фактор буде присутній, тому і кажуть, що отримати візу в США це всерівно що грати в лотерею. Так, частка правди в цій фразі є. Рішення візового офіцера Ви зможете дізнатися відразу ж в день співбесіди, після розмови з Вами.

Як правило візовий офіцер може прийняти 3 рішення про Вашу візу:

  1. Схвалити візу - найкращий результат. Думаємо, що кожен хто звертається за візою в США, віддадуть перевагу саме такому результату. Коли віза схвалена, Вам видають блакитний папірець, а також забирають Ваш закордонний паспорт на 3-5 днів, щоб вклеїти візу.
  2. Відмовити в візі згідно зі статтею 221 (g) - можна сказати, що це тимчасова відмова, яка має на увазі більш детальний розгляду Вашої справи. Якщо Вам відмовили за такою статтею, Вашу заявку можуть взяти на адміністративне розгляд або попросити дослати додаткові документи. Вам видадуть жовтий папірець, де відзначать, що необхідно робити. Не переживайте, даний статус як правило тимчасовий і через 3-5 днів Вам вишлють рішення, що віза схвалена. За умови, що посольство не виявило обману в персональних даних або загрози, яку теоретично Ви могли б завдати, приїхавши в США.
  3. Відмовити в візі за статтею 214 (B) - самий стандартний і поширений відмову, який має на увазі, що дана заявка на момент співбесіди була відхилена і не підлягає апеляції. Ви не змогли довести візовому офіцерові що у Вас немає імміграційних намірів або неправильно сформулювали мету поїздки. Насправді, причин відмови може бути безліч, і кожен випадок потрібно розбирати індивідуально, але на жаль, точну причину знає тільки візовий офіцер. Ви можете подати документи відразу після відмови, якщо вважаєте що у Вас є додаткові аргументи, які можуть вплинути на рішення візового офіцера. Якщо таких аргументів немає і Ви не впевнені, що у Вас все відразу вийде, зачекайте хоча б півроку.

Яке б рішення не було прийнято, дуже важливо зрозуміти відповідальність, яка на Вас лягає. Адже при отриманні візи є ймовірність того, що посольство буде відстежувати Ваші поїздки, та як довго вони тривали. В разі довгострокового перебування в США, Вас можуть викликати на повторну співбесіду. При відмові за статтею 221 (g) дуже важливо чітко виконати всі вимоги посольства, на які Вам вказали, а якщо ви маєте сумніви в якихось пунктах, то краще звернутись за консультацією. Якщо так сталося і Вам відмовили у візі за статтею 214 (B) відчаюватись не варто, потрібно подумати чому так сталося, оцінити свою поведінку під час співбесіди. Можливо щось було не так під час інтерв'ю, а може бути Ваші зв'язку з батьківщиною дійсно не міцні на даний момент і вам варто постаратися поліпшити свою життєву ситуацію щоб привести в наступний раз достатню кількість аргументів на свою користь.

Рейтинг: 0 / 5 (0)

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Введіть номер телефону
Avisa
Контакти
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний