Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:
Віза в США для неповнолітніх дітей оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   13.12.2019

Дуже часто виникає питання, як отримати візу в США дитині і чи потрібна вона взагалі? Звичайно, кожен заявник в тому числі і діти повинні подати документи для оформлення візи. Щоб оформити візу для дитини необхідно зібрати такий список документів:

  • закордонний паспорт
  • свідоцтво про народження
  • фотографію
  • нотаріально оформлена згода другого з батьків / опiкунa на поїздку дитини, якщо його супроводжує тільки один з батьків. Якщо дитина подорожує з третьою особою необхідно оформити нотаріальну згода від обох батьків.
  • копію візи США батьків або одного з батьків або особи, з яким дитина їде в США

Головний момент - дітям до 14 років не потрібно проходити процедуру здачі 10-ти відбитків пальців і співбесіду. Щоб скористатися цією процедурою необхідно:

Особі або особам, які подорожують з дитиною, повинна/повинні мати діючу візу до США, незалежно від того, чи є ця особа/особи батьками дитини чи ні.

Для того, щоб почати процес оформлення візи необхідно:

  • зібрати пакет документів,
  • заповнити онлайн форму DS-160,
  • сплатити консульський збір $ 160,
  • зареєструвати профіль на сайті посольства і відправити документи в посольство.

Документи розглядають від 3-х до 5-ти робочих днів, але бувають випадки, коли візовий офіцер може викликати батьків дитини на співбесіду, панікувати в такому випадку не потрібно, це може бути просто формальністю.

Діти, з 14 років до 16 років повинні бути присутніми на співбесіді з одним з батьків, а також здати відбитки пальців.

У разі якщо віза для дитини потрібна категорії F1 або M1 діти незалежно від віку повинні бути присутніми при співбесіді.

Якщо Ваша дитина за віком або за типом візи повинна пройти співбесіду підготуйте її до даної процедури, по-перше розкажіть деталі поїздки, де будете зупинятися, якщо їдете в гості до родичів то до яких, на скільки днів. Зазвичай візовий офіцер не багато питань задає дитині, але все ж таки дитина повинна бути до цього готова.

Рейтинг: 3 / 5 (2)

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний