Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:
Яка ймовірність отримати відмову при оформленні візи в США? оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   27.04.2020

Процес оформлення візи в США для українців складається з таких етапів: збір пакету документів, запис на співбесіду, заповнення анкети, підготовка до співбесіди і сама співбесіда в посольстві. При зверненні за неімміграційною візою, як правило, відмовити можуть згідно з пункту 214 (b) Акту про та Імміграцію та Громадянства США. Якщо Вам відмовили по цьому пункту швидше за все Ви допустили помилку на одному з етапів вищевикладеного процесу. Так само впливає на результат Ваша індивідуальна ситуація, яку бажано оцінити до проходження співбесіди. Зрозуміти які шанси у Вас є отримати візу в США може тільки візовий фахівець, а в разі виявлення причин потенційно, яка може вплинути на отримання відмови порадити, як їх усунути.

            Припустимо Вам відмовили, перше з чого потрібно починати це дізнатися про причини відмови. На жаль, візовий офіцер не уточнює причину відмови і запит в посольство з проханням пояснити подробиці рішення про Вашому відмову не увінчається успіхом. Зміст пункту 214 (b), на який посилаються в посольстві стандартний, без деталізації. Тому дуже важливо взяти на замітку причини по яким найчастіше відмовляють і проаналізувати свої помилки. Отже, популярні причини відмови у візі в США:

  1. Підозра в імміграції. Сюди відносяться заявники, у яких немає постійного місця роботи і стабільного доходу, немає сім'ї, студентів останніх курсів, низько кваліфіковані працівники з не великою заробітною платою.
  2. Не зрозуміла причина візиту в Америку. Іноді слухаючи розповіді людей про їх співбесіди, а саме, про відповіді на питання візового офіцера - яка мета поїздки в США? просто розумієш логіку відмови. Ви повинні чітко знати маршрут поїздки, куди поїдете, що будете дивитися, де зупинитеся. Якщо це бізнес поїздка знати деталі і розклад бізнес зустрічей або семінару/ конференції. Якщо їдете в гості, потрібно обов'язково знати всі деталі про того, хто запрошує: де працює, де живе, як звуть його/її чоловіка/ жінку і так далі.
  3. Родичі, що проживають у Сполучених Штатах, можуть представляти проблему. Хоча це не завжди проблема у відмові, але наявність родичів, які проживають в США, може ускладнити отримання візи. За нашою практикою віза в США видається людям, у яких є родичі в цій країні, але важливу роль відіграє саме підготовка до самого співбесіди. Кращий спосіб вирішити цю проблему - поговорити з нашим фахівцем.
  4. Поїздки закордон. Звичайно, цей пункт важливий, з чистим паспортом дуже складно отримати візу, хоча можливо. Найчастіше поїздки грають ключову роль при отриманні візи, тому що цим Ви підтверджуєте свій фінансовий стан, а якщо були короткострокові поїздки, в високорозвинені країни з яких Ви повернулись до себе на батьківщину це буде говорити про те, що Ви не шукаєте заробітку за межами країни проживання і немає планів іммігрувати.
  5. Тривалі поїздки закордон. Якщо Ви офіційно працюєте або вчитеся закордоном до Вас не буде питань, але, якщо ці поїздки носять нібито туристичний характер, тут посольство може засумніватися і не повірити Вам.
  6. Підроблені документи. Настійно не рекомендуємо користуватися фальшивими документами, особливо запрошеннями від якихось невідомих осіб. Дуже часто посольство США проводить перевірки, і виявлена ​​брехня стане причиною надовго закрити можливість отримати візу.
  7. Зазначені ​​неправдиві дані в анкеті. Пам'ятайте, що візову анкету перед співбесідою перевіряють, і виявивши обман в даних, посольство може включити заявника в список небажаних осіб, які претендують на візу.
  8. Недавня відмова у візі в США або в інші країни, такі як Канада, Великобританія, Австралія. Що стосується США, якщо ви отримали відмову і не згідні з рішенням, при цьому у Вас є аргументи і документи, які можуть вплинути на результат в такому випадку, звичайно, варто подавати заявку на повторну співбесіду. Якщо ситуація така, що потрібно усувати причину, тоді тільки після усунення її слід заново подавати документи. Що стосується відмови в інші країни, якщо вона була більше 1 - го року тому, тоді нічого страшного. А якщо після відмови, наприклад в Канаду, через місяць Ви подаєте на візу в США, в такій ситуації буде підозра, що Ви будь-якими шляхами хочете поїхати з країни на заробітки або іммігрувати.

           

     Це були найпоширеніші причини відмови у візі, але далеко не всі, тому що кожну ситуацію потрібно розглядати індивідуально.

     Оформлення візи в США з позитивним результатом - це реальність, просто потрібно максимально серйозно поставитися до підготовки, а причини, які можуть вплинути на рішення візового офіцера по можливості усунути.

Рейтинг: 0 / 5 (0)

Поради

Корисно знати

Лоторея Green Card 2019 - 2020

У 2019 році подати заявку на розіграш у лотереї Green Card буде можливим з 03.10.2019 по 06.11.2019, сам розіграш буде в ...

Віза для членів екіпажів в США

Віза С1D в США - призначена для членів екіпажів морських або повітряних суден, що знаходяться в США або які перетинають ...

Як отримати візу в США за кордоном 2023?

З лютого 2022 року і до кінця року не працювало посольство США в Україні. У 2023 посольство відновило прийом співбесід н ...

Коли посольство США відновить видачу туристичних віз?

Карантин у всьому світі змінив плани багатьох людей. Туристи моніторять інформацію і сподіваються, що туристичний сезон ...

Перелік документів для отримання візи в США

Процедура відкриття візи в посольстві США кардинально відрізняється, від вимог, наприклад посольства Канади або Великобр ...

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний