Актуальна інформація на травень 2022 року! Сервісні центри для здачі біометрії наразі не працюють в Україні, слідкуйте за нашим телеграм каналом, щоб бути в курсі останніх новин!
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:

Як отримати гуманітарний пароль в США українцю за новою програмою «Uniting for Ukraine» 2022? оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   07.05.2022

Уряд США наприкінці квітня 2022 анонсував спрощену програму «Uniting for Ukraine» для отримання гуманітарного пароля для громадян України, які постраждали від російського вторгнення. Нова програма США для українців дасть змогу отримати гуманітарний пароль, згідно якого можна буде перебувати на території країни протягом 2-х років.

Що таке гуманітарний пароль?

Гуманітарний пароль — це спеціальний дозвіл на тимчасове перебування на території США. Кожен іноземець зможе в'їхати на територію США по гуманітарному паролю у випадку, якщо в країні його проживання відбулася або відбувається надзвичайна ситуація, наприклад війна. Гуманітарний пароль буде актуальним для тих осіб, які не мають візи в США.

Ви маєте право скористатися програмою «Uniting for Ukraine» (Єднання заради України), якщо:

 • Ви проживали на території України до 11 лютого 2022 року;
 • Ви є громадянином України з чинним закордонним паспортом;
 • Ви є близьким членом родини громадянина України (чоловіком/дружиною, громадянським партнером або неодруженою дитиною віком до 21);
 • Маєте спонсора в США, який зобов'язується взяти повну фінансову відповідальність за Вас;
 • Мати підтвердження вакцин, які вимагає уряд США.

Ви повинні підтвердити наявність вакцинації проти кору, поліомієліту та Covid-19. Винятком є ​​алергічні реакції на компонент вакцини. Якщо Ви не можете підтвердити свою вакцинацію або ніколи не вакцинувались, Вам буде дозволено вакцинуватися на території США протягом 14 днів після прибуття в країну.

За цією програмою діти до 18 років повинні подорожувати до США лише зі своїми батьками або із законними опікунами.

Які вимоги для спонсора:

 • Спонсор повинен мати законний статус на території США;
 • Довести свою фінансову здатність приймати людей з України за цією програмою;
 • Спонсор повинен зобов'язатися протягом 2-х років допомагати людині або сім'ї з України, яких він спонсорує, а саме: забезпечити безпечним житлом та предметами першої необхідності, допомагати в оформленні документів, наприклад, отримати дозвіл на роботу, сприяння в отриманні медичного обслуговування тощо.

Як спонсор повинен розрахувати свій дохід, щоб відповідати всім вимогам USCIS?

Перед тим, як заповнювати заявку, спонсору необхідно розрахувати свій дохід на даному сайті: https://aspe.hhs.gov/topics/poverty-economic-mobility/poverty-guidelines Якщо спонсор не відповідає фінансовим критеріям, він може залучити додаткову людину, яка виступить додатковим спонсором.

Як запросити гуманітарний пароль в США:

 1. Ваш спонсор повинен заповнити форму I-134 на всіх учасників програми, яких він погодився спонсорувати. Додати свої фінансові документи, це може бути: довідка з роботи, податкова декларація, виписка з банку за останні 12 місяців, майно. Дану форму розглянуть, перевірять спонсора і, якщо USCIS не матиме жодних питань, схвалять. Спонсор може заповнити форму на цьому сайті: https://myaccount.uscis.gov/
 2. Після схвалення форми I-134, учаснику програми прийде лист про схвалення спонсора та інструкції, яким чином необхідно буде підтвердити дані про себе. Учасник програми повинен буде заповнити анкету та підтвердити дані про вакцинацію.
 3. Після того, як учасник заповнить анкету, його справа розглядатиметься далі. Після схвалення надійде дозвіл на поїздку в електронному вигляді. Ви будете мати 90 днів, щоб в'їхати в країну по гуманітарному паролю. Так само по прибуттю в США протягом 14 днів Ви повинні пройти тест на туберкульоз і вакцинуватись тими вакцинами, яких у Вас немає.

Список необхідних документів для учасників програми «Uniting for Ukraine»:

 • Закордонний паспорт для дорослих, діти можуть мати власний паспорт або бути вписаними в паспорт одного з батьків;
 • Свідоцтва про народження дітей, шлюб;
 • Докази того, що Ви знаходились на території України до 11.02.2022;
 • Мати підтвердження вакцинації.

Що дає гуманітарний пароль у США?»:

 • Легальне проживання на території США до 2 років;
 • Можливість подати на дозвіл на роботу, вчитися;
 • Отримати допомогу, насамперед від спонсора, у вигляді безкоштовного житла, речей першої необхідності тощо.

Схвалений гуманітарний пароль дійсний протягом 2-х років. Після закінчення паролю Ви повинні залишити країну. Також гуманітарний пароль анулюється якщо Ви залишите США без попереднього дозволу на поїздку.

Наша компанія Avisa зможе допомогти Вам у процесі оформлення цієї програми на другому етапі. Коли Служба громадянства та імміграції США USCIS схвалить Вашого спонсора, ми зможемо надати кваліфіковану допомогу в подальшому процесі. Наша компанія, на жаль, не займається пошуком спонсорів! Якщо Вам потрібна допомога на другому етапі процесу, будь ласка, звертайтесь за інформацією поштою: info@avisa.com.ua або пишіть запит у телеграм/вайбер/whatsapp: +380975772727.

Рейтинг: 4 / 5 (5)

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Введіть номер телефону
Avisa
Контакти
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний