Актуальна інформація на червень 2022 року! Сервісні центри для здачі біометрії наразі не працюють в Україні, слідкуйте за нашим телеграм каналом, щоб бути в курсі останніх новин!
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:

Віза в США для няні 2021 оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   05.03.2021

Процес отримання неімміграційної візи в США завжди був складним. Необхідно знати всі тонкощі і нюанси, особливо якщо це стосується віз для домашнього персоналу. Багато людей наймають в свій штат домашніх помічників, довіряючи свій будинок і дітей протягом багатьох років. Тому здійснюючи поїздку в США по бізнесу, у відпустку, на лікування або пологи люди віддають перевагу взяти з собою свій домашній персонал ніж наймати помічників закордоном.

Домашнім персоналом вважаються: няні, кухарі, особисті водії, лакеї, помічники по господарству, особисті помічники.

Як правило, домашній персонал може звертатися в посольство США за візою В-1. Дана категорія візи дозволить домашньому персоналу супроводжувати свого роботодавця в США і виконувати свої обов'язки в звичайному порядку. Ця категорія візи вважається неімміграційною, що дозволяє знаходиться в США тимчасово до 6 міс.

Щоб оформити візу в США для няні необхідно відповідати деяким критеріям:

 1. У Вас повинен бути досвід роботи домашнім працівником упродовж як мінімум року.
 2. Ваш стаж роботи на роботодавця, якого необхідно супроводжувати в США повинен бути не менше одного року на момент в'їзду Вашого роботодавця на територію США.
 3. У Вас повинен бути договір з роботодавцем, який підтвердить тривалість Ваших робочих відносин.
 4. У Вас повинен бути додатковий трудовий договір, спеціально складений з Вашим роботодавцем для поїздки в США. В даному контракті повинні бути прописані всі умови. Наприклад, що Вам буде надано безкоштовне проживання, харчування, що Ви будете забезпечені квитками в обидва кінці, вказані Ваші обов'язки, погодинна ставка, кількість робочих годин на тиждень, кількість вихідних та інше.
 5. Ви повинні довести, що у Вас є прив'язка в країні проживання.

Оформлення візи в США для няні не просте завдання і успіх залежить в основному від самого роботодавця, якому будуть потрібні послуги працівника в США. Роботодавець повинен правильно скласти трудовий контракт з помічником для поїздки в США, продемонструвати фінансове забезпечення, заповнити візову анкету та пояснити робітнику, як пройти співбесіду в посольстві США. Якщо У Вас немає часу займатися цією рутинною роботою, Ви можете звернутися за допомогою в нашу компанію Avisa, яка підготує Вашого помічника до співбесіди в посольстві США, допоможе із заповненням анкети, а так проконсультує які документи необхідно мати при собі на співбесіді.

Як отримати візу в США для няні:

 1. Ознайомитися з усіма вимогами посольства США.
 2. Зібрати пакет документів.
 3. Оплатити збір посольства США.
 4. Записатися на співбесіду.
 5. Заповнити анкету DS-160.
 6. Пройти співбесіду в посольстві.
 7. Отримати візу.

Які документи потрібні для оформлення візи в США для няні:

 • Договір, який підтверджує робочі відносини з роботодавцем.
 • Трудовий контракт для поїздки в США підписаний роботодавцем і працівником.
 • Копія першої сторінки закордонного паспорта роботодавця.
 • Копія візи в США роботодавця або іншої документи, що підтверджує його право в'їзду на територію США.
 • Заброньований готель або договір оренди квартири.
 • Фінансові документи роботодавця.
 • Документи, що підтверджують прив'язку до країни.

Віза в США для няні або для домашнього персоналу буде видана без проблем якщо всі вимоги дотримані і правильно зібраний пакет документів.

Компанія Avisa має величезний досвід в оформленні віз для домашнього персоналу в США, ми надаємо повноцінну консультацію, оцінюємо шанси, заповнюємо анкету відповідно до імміграційних правил США, в короткі терміни зможемо підготувати Вашого співробітника до співбесіди в посольстві.

Рейтинг: 0 / 5 (0)

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Введіть номер телефону
Avisa
Контакти
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний