Ми використовуємо Google Analytics та збираємо дані для поліпшення роботи веб-сайту. Продовжуючи використання сайту, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності
На жаль, випадки відмови у видачі візи посольством або консульством США не є поодинокими. Так, у 2018 році 30 % українців, які подавали візові заявки до дипломатичного представництва США, було відмовлено в візі. Дані за 2019 рік поки що відсутні, проте є підстави вважати, що цей показник зростає, але наші фахівці зроблять усе можливе, щоб Ви до цієї статистики не потрапили. На думку аналітиків нашої компанії, висновки яких грунтуються на статистичних даних дипломатичного представництва в Україні, здебільшого причиною відмови є не суб’єктивна думка консульського офіцера, а недостовірність наданих заявником документів і вказаних у них відомостей, неповний пакет документів, представлених під час співбесіди в посольстві чи консульстві США, надмірна знервованість або невпевненість заявника, що сприймається консульським офіцером як підстава запідозрити претендента в нечесності його намірів.
Якщо вам було відмовлено в надання візи до США на підставі розділу 214 (b) або 221(g) Закону про імміграцію та громадянство США (їхній стислий зміст відтворено вище не складною юридичною, а простою мовою), у Вас немає ані найменшого приводу впадати у відчай через неотримання омріяної Вами візи до США.Хоча процедуру апеляції на рішення консульського офіцера не передбачено законодавством США, Ви маєте повне право подати нову візову заяву (правду кажучи, ще раз сплативши візовий збір і зареєструвавшись на співбесіду в посольстві чи консульстві США). Надзвичайно важливим є надання достовірної інформації у візовій заяві. Найпоширенішими помилками наших співгромадян, які вказують туризм як мету своєї подорожі до США, є те, що вони позначають у заяві своїх родичів - громадян США як осіб, що запрошують їх до США та фінансують їхню подорож, або не згадують таких родичів у візовій заяві взагалі. Єдиним правильним варіантом є згадка у Вашій візовій заяві про всіх Ваших родичів у США, проте, якщо Ви просто плануєте туристичну подорож до США без будь-якої прив’язки до родичів у США, вказуйте достовірну мету та себе як особу, що фінансує подорож до США.
Доцільним є ретельний аналіз Вашої візової історії та всіх документів, наданих Вами до посольства США. З урахуванням фіаско під час подання попередньої візової заяви слід зібрати повний пакет достовірних документів, які вважаються інформативними для прийняття позитивного рішення щодо надання Вам візи певної категорії, та психологічно налаштуватися на успіх під час співбесіди. Неоціненну допомогу в цьому Вам нададуть експерти нашої компанії, й цього разу на Вас чекає успіх і віза до США у Вашому паспорті.
З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей