Актуальна інформація на червень 2022 року! Сервісні центри для здачі біометрії наразі не працюють в Україні, слідкуйте за нашим телеграм каналом, щоб бути в курсі останніх новин!
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:

Коли посольство США відновить видачу туристичних віз? оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   29.06.2020

Карантин у всьому світі змінив плани багатьох людей. Туристи моніторять інформацію і сподіваються, що туристичний сезон в 2020 році все-таки відбудеться. Як же бути якщо Ви планували поїздку в США? З 15.06.2020 Україна відновлює міжнародне авіасполучення. Згідно прокламації, яку підписав президент США Д. Трамп України немає в списку заборонених країн, громадяни якої не можуть в'їхати через коронавірус в США. Однак є деякі обмеження, про які ми хочемо нагадати:

  • іноземні громадяни, які фізично перебували на території Шенгенської зони, Великобританії, Ірландії, Бразилії, Китайської Народної Республіки за винятком адміністративних регіонів Гонконгу і Макао, Ісламської Республіки не можуть в'їхати в США або подати на візу в США поки не пройде 14 днів з дати поїздки в перераховані країни;
  • туристи, які будуть летіти транзитом через перераховані вище країни в США не зможуть в'їхати на територію країни протягом 14 днів;
  • іноземці з симптомами коронавірусу не зможуть в'їхати в США.

Тобто якщо у Вас є дійсна віза в США, і Ви дотримуєтеся всіх вимог Ви можете в'їхати в країну.

А що робити тим, у кого немає візи в США?

На даний момент немає офіційної інформації про відновлення видачі віз українцям, але посольство надає обмежені послуги для американських громадян, включаючи усиновлення та екстрені послуги. Однак записи на співбесіду в посольство вже відновлені, найближча дата - 7.08.2020. Теоретично вже зараз можна оплатити консульський збір і призначити дату співбесіди, але, якщо ситуація з коронавірусом буде погіршуватися, Вашу дату скасують. Консульський збір дійсний 1 рік, відповідно протягом року можливо потрапити в посольство.

Так само хочемо повідомити, що уряд України зняв заборону на в'їзд іноземних туристів. Громадянам США дозволено в'їзд в Україну, якщо вони зможуть довести, що мають медичну страховку, яка покриває всі витрати, пов'язані з лікуванням COVID-19, на території України. Громадяни США, які в'їжджають в Україну, повинні будуть пройти карантин, якщо Міністерство охорони здоров'я вважатиме Сполучені Штати країною з високим рівнем захворюваності COVID-19. Це обмеження буде переглядатися і повідомлятися прикордонній службі кожні три дні. Відповідно, громадяни США, які подорожують в Україну, повинні бути готові до самоізоляції, якщо їм порадять зробити це після прибуття.

Отримати візу в США, щоб познайомиться з колоритом цієї країни мрія будь-якого туриста, але перешкоди на шляху до отримання візи можуть виникнути у кожного, а саме:

  • не вірно зазначені дані у візовій анкеті;
  • не знання процесу оформлення даної візи;
  • стрес під час співбесіди;
  • неправильно зібраний пакет документів.

Це одні з небагатьох причин, які можуть вплинути на відмову у візі. Тому рекомендуємо перш, ніж починати процес оформлення візи звернутися до професіоналів.

Рейтинг: 0 / 5 (0)

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Введіть номер телефону
Avisa
Контакти
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний