Актуальна інформація на червень 2022 року! Сервісні центри для здачі біометрії наразі не працюють в Україні, слідкуйте за нашим телеграм каналом, щоб бути в курсі останніх новин!
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:

Чи можливо працювати в Канаді по туристичній візі? оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   15.06.2020

Як відомо в Канаді одна з найбільших українських діаспор. Багато наших співвітчизників намагаються іммігрувати сюди і по сей день. Досліджуючи це питання, можна зіткнутися з неймовірною кількістю перешкод на шляху до імміграції, а саме: низький рівень знання англійської або французької мов, недостатньо робочого досвіду або відсутність вищої освіти, маленькі фінансові можливості,  не підходящі імміграційні програми. Тому розуміючи безвихідність люди намагаються виїхати в Канаду використовуючи туристичну візу.

Туристична віза в Канаду, а якщо бути точніше Visitor visa використовується з метою туризму, бізнесу, відвідування родичів або друзів. Віза в Канаду українцям видається на 10 років або до закінчення дії закордонного паспорта. За такою візою можна перебувати в країні не більше 180 днів протягом одного календарного року кожен раз, коли в'їжджаєте в країну. За даним типом візи працювати в Канаді заборонено.

Чим небезпечне залишитися нелегально проживати, а також нелегально працювати в Канаді?

Ви неминуче зіткнетеся з рядом складнощів, які погіршать якість життя:

 • працювати зможете тільки на низькооплачуваних роботах;
 • орендувати житло буде вкрай складно, так як більшість орендодавців вимагають всі документи про легальне перебування в країні;
 • купити своє житло буде неможливо;
 • медичну страховку не можна буде оформити, відповідно оплачувати лікування, огляд лікаря доведеться на місці, а як відомо медицина в Канаді не дешеве задоволення;
 • Ви не зможете отримати місцеве водійське посвідчення. З посвідченням Вашої країни можна їздити тільки 3 міс.
 • Вам не можна буде відкрити рахунок в банку;
 • При будь-якої перевірці місцевої влади Ваших документів, у Вас можуть початися проблеми аж до депортації з країни, а також заборони на в'їзд в країну назавжди.
 • Кожен, хто знає про Ваше нелегальне перебування в країні може донести на Вас у відповідні органи.

Потрібно врахувати наслідки нелегального перебування в Канаді або нелегальної роботи, які чекають після того, як Ви повернетеся назад на батьківщину:

 • Якщо Ваша віза ще дійсна її можуть анулювати;
 • Шанси переконати посольство Канади видати Вам наступну візу дорівнюють нулю, а також Вашим близьким родичам: дружині / чоловікові, дітям;
 • Такі країни як США, Великобританія, Австралія будуть вкрай неохоче видавати не імміграційні візи.

Висновок такий, що, порушуючи імміграційні правила такої країни як Канади несуть аж ніяк не перспективні наслідки, і тільки Вам вирішувати йти на такий ризик чи ні.

Рейтинг: 0 / 5 (0)

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Введіть номер телефону
Avisa
Контакти
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний