Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:
Як правильно читати канадську візу в 2020 році? оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   05.02.2020

Щоб отримати візу в Канаду необхідно докласти чимало зусиль, а саме: ознайомиться з усіма умовами та правилами отримання даної візи, зібрати всі необхідні документи, заповнити анкети, зробити переклади, подати документи і чекати рішення від посольства Канади. Якщо відповідь позитивна Вам повертають паспорт з вклеєною візою, якщо негативна - лист з причиною відмови. Відкриваючи паспорт, де вже вклеєна віза в Канаду, кожна людина хоче розібратися як нею користуватися. На прикладі свіжої візи, яка була видана в 2020 році ми хочемо поділитися з Вами цією інформацією.

Ми розглянемо саму стандартну візу - Visitor visa (в народі цю візу називають «туристична віза в Канаду») яку можна використовувати для поїздок по туризму, бізнесу, гостьовим цілям, транзиту, а також з метою навчання тривалістю до 6 міс.

1) Усі ми звикли до того, що будь-яка віза повинна відображати нашу фотографію, але це не стосується візи в Канаду! Згідно з внутрішніми правилами посольства Канади, Ваша фотографія не буде відображатися у візі, тому що всі біометричні дані (фотографія, відбитки пальців) зберігаються в посольстві і передаються прикордонної служби, тому під час проходження кордону, офіцер перевірить всю інформацію в базі.

2) Слово «Kyiv» позначає місто, де була видана віза.

3) Дата початку дії візи ... Важливо відзначити, що терміни перебування в Канаді вирішує офіцер прикордонної служби по прибуттю в країну, як правило ставлять дозвіл до 6 міс, але можливі варіанти, коли ставлять дозвіл на менший термін.

4) Дата закінчення візи, але, якщо точніше це останній термін, до якого Ви можете в'їхати в Канаду, а не термін, до якої Ви повинні покинути Канаду. Якщо так сталося, що Ваш паспорт закінчився, а віза ще діє, Ви маєте право подорожувати з двома паспортами, з новим паспортом та паспортом у якого закінчився термін дії, але в якому вклеєна діюча віза в Канаду.

5) Слово "Multiple" означає, що Вам видали мульти візу і Ви маєте право користуватися нею безліч разів. Якщо в цій графі вказано слово «One» або «Two» це означає, що Ви можете в'їхати в країну один або два рази, але таке трапляється не часто, зазвичай так вказують у транзитних візах. Важливо! Транзитна віза в Канаду для українців абсолютно безкоштовна і відкривається з мінімальним пакетом документів.

6) Категорія V-1, Visitor - це назва візи тимчасового резидента, за допомогою якої можна відвідувати країну в якості туристичних цілей, бізнес, гостьової мети, транзиту через країну, навчання до 6 міс. По даній категорії візи заборонено працювати.

7) Тут вказано Ваше ім'я і Прізвище згідно закордонного паспорту, обов'язково перевірте правильність цих даних.

8) У цій графі вказано номер Вашого закордонного паспорта, так само перевірте правильність цих даних. Якщо Ви виявили помилку негайно зверніться до посольства, так як подорож з помилкою в даних заборонена.

9) Слово «One» означає, що віза видана для однієї людини, тобто тільки для Вас.

Хочемо так само ще раз нагадати що зазвичай візу в Канаду для українців видають на період до 10-ти років або до кінця дії закордонного паспорта.

Оформлення візи в Канаду завжди займає досить часу тому рекомендуємо по будь-яких питань звертатися до професіоналів або уважно читати сайт посольства Канади.

Рейтинг: 5 / 5 (1)

Поради

Корисно знати

Нова імміграційна програма для українців в Канаду на 2024 рік!

Уряд Канади з початку війни дуже підтримав українців шляхом створення програми CUAET (Сanada-Ukraine Autorization for Em ...

Відмова у візі в Канаду, що робити?

Якщо так сталося, що Вам надійшла відповідь з відмовою з Канадського посольства головне не впадати в паніку. Перше, що п ...

Гостьова віза до Канади

Канада для українців - візова країна, відповідно нам необхідно подавати документи на візу. ...

Популярні питання за програмою CUAET в Канаду для українців 2022

Багато українців вперше зіткнулися з процесом отримання візи до Канади і, природно, що у людей виникло безліч питань. ...

Яка ймовірність отримати відмову при оформленні візи в Канаду?

Віза в Канаду - це дозвіл, за допомогою якого можна відвідати країну в обумовлений термін з певною метою. ...

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть номер телефону
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний