Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:

Ми цінуємо довіру, яку ви надаєте, відвідуючи наш веб-сайт avisa.com.ua, і зобов'язуємось захищати вашу приватну інформацію. У рамках нашого сайту ми можемо використовувати Google Analytics для збору та аналізу інформації про взаємодію користувачів із нашим контентом.

Google Analytics - це сервіс аналізу веб-трафіку, що надається Google, Inc. ("Google"). Він дозволяє нам аналізувати, як користувачі взаємодіють з нашим веб-сайтом, без використання файлів cookie та будь-яких інших ідентифікаційних механізмів. Інформація яка буде збиратись обмежується діями користувачів на сайті і не включає в себе особисті дані.

Ми використовуємо цю інформацію виключно для аналізу тенденцій, оптимізації роботи сайту та забезпечення кращого досвіду користувача. Ці дані не розкривають приватну інформацію, і вони використовуються виключно для внутрішнього використання.

Ми прагнемо забезпечити безпеку та конфіденційність вашої інформації. Ми не передаємо отримані дані третім особам без вашої згоди, за рахунок випадків, коли це потрібно законом.

Згадайте, що ви завжди можете відмовитися від наданої інформації, відключивши Google Analytics або подібні інструменти в налаштуваннях вашого браузера.

Ми залишаємо за собою право вносити зміни в нашу політику конфіденційності в будь-який час без попереднього повідомлення. Ми рекомендуємо періодично перевіряти цю сторінку на предмет оновлень.

Якщо у вас є якісь запитання чи пропозиції щодо нашої політики конфіденційності, зв’яжіться з нами.

Зворотній зв'язок

Введіть ім'я
Введіть номер телефону
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний