Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:

Як оформити візу в Америку?

Опубліковано на Avisa:   14.01.2020

   На сьогоднішній день існують кілька способів оформлення візи в США, але ми розберемо всього 2 з них, тому як отримати бажану візу в паспорті не для всіх є легкою процедурою в її оформленні.

   Перший спосіб - це самостійно. Вам необхідно буде знайти в інтернеті офіційний сайт посольства США в Україні, зареєструватися на цьому сайті, заповнити анкету англійською мовою відповідно до вашим довідками і вашої мети візиту, роздрукувати квитанцію на оплату консульського збору, оплатити і коли код з квитанції буде активний, записатися на дату для відвідування посольства, щоб пройти співбесіду з консулом США. Коли все це ви пройдете, по закінченню співбесіди, результат ви дізнаєтеся відразу, у Вас заберуть закордонний паспорт і скажуть, що віза схвалена або віддадуть назад скажуть, що у візі відмовлено.

   Другий спосіб - це звернутися в компанію, яка допоможе оформити візу в США. Цей варіант більше підійде для громадян, які подаються в перший раз, отримали відмову у візі або банально потрібно терміново оформити візу в Америку. Як правило послуги компаній з оформлення віз оплачуються додатково і не рідко, такі послуги можуть перевищувати в кілька разів вартість консульського збору. Бояться цього не варто, але обов'язково потрібно почитати відгуки про компанію в інтернеті, тому як не рідкісні випадки, коли заявник звертається в компанію з привабливою низькою ціною, де псують через недосвідченість візову анкету заявника. Також, в обов'язковому порядку, компанія зобов'язана видати заявнику анкету, яку вона заповнювала в роздрукованому або електронному вигляді для ознайомлення.

   Відкриття візи в США, не завжди є легким процесом. Все залежить від безлічі факторів, таких як: розмір заробітної плати, офіційне або не офіційна оформлення на роботі, наявність родичів (це може як позитивно вплинути на розгляд в отриманні візи так і негативно, залежить від ситуації), наявність рухомого і не рухомого майна, при заявці на туристичну візу - ваша візова історія і т.д.

   Не залежно, від того який варіант Ви виберете, пам'ятайте, що Посольство США кожного заявника розглядає як потенційного емігранта, а Ваше завдання, довести зворотне. Тому правильно наданий пакет документів для посольства США підвищить Ваші шанси в отриманні візи в цю країну.

   Якщо у Вас виникли додаткові питання або Ви хочете отримати більше інформації про те, як отримати візу в США з найменшими ризиками, можете звертатися до наших візовим фахівцям.

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Введіть номер телефону