Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:

Як отримати візу в Канаду 2021

Опубліковано на Avisa:   18.12.2020

Добігає кінця 2020 і у багатьох туристів, бізнесменів та всіх бажаючих відвідати Канаду з'являється надія, що в 2021 сфера подорожей буде поступово налагоджуватися.

На жаль, кордони Канади закриті для туристів з березня 2020 і за рішенням уряду Канади до 21 січня 2021. Однак хочемо нагадати хто все-таки може в'їжджати в Канаду незважаючи на закриті кордони:

 • Громадяни Канади;
 • Постійні мешканці Канади;
 • Особи, які мають спеціальний дозвіл на в'їзд до Канади;
 • Найближчі члени сім'ї громадянина Канади або особи, яка має постійний вид на проживання в Канаді;
 • Особи, які мають робочу візу в Канаду;
 • Студенти;
 • Транзитні пасажири і ін.

Незважаючи на те, що кордони Канади закриті, подати на візу можливо. Починаючи з липня 2020 кожен бажаючий може подати на візу в Канаду. Але є деякі умови, а саме:

 • Документи, можна подати тільки онлайн, попередньо створивши свій особистий кабінет на сайті уряду Канади;
 • Щоб здати відбитки пальців, необхідно попередньо записатися на дату і час у візовий центр Канади, а також отримати лист від посольства про необхідність здати відбитки пальців, яке Ви зможете отримати після подачі документів онлайн;
 • Подача паспорта для вклейки візи, або отримати рішення від посольства можливо тільки за допомогою кур'єрської служби, яку надає візовий центр Канади.

Процедура отримання візи в Канаду 2021

  Крок 1. Визначитися з типом візи.

  Крок 2. Зібрати необхідний пакет документів.

  Крок 3. Перекласти документи на англійську або французьку мови.

  Крок 4. Зареєструватися на сайті уряду Канади.

  Крок 5. Заповнити всі необхідні анкети і прикріпити документи онлайн.

  Крок 6. Оплатити онлайн консульський збір посольства Канади 2021.

  Крок 7. Отримати лист з посольства Канади про необхідність здати біометричні дані.

  Крок 8. Записатися до візового центру Канади на здачу біометричний даних.

  Крок 9. Отримати візу в Канаду.

Як бачимо найголовніший і перший крок це - обрати правильний тип візи. Цей пункт дуже важливий, тому що виходячи з обраного типу візи, будуть збиратися документи і вноситися певна інформація в анкету. Отже, розглянемо всі типи візи в Канаду по черзі:

Туристична віза в Канаду 2021 - видається особам, які планують відвідати Канаду з метою туризму, екскурсій, круїзу, огляду різних пам'яток, відвідування короткострокових курсів іноземної мови (до 6 міс).

Бізнес (або ділова) віза в Канаду 2021 - необхідна тим заявникам, які хочуть відвідати Канаду з метою проведення ділових переговорів, зустрічі з партнерами / підрядниками, відвідування семінарів, конференцій, виставок.

Гостьова (або сімейна) віза в Канаду 2021 - видається аплікантам, які хочуть відвідати родичів або друзів, які проживають в Канаді.

Віза для дитини в Канаду 2021 (або дитяча віза в Канаду 2021) - необхідна для дітей до 18 років. Дана віза може видаватися під різні цілі візиту, наприклад: туризм, відвідання родичів, друзів, відвідування дитячого табору, короткострокових мовних курсів і т. д.

Супер віза (супервіза Parent and Grandparent Super Visa) в Канаду 2021 - тип не імміграційної візи, отримати яку можуть батьки, бабусі / дідусі громадян Канади або постійних мешканців Канади. Маючи цю візу, власники візи можуть відвідати родичів в Канаді, а також перебувати в Канаді безвиїзно до 2-х років. Працювати маючи цю візу - заборонено.

Студентська віза в Канаду 2021 - необхідна тим заявникам, які планують навчатися в Канаді довгостроково (більше 6 міс).

Обравши тип візи, який Вам більш за все підходить можна переходити до наступного кроку - підготовлювати пакет документів для отримання візи в Канаду для українців.

Отже, які документи потрібно буде надати:

 • Всі діючі закордонні паспорти;
 • Документи, що підтверджують мету візиту в Канаду, наприклад: туристичний маршрут поїздки, заброньований тур, запрошення від бізнес-партнерів, запрошення від родичів / друзів, запрошення від навчального закладу і т. Д.
 • Документи, що підтверджують фінансовий стан заявника: довідка з роботи про дохід, декларація приватного підприємця, банківські виписки, довідка про дивіденди, спонсорський лист, у разі якщо поїздка спонсорується не самим заявником.
 • Документи, що підтверджують прив'язку до країни проживання: рухоме, нерухоме майно, свідоцтва про народження дітей, свідоцтво про шлюб, наявність бізнесу.

Список документів, вказаний вище є ознайомчим, більш точний список документів в Канаду формує наш візовий фахівець після ознайомлення з ситуацією конкретного клієнта.

Після того як Ви зібрали повний пакет документів необхідно ці документи перекласти на англійську або французьку мову. Переклади на візу в Канаду завіряти не обов'язково, досить вільного перекладу.

Наступний крок - це реєстрація на сайті уряду Канади. Приступивши до цього кроку, Ви вже на півдорозі до отримання візи в Канаду. Може здатися, що реєстрація - це легко і просто, але це зовсім не так. Складність вся в тому, що вся інформація міститься англійською або французькою мовами, якщо Ви їх не знаєте Вам швидше за все буде складно розібратися.

Коли Ви впоралися з реєстрацією, Ви зможете приступити до заповнення анкет, а так само до завантаження документів. На цьому етапі необхідно бути максимально зосередженим і правдиво вказувати дані про себе. Всі документи необхідно завантажити по папках, бажано в pdf файлі. Після того як анкети заповнені, а документи завантажені, Ви зможете оплатити консульський збір за допомогою дебетової картки, валюта карти не має значення.

При заповненні анкети для отримання візи в Канаду виникають безліч складнощів і питань, тому наші фахівці компанії Avisa зможуть надати Вам професійну допомогу. Залишайте заявку або замовляйте дзвінок на сайті https://avisa.com.ua/  і отримайте безкоштовну консультацію нашого візового фахівця.

Наступний крок - це отримання листа з посольства Канади про здачу біометричних даних. Хто отримає цей лист? Всі заявники, вік яких від 14-ти до 79-ти років. Якщо Ви вже здавали відбитки пальців, в такому випадку Ваші дані будуть дійсні на протязі 10-ти років.

Після того як посольство Канади відправить Вам лист про необхідність здати біометричні дані, ви можете записатися  онлайн, на прийом до візового центру Канади.

Отримати візу до Канади 2021 - це останній крок. Термін дії візи може бути від 6 міс до кінця дії вашого закордонного паспорта. Щоразу рішення приймається індивідуально, візовим офіцером.

Вартість візи в Канаду залежить від типу візи:

Вартість таких типів віз: туристична, бізнес, дитяча - $ 185 СА.

Вартість студентської візи в Канаду - $ 235 СА, а також можуть бути додаткові витрати в залежності від ситуації, наприклад за медичне обстеження, за довідку про несудимість, за тест на знання англійської або французької мов.

Вартість супер візи в Канаду - $ 185 СА, враховуйте ще додаткові витрати за медичне обстеження і за довідку про несудимість.

Оформлення візи в Канаду 2021 буде досить складним процесом, всі заявники повинні будуть підтвердити мету поїздки, фінансове забезпечення, довести, що віза не буде використовуватись наприклад з метою імміграції в Канаду.

Звернувшись в нашу компанію Avisa Ви отримаєте якісну консультацію, відповіді на всі питання, що стосуються відкриттю візи в Канаду, заповненні анкети згідно з усіх вимог уряду Канади, індивідуальний підхід.

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Введіть номер телефону