Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:

Процедура оформлення візи в Канаду

Опубліковано на Avisa:   20.03.2020

Канада дуже гостинна країна з унікальною природою і пам'ятками, тому туристи все частіше і частіше відвідують її. Варто не забувати, що українська діаспора в Канаді - одна з найбільших у світі за чисельністю українців, тому гостьовий туризм для наших громадян дуже популярний. Перед тим як планувати поїздку необхідно уточнити візові формальності цієї країни. Всім українцям в обов'язковому порядку потрібно отримати візу.

Перший крок - підготовка пакету документів. Дуже важливо перед тим, як запускати процес оформлення візи - ознайомиться з вимогами посольства до списку документів, а в разі відсутності будь-якого документа відновити його (якщо допускається) або замінити на інший. Всі документи потрібно перевести на англійську або французьку мови.

Друге визначиться з метою візиту. Туристична віза в Канаду, гостьова, бізнес це все одна і та ж віза типу Visitor visa.

Третє - вибрати спосіб подачі. Онлайн або через візовий центр Канади.

 Четверте - потрібно заповнити основну анкету, анкету про сім'ю і при необхідності доповнення до основної анкеті Schedule 1 та інформацію про цивільного чоловіка/дружину - Common-Law, всі форми можна знайти на сайті уряду Канади. Анкети можна заповнити англійською мовою або французькою. Дані потрібно вказувати правдиво, так як в разі недостовірної інформації в заяві буде відмовлено, аж до заборони подачі від 5 років. Якщо Ви вибрали подачу онлайн, разом з анкетою необхідно завантажити всі супутні документи з перекладами.

Після того як всі форми заповнені потрібно сплатити консульський збір посольства. Вартість візи в Канаду - $ 185 CAN. У цю вартість включено: консульський збір посольства і збір за біометричні дані. Винятком є ​​транзитна віза в Канаду для українців - безкоштовна.

Нагадуємо, що починаючи з 31 липня 2018 року громадяни України з 14 років по 79 років повинні в обов'язковому порядку здавати відбитки пальців. Біометричні дані будуть зберігатися в системі 10 років. Дану процедуру можна зробити в Візовому центрі Канади в місті Київ або у Львові. Попередній запис на здачу відбитків пальців, обов'язковий.

Процедура здачі відбитків пальців і подачі документів дуже проста і займає від 30 хвилин, співбесіда відсутня. Після того як всі дані подані Ваші документи будуть розглядатися протягом 14-ти робочих днів.

Віза в Канаду для українців 2020 як правило видається на 10 років або до кінця дії закордонного паспорта.

Оформлення візи в Канаду в цілому займає від 3-х тижнів до місяця, так як на підготовку документів і заповнення анкети може піти достатню кількість часу. Відповідь про видачу візи приходить онлайн (в системі, через яку подавались документи) або в конверті, який Ви можете забрати у Візовому центрі, через який подавали документи. У разі відмови у візі в паспорті позначку не ставлять, але надають лист, в якому вказані причини.

Отримати візу до Канади з нашою командою буде простіше, так як ми працюємо в цій сфері 6 років, а значить знаємо яким чином зібрати пакет документів, надати інформацію про Вашу ситуацію з найбільш вигідного боку і що не менш важливо якісно заповнити анкети.

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Введіть номер телефону