Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:

Процедура оформлення візи в США

Опубліковано на Avisa:   10.04.2020

США - країна контрастів, території даної країни розташовані в 6-ти годинних поясах, клімат в штатах може бути дуже різний: від спекотних Гавайських островів до сніжної Аляски. Бажання подорожувати по США приваблює безліч туристів і українці не виняток. Перед тим як планувати поїздку необхідно уточнити візові формальності цієї країни. Всім українцям в обов'язковому порядку потрібно отримати візу.

Перший крок - визначиться з метою візиту в США. Найпоширеніші - це туризм, відвідання родичів або друзів, поїздки по бізнесу. У таких випадках потрібно оформлювати візу типу b1b2 сша термін перебування, якої визначає офіцер при проходженні кордону, але як правило максимальний термін - 6 міс. Віза в США для українців видається на 10 років.

Другий крок - оплата консульського збору. Ви можете скористатися ним протягом року, що є дуже зручним якщо плани раптом помінялися, але повернути гроші за збір, на жаль, не можна.

Третє - записатися на співбесіду в посольство. Це обов'язково і вільні дати можуть бути як на два тижні вперед, так і в найближчому порядку - на один, два дні вперед. Це потрібно враховувати при плануванні дат поїздки. Так само вільні дати будуть залежати від:

  • чи була у Вас відмова протягом останніх 12 - ти місяців;
  • чи є Ви громадянином тієї країни, в якій будете подавати на візу чи ні.

 Четверте - потрібно заповнити візову анкету DS-160 онлайн. В даній формі багато питань на які відповідати необхідно тільки правду інакше перевіривши інформацію посольство може відмовити у візі.

Після того як організаційна частина виконана, потрібно подумати про документи, які бажано взяти з собою на співбесіду. У більшості випадків візовий офіцер не дивиться їх, але все ж таки краще їх мати при собі:

  • обов'язково візьміть з собою запрошення, якщо Ви їдете в гості або від бізнес - партнера, якщо у Вас ділові цілі;
  • Ваш фінансовий стан буде цікавити візового офіцера, тому всі джерела доходу бажано взяти з собою в документальному вигляді;
  • прив'язка до країни - іноді грає вирішальну роль при схваленні візи, тому візьміть з собою всі свідоцтва про народження дітей, про шлюб, документи, що підтверджують наявність нерухомості, заощаджень.

Залежно від ситуації людини можуть знадобитися додаткові документи.

П'яте - потрібно підготуватися до співбесіди. Не завжди людина самостійно може успішно пройти цей етап. Через недосвідченість і не знання процесу і психології візового офіцера люди іноді роблять дуже безглузді помилки. Тому ми рекомендуємо всім скористатися послугою консультація перед співбесідою, навіть якщо Ви впевнені на 100% в собі. Іноді самовпевненість заважає побачити ті нюанси, які можуть призвести до відмови у візі. Взагалі причини відмови у візі США можуть бути дуже різні тому ми вважаємо, що підготовка до співбесіди грає дуже важливу роль.

Отримання візи в США не завжди простий процес, до нього потрібно підійти серйозно. До речі, рішення видана віза чи ні, візовий офіцер каже відразу після співбесіди.

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Введіть номер телефону