Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:

Віза в Канаду для українців 2021

Опубліковано на Avisa:   18.08.2021

Для громадян України діє візовий режим з Канадою. Віза в Канаду так само, як і віза в США, Великобританію є складною у візовому оформленні. Канада входить в список країн з високим рівнем життя, тому при розгляді заяв візові офіцери за замовчуванням відносяться до заявників з підозрою про їх намір іммігрувати в країну або нелегально працювати.

При оформленні візи в Канаду кожен українець повинен буде ознайомитися з великим потоком нової інформації про візові вимоги посольства Канади. Більш того необхідно зібрати і надати повний пакет документів в посольство, зробити переклади документів на англійську або французьку мови і заповнити кілька візових анкет англійською або французькою мовою. Через великий обсяг нової інформації і не знання досконало іноземних мов можна зробити помилку або надати не повний пакет документів. Будь-яка помилка в оформленні документів на візу в Канаду може привести до відмови. Уникнути відмови у візі в Канаду можна звернувшись до професіоналів.

Популярні причини відмови у візі в Канаду:

 1. Помилки, зроблені під час заповнення анкет, а також при зборі пакету документів;
 2. Надання неправдивої інформації про себе або про родичів, які проживають в Канаді;
 3. Не обґрунтована мета візиту в Канаду;
 4. Недостатня прив'язка до країни проживання;
 5. Недостатньо коштів для покриття всіх витрат під час поїздки в Канаду.

Наша компанія Avisa допомагає в оформленні візи в Канаду українцям вже 9 років. Ми оцінимо Ваші шанси безкоштовно, заповнимо візові анкети згідно з усіма вимогами посольства Канади, надамо максимально актуальну інформацію щодо процедури оформлення візи в Канаду.

Українці оформляють візу в Канаду у візовому центрі в місті Києві чи у Львові. Візовий центр Канади обробляє документи перед тим, як вони будуть доставлені в посольство, фотографує заявників і збирає відбитки пальців. Так само якщо Ваші документи були подані онлайн, через сайт уряду Канади, в візовий центр необхідно буде звернутися за послугою передачі паспорта в посольства.

Чи можна в 2021 отримати візу в Канаду українцям?

Пандемія внесла деякі корективи в процес отримання візи в Канаду. На даний момент до подальшого повідомлення документи на неімміграційною візу в Канаду необхідно подавати тільки онлайн, через сайт уряду Канади. В іншому отримання візи в Канаду в 2021 нічим не відрізнятиметься.

Вартість оформлення візи в Канаду для українців в 2021 не змінилася. Консульський збір за Visitor visa становить CA 100$, збір за біометрію - СА 85$.

Як отримати візу в Канаду українцям 2021?

 • Ознайомитися з вимогами посольства;
 • Зареєструвати свій особистий кабінет на сайті уряду Канади;
 • Надати всі необхідні документи з перекладами;
 • Заповнити візові анкети;
 • Оплатити консульський збір і збір за біометрію;
 • Здати біометрію у візовому центрі Канади.

Оформити візу в Канаду українцям можна без проблем, якщо пакет документів буде правильно зібраний, а візові анкети будуть заповнені ідеально. Наша компанія Avisa надає повний спектр послуг з оформлення віз до Канади. Ми зможемо допомогти Вам в отриманні туристичної, гостьової, бізнес візи в Канаду. Ми займаємося студентськими візами в Канаду і супер візами в Канаду. Кожен клієнт для нас важливий, тому Вам буде забезпечений індивідуальний підхід і якісний сервіс.

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Введіть номер телефону