Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:
Гостьова віза в Британію оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   04.06.2021

При зверненні за даним типом візи одним з найважливіших документів буде запрошення від родичів або друзів, які проживають на території Великобританії на постійній основі, легально. У цій статті піде мова проте як правильно оформити гостьову візу до Великобританії. Ми розберемо які документи необхідно зібрати, щоб отримати позитивний результат, а також розглянемо нюанси, які можуть послужити причиною відмови.

Віза в Англію по запрошенню не є імміграційною візою, дана категорія візи видається виключно для тимчасового перебування в країні. Якщо Ви плануєте проживати з Вашими родичами в Великобританії на постійній основі, Ви повинні звернутися за імміграційною візою.

Гостьова віза в Великобританію видається на 6 міс, 2 роки, 5 років і 10 років з можливістю відвідування країни багато раз. Тривалість однієї поїздки може бути до 180 днів.

Вартість англійської гостьової візи:

На 6 міс. - £ 95

На 2 роки - £ 361

На 5 років - £ 655

На 10 років - £ 822

Тривалість візи до Великобританії заявник повинен вибрати самостійно. Як правило якщо Ви подаєте документи на гостьову візу до Британії, Ви можете звертатися відразу за довгостроковою візою до Великобританії так як пояснити потребу відвідання цієї країни з гостьової метою протягом декількох років або більше набагато простіше і зрозуміліше ніж, наприклад простому туристу.

Оформлення гостьової візи до Великобританії в Україні не простий процес. Необхідно чітко розуміти, що робити, які документи збирати, на якому сайті заповнити анкету, як правильно описати мету візиту. Вся інформація, яку Ви повинні подати про себе повинна бути англійською мовою. Правильно сформульоване звернення на англійській мові в посольство Великобританії - це запорука успіху. Наша компанія Avisa з радістю допоможе в даному питанні. Наші співробітники досконало володіють англійською мовою, ми зможемо правильно заповнити анкету англійською мовою, сформулювати мету візиту, написати мотиваційний лист в посольство, перекласти всі документи з української мови на англійську.

Як отримати гостьову візу до Британії:

  1. Отримати необхідні документи від сторони, яка запрошує (запрошення, фінансові документи);
  2. Зібрати всі документи зі своєї сторони;
  3. Заповнити анкету в електронному варіанті на сайті Gov.uk;
  4. Оплатити візовий збір на сайті Gov.uk;
  5. Записатись до Візового центру Великої Британії TLScontact для здачі біометричних даних;
  6. Подати документи онлайн або в паперовому вигляді у Візовому центрі;
  7. Отримати назад паспорт з візою.

При оформленні гостьової візи до Великобританії посольством будуть враховуватися багато нюансів. Який статус в Британії має сторона, що запрошує. Якщо людина не громадянин Британії, яким чином він або вона іммігрували в країну, чи все було зроблено офіційно і легально. Якщо сторона, що запрошує буде спонсорувати заявника, в такому разі необхідно підтвердити документально її фінансову складову.

Щоб отримати візу в Англію по запрошенню необхідно зібрати правильний пакет документів:

- закордонний паспорт;

- фінансові документи Заявника (довідка з роботи, банку, податкові декларації). Якщо заявник не може надати дані документи, всю фінансову частину може взяти на себе спонсор або сторона, що запрошує;

- підтвердження прив'язки до країни проживання;

- документи від сторони, що запрошує (запрошення, фінансові документи).

Оформлення гостьової візи до Великобританії може зайняти від 1-го до 2-х місяців. Стандартний час розгляду документів посольством - 15 робочих днів. Враховуйте також те, що збір пакету документів, заповнення анкети та переклади документів займуть досить багато часу. Тому наша рекомендація, починати процес оформлення візи в Англію як мінімум за місяць до передбачуваної поїздки, а найкраще за 2 місяці.

Бувають ситуації, коли людині необхідно звернутися за візою в Великобританію в терміновому порядку. Посольство Великобританії з розумінням ставитися до всіх екстрених ситуацій і надає можливість розгляду документів за 5 робочих днів або за 24 години. В даному випадку необхідно доплатити додатково £ 220 за 5 робочих днів, £ 956 за 24 години.

Англійська гостьова віза супроводжується тривалим процесом оформлення документів. Безліч нюансів і питань можуть стати на Вашому шляху при отриманні візи в Англію по запрошенню. Наша команда Avisa з задоволенням допоможе Вам у супроводі даного процесу. Залиште заявку на нашому сайті або зателефонуйте до нас в компанію за тел: +38 (044) 227-10-10, +38 (097) 577-27-27, +38 (093) 577-27-27 щоб проконсультуватися з нашим найкращим візовим менеджером.

Рейтинг: 3 / 5 (4)

Поради

Корисно знати

Як надіслати паспорт у візовий центр Великої Британії?

Коли ви подаєте заявку на візу в Британію у Києві, вам потрібно буде завершити процес вклеювання візи у Варшаві. ...

Популярні питання щодо туристичної візи до Великобританії?

Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії, що складається з Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ір ...

Як отримати візу до Великобританії українцям за програмою спонсорства 2022?

Нова програма The Ukraine Sponsorship Scheme (Homes for Ukraine) дозволить приїхати всім охочим українцям. ...

Яка ймовірність отримати відмову при оформленні візи до Великобританії?

Питання отримання візи до Великобританії без відмов завжди є і буде актуальним. В першу чергу потрібно дізнатися... ...

Гостьова віза в Британію

При зверненні за даним типом візи одним з найважливіших документів буде запрошення від родичів або друзів, які проживают ...

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть номер телефону
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний