Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:
Як оформити бізнес візу до Британії? оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   13.08.2021

З кожним роком збільшується кількість поїздок до Великобританії громадянами України по бізнес цілям. Відомий факт, що громадяни України маючи біометричний паспорт можуть відвідувати країни Шенгенської угоди і країни, які входять до складу ЄС без наявності візи. Але винятком завжди була Великобританія і Ірландія. Щоб відвідати Великобританію по бізнесу, необхідно відкривати бізнес візу.

Бізнес віза в Англію, категорії C-VISIT може бути короткостроковою або довгостроковою. Короткострокова бізнес віза до Британії - є мультивізою на 6 міс. Довгострокова віза в Англію видається на 2,5,10 років з можливістю багаторазово відвідувати країну. Як правило, короткострокову візу до Британії обирають ті, у кого немає в цілях щорічно відвідувати країну. Довгострокову візу до Британії доцільно вибрати тим, хто планує в довгостроковій перспективі відвідувати країну, у кого є плани на тривалу співпрацю з партнерами на території Британії.

По бізнес візі в Великобританії заборонено працювати і отримувати на території країни дохід.

Як оформити бізнес візу до Великобританії?

 • Зібрати необхідний пакет документів;
 • Заповнити візову анкету;
 • Оплатити онлайн візовий збір;
 • Зробити переклади на англійську мову всіх документів;
 • Подати документи онлайн на сайті візового центру TLScontact або подати документи в паперовому вигляді у візовому центрі за додаткову плату;
 • Записатися на здачу біометричних даних в візовий центр Великобританії;
 • Здати свої біометричні дані і чекати рішення від посольства.

Компанія Avisa цінує Ваш час, тому всю рутинну роботу Ви можете довірити нам. Ми допомагаємо в оформленні ділової візи до Британії як індивідуально, а також групі заявників (наприклад, якщо необхідно оформити бізнес-візи для Ваших співробітників).

Стандартні терміни оформлення ділової візи в Англію - 1 місяць. Посольство Великобританії розглядає документи 14 робочих днів, решта 14 днів піде для збору і підготовки документів.

Вартість бізнес візи до Великобританії - 97 фунтів (консульський збір за короткострокову ділову візу до Великобританії на 6 міс.).

Якщо Вас цікавить довгострокова ділова віза до Великобританії, консульський збір буде іншим. Наприклад, візовий збір за візу на 2 роки до Британії - £ 361, на 5 років - £ 655, 10 років - £ 822.

Бувають ситуації, коли потрібна термінова бізнес віза в Англію. Служба подачі заяви на отримання візи та імміграції в Великобританії (UKVI) може розглянути Ваші документи за 5 робочих днів або за 24 години. В такому випадку необхідно буде сплатити додатковий збір за терміновий розгляд.

Ділова віза в Англію в 2021 так само буде потрібна Вам якщо Ви або Ваші водії планують перевозити вантажі з України до Великобританії і навпаки. Віза водія до Британії оформлюється на термін від 6 міс. до 10 років. При оформленні даної візи головним документом, який повинен бути - це заявка на перевезення вантажу до Великобританії або актуальний контракт української компанії з британською стороною. Віза для водіїв міжнародників до Британії вважається однією з складних віз. На жаль, списку документів та інструкцію як оформити дану візу Ви не знайдете на офіційному сайті уряду Великобританії. Тому, щоб оформити візу для водія вантажних перевезень в Англію без проблем, зверніться за допомогою до наших фахівців.

Процес оформлення бізнес-візи до Великобританії неможливий без наявності правильного пакету документів. Ви повинні зібрати:

 1. Документи, що підтверджують мету поїздки. Бізнес запрошення від партнерів або потенційних партнерів, запрошення на виставку / конференцію і т. д.
 2. Документи про працевлаштування. Якщо Ви найнятий працівник, Ви повинні надати довідку з роботи про зарплату за останні 6 міс. Якщо Ви власник бізнесу або приватний підприємець, Ви повинні надати: документи про державну реєстрацію підприємства або ПП, податкові декларації, виписки по бізнес рахунках, нараховані дивіденди.
 3. Документи, що підтверджують здатність оплатити поїздку до Великобританії. Якщо Ви відправляєте Вашого співробітника в ділову поїздку в Англію, Ви повинні написати супровідний лист про те, що всі витрати на поїздку будуть покриті його роботодавцем. Якщо Ви приватний підприємець або власник бізнесу, Ви повинні підтвердити наявність власних коштів на рахунку.
 4. Важливими є документи, що підтверджують прив'язку до країни проживання. Ви можете надати додатково документи про наявність сім'ї, нерухомості, машини.

Отримання ділової візи до Великобританії - складний процес. Наші фахівці мають величезний досвід в оформленні даної візи, тому з нами Ви отримаєте професійну підтримку протягом усього процесу.

Ми розуміємо, наскільки ділова людина може бути зайнятою, тому у нас ідеально організована робота дистанційно. Вам тільки потрібно буде відправити нам документи у відсканованому вигляді, все інше ми зробимо за Вас. Це дозволяє нам працювати з клієнтами по всій Україні та закордоном.

Рейтинг: 5 / 5 (1)

Поради

Корисно знати

Яка ймовірність отримати відмову при оформленні візи до Великобританії?

Питання отримання візи до Великобританії без відмов завжди є і буде актуальним. В першу чергу потрібно дізнатися... ...

Відновлення роботи Візового центру Великої Британії в м. Києві

Поступово в Україні і в інших країнах світу слабшають карантинні заходи. Але, на жаль, коронавірус нікуди не подівся, і ...

Віза до Великобританії для водія-міжнародника

Українські водії - міжнародники все частіше і частіше транспортують вантажі по країнах Шенгенської зони і країнах ЄС. ...

Правила в'їзду до Великобританії

Перед тим як планувати поїздку до Британії, Вам необхідно звернути увагу на такі пункти як: ...

Віза до Великобританії для дитини

При оформленні дитячої візи до Великобританії необхідно врахувати безліч нюансів. З одного боку, може здатися, що оформи ...

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть номер телефону
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний