Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:
Віза до Великобританії для дитини оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   25.06.2021

При оформленні дитячої візи до Великобританії необхідно врахувати безліч нюансів. З одного боку, може здатися, що оформити візу дитині до Британії простіше ніж дорослому, але, на жаль, це не так. Посольство Великобританії дуже ретельно розглядає документи дітей. Візовий офіцер, приймаючи рішення видати візу дитині повинен бути впевнений, що дитина буде перебувати під опікою на території Великобританії і всі фінансові витрати будуть покриті батьками або ж іншими спонсорами поїздки.

 

Запускаючи процес оформлення візи до Британії для дитини, Ви як батьки або офіційні опікуни повинні визначитися з типом і категорією візи. Як вибрати правильний тип візи до Великобританії для дитини:

 

 • Туристична віза в Британію для дитини (C-VISIT-CHILD) - видається з туристичною і гостьовою цілями, відвідування дитячого табору, навчання в мовній школі, участі в змаганнях, виступах. Туристична віза для дитини в Англію видається на 6 міс з багаторазовим в'їздом. Візу в Англію для дитини можливо оформити довгострокову на 2, 5 і 10 років. Оформлюючи довгострокову візу для дитини до Британії необхідно пояснити і підтвердити документально посольству потребу мати дитині таку візу.
 • Дитяча віза до Великобританії для навчання (Student visitor visa) - призначена для відвідування навчальних курсів. Віза відкривається на термін до 6 місяців або до 11 міс.
 • Віза Tier 4 Child - студентська віза до Великобританії. Видається на термін від 11 міс. Дана віза в Англію оформляється для дітей від 4-х до 17-ти років з метою навчання в приватній школі або в міжнародному коледжі.
 • Віза до Великобританії для дитини Tier 4 Dependant - даний тип візи необхідний для відвідування країни в якості залежного члена сім'ї головного апліканта.

 

Дитяча віза в Англію для дитини ділиться на такі категорії: Accompanied і Unaccompanied.

 

Дитяча віза до Великобританії категорії Accompanied необхідна для дитини, яка буде подорожувати з супроводом дорослих. Дані дорослого / дорослих будуть вказані у візі дитини. При оформленні документів на візу можна вказати дані максимум двох дорослих, які планують супроводжувати дитину. Дорослі, які будуть супроводжувати дитину, можуть бути: батьки, офіційні опікуни, бабусі / дідусі, інші близькі родичі, керівники шкільної групи і т. д.) Якщо дитина буде подорожувати з одним з батьків або у супроводі інших родичів / людей, необхідно надати нотаріальний дозвіл на виїзд дитини від одного з батьків або від обох батьків.

 

Віза до Великобританії для дитини категорії Unaccompanied призначена для подорожей дитини як без супроводу, так і з супроводом дорослих. У разі, коли дитина їде самостійно обоє батьків або офіційні опікуни повинні надати нотаріально завірений дозвіл на виїзд без супроводу. Якщо дитина їде з супроводом одного з батьків або з близькими родичами/інших людей - необхідно надати нотаріально завірений дозвіл на виїзд дитини від одного з батьків, або від обох батьків.

 

Віза в Англію для дитини в 2021 році.

 

Процедура отримання візи до Великобританії для дитини в 2021 році не змінилася. Посольство Великобританії ретельно розглядає документи на кожного заявника. Документи на російській або українській необхідно перекласти на англійську мову. Стандартний термін розгляду документів посольством - 15 робочих днів. Посольство може розглянути Ваші документи так само в терміновому порядку, за додаткову плату. В такому випадку Ваші документи розглянуть за 5 днів або 1 день.

 

Як оформити дитячу візу в Англію?

 

 1. Визначитися з типом і категорією візи;
 2. Зібрати пакет документів, який буде відповідати всім вимогам посольства Британії;
 3. Заповнити візову анкету;
 4. Перекласти документи на англійську мову;
 5. Подати документи в онлайн режимі або через візовий центр Великобританії;
 6. Відвести дитину в візовий центр Великобританії, щоб сфотографувати дитину для візи; Починаючи з 2014 року діти будь-якого віку повинні прийти до візового центру, навіть якщо вони не повинні здавати відбитки пальців.
 7. Отримати дитячу візу до Британії.

 

Оформлення візи до Великобританії для дитини в Україні не простий процес. Дуже важливо зібрати правильний пакет документів:

 

 • Документи, що підтверджують мету поїздки (це може бути запрошення від родичів / друзів, детальний маршрут поїздки в разі туристичної поїздки, запрошення з мовної школи, коледжу чи табору і т. д. Якщо дитина буде подорожувати одна, необхідно вказати детальну інформацію, у кого вона зупиниться в Великобританії, надати контактні дані людини, який буде нести відповідальність за дитину на території Великобританії).
 • Документи, що підтверджують прив'язку до країни проживання. У випадку з дитиною це може бути довідка з місця навчання в Україні. Дана довідка підтвердить намір повернутися в країну проживання для того, щоб продовжити навчання.
 • Фінансові документи. Зазвичай спонсорами поїздки дитини є батьки або офіційні опікуни. Спонсори поїздки повинні підтвердити, що всі витрати дитини на території Великобританії будуть покриті повністю.
 • Дозвіл на виїзд дитини. Як описувалося вище в разі, якщо дитина буде подорожувати одна, з одним із батьків або з іншим родичами / викладачем групи і т. д. - необхідно оформити нотаріальний дозвіл на виїзд дитини. У разі якщо дитина буде подорожувати одна і проживати на території Великобританії не у близьких родичів, батьки, опікуни або школа повинні подати запит до місцевого органу влади Великобританії повідомивши їх про це.

Оформити дитячу візу в Англію самостійно цілком можливо, але Ви зіткнетеся з величезною кількістю питань і нюансів. Наша компанія Avisa допоможе Вам розібратися в процедурі отримання візи до Британії для дитини. Ми заповнимо якісно візову анкету, проконсультуємо який список документів необхідно буде надати, перекладемо Ваші документи на англійську мову, при необхідності напишемо мотиваційний лист. З кожним клієнтом ми працюємо індивідуально, приділяємо достатньо часу, щоб оформити все правильно з обговореними термінами. З нашою командою візових фахівців Вас чекає тільки позитивний результат!

Рейтинг: 0 / 5 (0)

Поради

Корисно знати

Віза до Великобританії для дитини

При оформленні дитячої візи до Великобританії необхідно врахувати безліч нюансів. З одного боку, може здатися, що оформи ...

Можливості для бізнесу у Великій Британії: Візові вимоги на 2024 рік?

Плануючи ділову поїздку до Великобританії у 2024 році, важливо заздалегідь ознайомитися з правилами та вимогами, пов'яза ...

Віза до Великобританії для водія-міжнародника

Українські водії - міжнародники все частіше і частіше транспортують вантажі по країнах Шенгенської зони і країнах ЄС. ...

Як надіслати паспорт у візовий центр Великої Британії?

Коли ви подаєте заявку на візу в Британію у Києві, вам потрібно буде завершити процес вклеювання візи у Варшаві. ...

Як отримати візу до Британії у 2024?

Підготовка до майбутньої поїздки до Сполученого Королівства у новому році включає важливий етап – успішне оформлення віз ...

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть номер телефону
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний