Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:
Віза до Великобританії під час пандемії коронавируса оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   27.03.2020

У зв'язку з ситуацією у світі, Україна ввела карантинні заходи по всій країні, які безпосередньо пов'язані з переміщеннями всередині країни і за межами країни.

Теж саме відбувається і з європейськими країнами за винятком поки що Великобританії. Уряд країни протягом тривалого часу коливався вводити жорсткі заходи пов’язані з стримуванням епідемії, закликаючи не виходити з дому без потреби літнім людям від 70 - ти років і самоізолюватись на 14 днів тим, хто, приїхав з осередків поширення коронавіруса і тим, хто має симптоми ГРВІ. Після хвилі критики даних заходів уряд починаючи з 24.03.2020 все-таки посилив карантинні заходи. Хочемо відзначити, що поки що не було інформації про те, що Великобританія закриває свої кордони для іноземців.

Але в той же час, Візовий центр Великобританії в Києві закрився на прийом документів та біометричних даних. Дата відновлення роботи центру поки невідома. Тим, у кого була призначена дата, прийшов лист про її скасування. Всі, хто оплатив консульський збір, але не встиг записатися на подачу може повернути гроші назад протягом 14-ти днів. Всі ті, хто оплатив послуги Візового центру повинні звернутися в письмовому вигляді про повернення грошових коштів. Ті люди, які встигли подати документи до введення карантину в центрі, зможуть забрати паспорти в робочі дні з 11:00 до 16:00 у Візовому центрі Великобританії в місті Київ.

Дуже багато людей зіткнулися з тим, що туристичні поїздки довелося скасувати, бізнес зустрічі, конференції та семінари, а також всі масові заходи переносяться на інші дати. На жаль, ті у кого закінчиться терміни дії віз повинні будуть заново подавати документи на візу і оплачувати консульський збір. Під час повторного звернення до посольства рекомендуємо прикласти до пакету документів лист-пояснення чому Ви не змогли скористатися візою. Даний лист допоможе уникнути непорозумінь з посольством.

Після врегулювання ситуації в країні і світі, кількість людей, які стануть відновлювати записи і подачу документів буде величезна кількість і очікуються проблеми з записом до Візового центру. Тому радимо вже зараз починати підготовку, а саме:

  • заповнити візову анкету (вона зберігається в системі протягом півроку);
  • поцікавитися які документи потрібно зібрати;
  • зробити переклади документів на англійську мову;
  • якщо Ваша ситуація складна або неоднозначна, подумати яким чином донести посольству важливість поїздки до Британії, а також переконати посольство, про своєчасне повернення на батьківщину.

А ми нагадуємо, що оформити візу в Англію можна приблизно за 3 тижні (2 тижні розглядає посольство документи, 1 тиждень йде на підготовку), так само за додаткову плату Ваші документи можуть розглянути протягом 5-ти днів.

Рейтинг: 0 / 5 (0)

Поради

Корисно знати

Яка ймовірність отримати відмову при оформленні візи до Великобританії?

Питання отримання візи до Великобританії без відмов завжди є і буде актуальним. В першу чергу потрібно дізнатися... ...

Як отримати весільну візу для реєстрації шлюбу у Великобританії?

Ви плануєте одружитися / вийти заміж у Великобританії? Тоді Вам потрібно отримати весільну візу (Marriage Visitor visa). ...

Як зараз отримати візу до Великобританії?

Карантин, закриті кордони не сприяли тому, щоб люди подорожували як раніше. Великобританія одна з перших країн, яка відк ...

Робота у Великобританії по туристичній візі

Далеко не секрет, що робота у Великобританії одна з найбільш високооплачуваних у світі тому люди замислюються і пробують ...

Можливості для бізнесу у Великій Британії: Візові вимоги на 2024 рік?

Плануючи ділову поїздку до Великобританії у 2024 році, важливо заздалегідь ознайомитися з правилами та вимогами, пов'яза ...

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть номер телефону
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний