Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:
Що потрібно знати про візу в Канаду в період пандемії коронавіруса оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   29.03.2020

Практично всі країни світу охоплені новим вірусом Covid-19, тому уряду вводять карантинні заходи спрямовані на уповільнення поширення вірусу. Канада не виняток, починаючи з 18 березня 2020 іноземці в'їхати в країну не зможуть. Це правило не поширюється на:

  • Тимчасових працівників;
  • Студентів, які навчаються в Канаді;
  • Громадян Канади та осіб з видом на проживання в Канаді;
  • Іноземних громадян, які подорожують по запрошенню від канадського уряду для цілей, пов'язаних з боротьбою з COVID-19;
  • Найближчих родичів канадських громадян і осіб з видом на проживання в Канаді;
  • Транзитних пасажирів.

Так само вводиться заборона на поїздки туристичного, рекреаційного характеру через канадсько-американський кордон до 30 - ти днів.

Якщо ви подорожуєте літаком, вам необхідно пройти медичне обстеження, перш ніж вам дозволять сісти на рейс. У кого будуть симптоми COVID-19, не буде допущений на борт літака.

По прибуттю в країну пасажири пройдуть стандартну митну перевірку, а також посилений в'їзний скринінг. Всім прибулим в обов'язковому порядку потрібно буде самоізолюватись протягом 14 - ти днів, навіть якщо симптоми відсутні.

Так само починаючи з 18 березня будуть працювати тільки 4 аеропорти: у Ванкувері, Калгарі, Монреалі і Торонто.

Вже з 20.03.2020 Візовий центр Канади закрився на прийом і видачу документів у зв'язку з ситуацією з коронавірусом. Всі ті, хто подав документи до закриття центру зможуть повернути свої паспорти тільки за допомогою кур'єрської доставки, запропонованої Візовим центром.

Всі заявки на візу зараз можна зробити онлайн, але в зв'язку з тим, що необхідно здавати біометричні дані персонально, даний процес може розтягнутися до скасування карантину у Візовому центрі.

Оформлення візи в Канаду займає до 3-х тижнів (14 днів розглядає документи посольство, тиждень потрібна на підготовку документів). Тому зараз є унікальна можливість ретельно підготуватися до цього процесу, поступово зібрати всі необхідні документи, перевести їх на англійську мову, заповнити всі необхідні форми, а так само отримати професійну консультацію у наших фахівців.

Рейтинг: 0 / 5 (0)

Поради

Корисно знати

Перелік документів на візу в Канаду

Українцям щоб відвідати Канаду необхідно звертатися за візою завчасно. Найпоширеніший тип візи - це віза тимчасового рез ...

Скільки потрібно часу для оформлення візи в Канаду?

Отже, як правильно розрахувати час, щоб все встигнути? Потрібно починати з планів, якщо це туризм - продумайте деталі по ...

Гостьова віза до Канади

Канада для українців - візова країна, відповідно нам необхідно подавати документи на візу. ...

Як правильно читати канадську візу в 2020 році?

Щоб отримати візу в Канаду необхідно докласти чимало зусиль, а саме: ознайомиться з усіма умовами та правилами отримання ...

Як відправити паспорт до візового центру Канади з України?

Завершальним кроком по канадській програмі для українців є відправка паспорта до візового центру для додавання фізичної ...

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть номер телефону
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний