Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:
Популярні питання щодо туристичної візи до Великобританії? оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   20.10.2023

Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії, що складається з Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії, не є членом Шенгенської угоди тому, щоб мати можливість відвідувати країну громадянам України необхідно відкривати візу.

Оформлення візи до Великобританії для громадян України дійсно може бути вкрай кропітким процесом, що вимагає уважності. Для того, щоб мати можливість відвідувати країну з туристичною метою, необхідно подавати документи на тип - Standard Visitor visa. Цей тип візи дозволяє відвідувачу здійснювати поїздки до Британії як турист, відвідувати сім'ю або друзів, для бізнес-поїздок та інше. Позитивне рішення приймається на підставі інформації, зазначеної у візовій анкеті та документів, наданих заявником. Запит на оформлення візи до Англії може бути складним та заплутаним процесом, особливо якщо ви робите це вперше. У цій статті ви знайдете рекомендації та корисні поради, які ми вмістили у 30 популярних питань по туристичній візі до Британії:

 • Standard Visitor visa – не імміграційна, короткострокова віза, призначена для подорожей до Великобританії з туристичною метою, зустрічей з сім'єю та друзями, здійснення покупок, здійснення ділових візитів, проходження короткострокового навчання тощо. Віза Стандартного відвідувача зазвичай надає право на перебування в країні до 6 місяців і включає можливість в'їзду та виїзду з Великобританії протягом зазначеного терміну. Щоб отримати цю візу, необхідно відповідати певним вимогам, надати необхідні документи і переконати візових офіцерів у тому, що ваша поїздка має законні цілі і ви повернетесь до своєї країни після закінчення візового терміну.

 • Standard Visitor visa дійсна протягом 6 місяців і дозволяє багаторазово в'їжджати до Великобританії протягом цього періоду. Ви можете перебувати в країні до 6 місяців, але не довше терміну дії дозволу. Ви також можете подати заяву на отримання довгострокової візи до Британії, якщо ви регулярно відвідуєте країну. Довгострокові візи дійсні протягом 2-х, 5 або 10 років і допускають багаторазовий в'їзд терміном до 6 місяців при кожній поїздці.

  Заборонено: працювати, навчатися (тривалий час), отримувати допомогу, одружуватися/виходити заміж. Протягом терміну дії мультивізи до Англії відвідувач може в'їжджати та виїжджати з Великобританії кілька разів. Після цього терміну ви повинні залишити Великобританію. Незаконне перебування в країні після закінчення терміну вашої візи може спричинити негативні наслідки, включаючи заборону на в'їзд у майбутньому.

 • UK Visas and Immigration (Служба віз та імміграції Великобританії), скорочено UKVI – відділ Міністерства внутрішніх справ Великобританії (Home Office), який щодня займається розглядом заяв та приймає рішення про надання віз мільйонам заявників. UKVI не займається прийомом біометричних даних та паспортів від заявників, для цього існують уповноважені та обладнані належним чином візові центри TLS Contact або VFS Global. UK Visas and Immigration відіграє важливу роль у регулюванні в'їзду та перебування іноземних громадян у Великій Британії, а також у забезпеченні безпеки та законності цього процесу.

 • Заяву на Standard Visitor visa необхідно подавати, коли заявник перебуває поза межами Великобританії. Для отримання туристичної візи до Англії необхідно виконати декілька умов:

  • Зареєструватися та заповнити візову форму на офіційному сайті Британського уряду – gov.uk. Там же сплатити візовий збір та подати документи онлайн, у сканованому вигляді, перекладені англійською мовою;
  • Записатися на подання біометричних даних до сервісного центру за місцем проживання. Громадяни України, які проживають на даний момент за кордоном, можуть вибрати будь-який зручний центр.
  • Відвідати візовий центр у призначений день та час, надати співробітникам дійсний проїзний документ та документи, які подаватимуться на розгляд.
 • Візовий збір для поїздки до Великобританії залежить від обраного типу та терміну дії візи. Якщо вам потрібна короткострокова віза, дійсна протягом 6 місяців, або дозвіл на більш тривалий термін, розмір візового збору відрізнятиметься. Сума візового збору також може змінюватись в залежності від вашої національності та інших факторів.

  Вартість консульського збору для громадян України:

  • на 6 міс. - £115;
  • на 2 роки – £400;
  • на 5 років – £771;
  • на 10 років – £963.

  Вартість послуг візового центру для здачі біометрії може суттєво відрізнятися залежно від країни, в якій ви подаєте заяву на візу до Великобританії. У деяких країнах, як в Україні, візовий центр надає послуги зі здачі біометрії без додаткової оплати, включаючи їх у загальну вартість візи. Зверніть увагу, що у разі відмови вартість зборів не підлягає поверненню.

 • За потреби Ви можете скористатись додатковими послугами, які пропонує офіційний представник посольства Британії:

  • Priority Visa Service – £500. Даною послугою можуть скористатися ті, кому необхідно, щоб заяву розглянули в пришвидшеному темпі. UKVI обіцяє ухвалити рішення протягом 5 робочих днів, з моменту надання біометричних даних. Проте кожна заява є унікальною, і, якщо Ваша ситуація вимагатиме додаткового розгляду, можливі зміни у термінах розгляду. Вартість цієї послуги є доповненням до мита та не підлягає відшкодуванню, якщо заява буде з якоїсь причини відхилена або у випадках, коли обробка займає більше часу.
  • Assisted Service – UAH 2,100. Допомога у скануванні та завантаженні документів. Якщо Ви самостійно займаєтесь оформленням та не розумієте, як завантажити свої документи, Вам можуть допомогти це зробити під час здачі біометрії за окрему плату. При оформленні візи з компанією Avisa, ця послуга вже включена до нашого стандартного пакету послуг - €110.
  • Flexi Appointment – UAH 3,000. Послуга дозволяє відвідати візовий центр Британії у будь-який зручний час у день Вашого запису, у стандартний час роботи візового центру. Таким чином, Ви можете спланувати свій день, коли це безпечніше та зручніше для Вас.
  • Keep my passport – €100. Стандартна процедура оформлення візи до Великобританії передбачає те, що при подачі біометрії Ваш паспорт заберуть на час розгляду заяви. Ця послуга дозволяє не подавати паспорт у день здачі біометрії. Послуга доступна практично у всіх візових центрах світу, окрім України, оскільки на даний момент візовий центр не зберігає паспорти через війну в країні.
 • Наразі візовий центр Британії відновив свою роботу в Україні для всіх заяв, за якими необхідно надавати біометричні дані. Для цього необхідно дотримуватись певної процедури, включаючи подання заяви та надання необхідних документів у візовому центрі або через онлайн-подання заяви на офіційному веб-сайті уряду Британії. Важливо підготувати всі необхідні документи, включаючи анкету, закордонний паспорт, докази фінансової спроможності, план поїздки та інші документи, що відповідають вашій поїздці. Після складання біометричних даних ви зможете залишити свій паспорт при собі. Зверніть увагу, що якщо ваша заявка буде схвалена, вам потрібно буде поїхати до Варшави, Польща, щоб отримати візу для в'їзду до Великобританії. Ви не зможете вклеїти візу у Києві. Вклеювання відбувається в день подачі паспорта в порядку черги. Також дозволено подати паспорт на вклейку за допомогою довіреної особи.

 • Ми рекомендуємо розпочинати візовий процес за 1,5 місяці до передбачуваної поїздки до Сполученого Королівства. У процесі оформлення у Вас піде час на підготовку необхідних документів, переклади англійською мовою, заповнення анкети та проходження біометрії. Після біометрії служба віз та імміграції Великобританії розглядатиме документи протягом 2–3 тижнів. Іноді на термін розгляду британської візи можуть впливати деякі фактори. Ми не рекомендуємо користуватися терміновою процедурою розгляду за таких обставин:

  • Якщо раніше у Вас була відмова у візі до Британії та інших країн, відмова у в'їзді до будь-яких країн, депортації;
  • у Вас є не погашена судимість або Ви були затримані, притягнуті до відповідальності поліцією за правопорушення;
  • У минулому були проблеми із законодавством Великобританії.
 • Існує безліч причин, через які візовий офіцер може відмовити в британській візі українцю, ми зупинимося на найпопулярніших:

  • Фальшиві документи чи неправдива інформація. Заявнику буде відмовлено якщо в анкеті буде внесена неправдива інформація, навіть якщо людина не знала про якісь факти, або не перевірила дані, це не позбавляє її від відповідальності. Надання підроблених документів до будь-якого посольства — це найбільша помилка, яку можна зробити. Наслідки за такі дії будуть болючими, а саме: заборона на поїздки до Великобританії на найближчі 10 років, а такі країни як США, Канада, Австралія, Нова Зеландія бачитимуть причину відмови і в свою чергу обережно будуть ставитись до апліканта.
  • Порушення імміграційного законодавства Великої Британії. Якщо заявник раніше порушував імміграційні закони Великобританії (був прострочений термін перебування в країні, нелегальний в'їзд тощо), заявка, як правило, буде відхилена.
  • Безлад у документах та мізерно викладена інформація в анкеті. Іноді через незнання, як правильно подати інформацію у своїй анкеті, людям відмовляють. Відсутність ясності та повноти відомостей може стати фактором, який завадить візовому офіцеру правильно оцінити ситуацію та розглянути заявку позитивно. Неправильне оформлення та безлад у документах можуть ускладнити роботу візового офіцера та збільшити ризик відмови у заяві. Тому важливо організувати ваші документи належним чином, особливо коли ви самі подаєте їх онлайн.
  • Фінансова нестабільність. Одним із ключових документів, необхідних для подання візової заявки, є документи, що підтверджують ваш дохід, а також виписки з банківських рахунків. Саме на основі цих документів візовий офіцер може оцінити вашу фінансову спроможність та визначити, чи здатні ви забезпечити себе під час перебування в країні та повернення назад. Також важливо мати можливість довести легальність джерела прибутку. Навіть якщо на вашому рахунку регулярно надходять кошти, відсутність документального підтвердження походження може створити нерозуміння. У таких випадках особливо важливо ретельно підготувати та подати відповідний набір документів.
 • Аплікат повинен переконати візового офіцера в тому, що він є справжнім туристом, а саме:

  • заявник залишить Великобританію наприкінці свого візиту;
  • не житиме у Сполученому Королівстві протягом тривалого часу;
  • не займатиметься якоюсь забороненою діяльністю;
  • повинен мати достатньо коштів на покриття всіх витрат у зв'язку з поїздкою. Це включає вартість квитків, проживання, будь-які витрати, пов'язані з утриманцями, а також вартість запланованих заходів, таких як приватне медичне обслуговування.
 • Ви можете подати заяву на отримання тривалої візи, навіть якщо Ви ніколи не були у Британії. У такому разі вам необхідно продемонструвати, що у вас є реальна причина регулярно відвідувати Велику Британію. Зазначимо, що різниця в оплаті візового збору може не відшкодовуватись, якщо візовий офіцер приймає рішення надати вам дозвіл з більш коротким терміном, ніж той, на який ви подали заявку. Тому важливо уважно розглянути свої плани та причини для довгострокової візи перед поданням заяви, щоб мінімізувати ризики.

 • Збір біометричних даних є важливою частиною процесу отримання англійської візи. В рамках цієї процедури співробітники візового центру здійснюють сканування наступних біометричних даних:

  • Відбитки 10 пальців: Сканування відбитків пальців використовується для біометричної ідентифікації заявника. Це дозволяє створити унікальний біометричний профіль.
  • Сітківка ока: Сканування сітківки ока використовується для додаткової перевірки особи заявника та підвищення безпеки.
  • Голосова ідентифікація: звук голосу також може бути використаний для біометричної ідентифікації заявника.

  Метою збору біометричних даних є забезпечити безпеку та захист від шахрайства, а також встановлення особистості заявника під час проходження кордону та перевірки наявності кримінального минулого. Це забезпечує більш надійну ідентифікацію та допомагає гарантувати, що візи видаються лише кваліфікованим та законослухняним заявникам.

 • Абсолютно всі заявники, будь-якого віку, навіть новонароджені діти повинні з'явитися у візовий центр для здачі біометрії. Відмова надавати свої біометричні дані призведе до негативного рішення. Проте українцям не потрібно надавати свою біометрію за програмою Ukraine Scheme, яку було створено урядом Британії під час війни. Важливо бути в курсі поточних правил та вимог та у разі потреби звертатися за консультацією до офіційних джерел чи візових центрів. Це допоможе уникнути непорозумінь та забезпечить більш ефективне проходження візової процедури.

 • Відповідно до політики UK Visas and Immigration, біометричні дані, включаючи відбитки пальців, сканування сітківки очей та звуку голосу, зазвичай зберігаються у базі даних протягом 10 років після того, як вони були вперше зібрані. Це робиться з метою ідентифікації заявника та забезпечення безпеки візових та міграційних процедур. Після закінчення цього терміну дані мають бути знищені.

  Важливо відзначити, що збереження біометричних даних здійснюється відповідно до законодавства та політики конкретної країни, і ці терміни можуть змінюватися в залежності від правил та політики, що діє в конкретній країні.

 • Швидкість та ефективність здачі біометричних даних можуть різнитися залежно від розташування та завантаженості візових центрів. У великих містах та столицях, де знаходяться візові центри, може бути більше доступних слотів для здачі біометрії та більш швидка обробка.

  На момент написання статті візові центри не завантажені, наприклад, в Україні найближчі дати є кілька днів уперед. У більшості європейських країнах ситуація приблизно однакова на 5–7 днів наперед є вільні дати. Зверніть увагу, що дізнатися точно дати можна тільки після заповнення анкети та оплати візового збору.

  Для отримання точної інформації про доступність та час здачі біометричних даних рекомендується зв'язатися з нашим менеджером. Ми зможемо надати інформацію про поточні умови та терміни.

 • Основний список документів на британську візу виглядає так:

  • Закордонний паспорт;
  • Документи, що підтверджують мету Вашого візиту;
  • Фінансові підтвердження;
  • Свідоцтва про шлюб/народження дітей;
  • Документи, що доводять наявність майна в країні проживання, бізнесу, активів тощо.

  Ви можете скористатися нашим чат-ботом у Телеграмі, де вказано докладний список необхідних документів: https://t.me/avisa_support_bot

 • Оформлення дитячої британської візи – це не простий шлях. Служба імміграції та віз Великобританії дуже ретельно розглядає документи дітей та хоче переконатися, що дитина буде комфортно та безпечно почуватися під час подорожі. Не важливо, яка буде у Вашої дитини мета відвідування до Британії - відпочинок з батьками, відвідування мовних курсів, літній табір і так далі - основними документами будуть фінансові підтвердження від батьків або опікунів та згода батьків на виїзд дитини, якщо дитина подорожує одна, у супроводі одного з батька чи третьої особи (бабусі, вчителі тощо).

 • Заявників віком до 18 років повинні супроводжувати батьки або дорослі, які відповідатимуть за дитину. Супроводжуючий дорослий повинен принести довіреність від батька/опікуна, оригінал та копію документа, що засвідчує особу, що супроводжує разом з іншими підтверджуючими документами.

  Однак правила та вимоги можуть відрізнятися залежно від конкретних умов та країни, в якій ви подаєте візову заявку. Важливо вчасно уточнити цю інформацію на офіційному веб-сайті Посольства або візового центру у вашій країні, щоб переконатися, що ви дотримуєтеся всіх необхідних правил та процедур при супроводі дитини.

 • Шанси на отримання візи можуть оцінюватися в ході індивідуальної консультації. Кваліфікований фахівець задаватиме вам питання, що стосуються різних аспектів вашого життя, включаючи фінанси, кар'єру, сімейний стан, попередні міжнародні поїздки, а також розглядати інформацію про можливі порушення, відмови у візах або імміграційні проблеми.

  Компанія Avisa, з багаторічним досвідом роботи у сфері британських віз, здатна надати вам кваліфіковану консультацію та допомогти в оцінці ваших шансів на успішне отримання візи. Ви можете зв'язатися з нами за вказаними телефонами, щоб отримати необхідну підтримку та інформацію: +380975772727, +380935772727.

 • Чоловіки будь-якого віку можуть подати документи на британську візу, оскільки візовий центр у Києві працює, приймає всіх заявників. Вклейку дозволу необхідно робити за кордоном, у Варшаві, але це не є проблемою, оскільки Ви можете надіслати свій паспорт за допомогою кур'єрських служб або з Вашою довіреною особою. Ключовим моментом є доцільність отримання візи, тому що у випадку, якщо ви не маєте можливості залишити свою країну, віза стає безглуздою. Тому перед подачею заявки важливо ретельно обміркувати свої плани та переконатися, що ви зможете скористатися цією візою за її призначенням.

 • Абсолютно вірно, за наявності правильно оформленої та підписаної довіреності інша особа може забрати ваш паспорт або вклеїти візу від вашого імені. Для цього необхідно слідувати певним крокам, а саме:

  • Завантажити бланк довіреності із офіційного веб-сайту візового центру;
  • Заповнити та підписати довіреність, вказавши всі необхідні деталі та повноваження, які надаються вашій довіреній особі;
  • Підготувати та надати наступні документи вашій довіреній особі: довіреність, ваш паспорт, а також чек-лист, який вам був виданий візовим центром у день проходження біометрії.

  Важливо дотримуватись інструкцій та вимог, встановлених візовим центром, та переконатися, що довірена особа розуміє та виконує всі необхідні процедури.

 • У деяких випадках, особливо при поїздці з дітьми, може знадобитися документальне підтвердження місця проживання. У цьому контексті бронювання готелів або інших видів розміщення, а також квитків на літак може стати обов'язковим. Однак, на сайті уряду Великобританії є розділ, в якому вказується, що певні документи, такі як підтвердження бронювання готелю та медичне страхування, можуть не вимагатися в деяких випадках. У разі поїздки дітей без батьків особливо важливо мати документальне підтвердження місця проживання, тому бронювання готелів або курсів може бути дуже корисним і доцільним.

 • Схвалена англійська віза – це дозвіл, який видає Служба імміграції та віз Британії на подорож до країни. Після прибуття до контрольно-пропускного пункту держави необхідно пройти невелику співбесіду з офіцером, який може уточнити деталі про мету візиту, наявність квитків, кількість днів перебування в країні. Якщо все гаразд, у закордонний паспорт поставлять штамп із датою в'їзду та назвою прикордонного пункту. Тому треба розуміти, що остаточне рішення впускати в країну туристів чи ні прийматиме офіцер прикордонної служби. Навіть за відкритої візи до Британії за певних обставин можуть не впустити в країну.

 • Хороша новина для тих, хто має актуальну візу до Великобританії та зіткнувся із закінченням термінів свого закордонного паспорта. Важливо розуміти, що актуальна віза продовжує діяти, навіть якщо термін вашого паспорта минув. Ви не зможете подорожувати нею з паспортом, що закінчився, але є можливість оформити новий паспорт і продовжити використовувати дійсну візу.

  Для цього вам знадобиться обидва паспорти: з візою і з новим паспортом. Офіцер прикордонної служби після прибуття до Великобританії перевірить вашу дійсну візу та поставить штамп в'їзду у ваш новий паспорт. Це надає зручне та ефективне рішення для продовження поїздок до Великобританії.

 • Існує процедура перенесення або заміни дозволу, якщо застосовується одна з таких умов:

  • термін дії проїзного документа минув;
  • ім'я або особисті дані змінились;
  • термін дії 90-денної наклейки у паспорті (називається він'єткою) минув.

  Процедура перенесення візи:

  • заповнити анкету онлайн;
  • сплатити візовий збір – £154;
  • подати документи, що підтверджують необхідність заміни чи перенесення візи;
  • підтвердити свою особу у візовому центрі.

  Зазвичай рішення буде готове протягом 3 тижнів після підтвердження особи заявника.

 • Існує процедура продовження термінів перебування в Британії за Standard visitor visa, нею можна скористатися:

  • Якщо Ви отримуєте медичну допомогу у Британії;
  • Ви академік, і, як і раніше, відповідаєте кваліфікаційним вимогам;
  • випускник, який повторно складає тест PLAB або проходьте клінічну практику;
  • громадяни України під час війни можуть скористатися програмою продовження візи Ukraine Extension Scheme.
 • Отже, Ви отримали свою довгоочікувану візу до Англії, відкриваєте конверт із паспортом, звіряєте дані та бачите помилку, що робити у такій ситуації?

  Найголовніша порада завжди перевіряйте свої персональні дані, які вказані у дозволі безпосередньо у візовому центрі Британії. Якщо помилка даних суттєва, паспорт необхідно буде залишити ще на 5–10 днів. Якщо Ви виявили помилку пізніше і у Вас немає можливості повернутися до візового центру, тоді є можливість написати запит до служби віз та імміграції Великобританії та запитати, що робити. Якщо помилка не є критичною, консульство дозволить використовувати вже вклеєну візу без внесення коригувань. Але, якщо помилка більш серйозна (зазначене неправильне прізвище/ім'я, номер паспорта тощо), потрібно буде звернутися ще раз до візового центру для зміни даних.

 • Термін дії дозволу зазвичай починається з моменту його видачі, і ви можете подати заявку на нову візу заздалегідь до закінчення терміну дії поточної візи. Багато країн, включаючи Велику Британію, дозволяють подавати заявки на візу заздалегідь, щоб забезпечити плавний перехід між поточною та новою візою.

  Однак є кілька важливих моментів, які слід враховувати:

  • Час обробки: врахуйте, що обробка візової заявки може тривати деякий час, зазвичай кілька тижнів.
  • Період перебування: переконайтеся, що термін перебування, наданий у новій візі, не почнеться до закінчення терміну дії візи. В іншому випадку ви можете зіткнутися з проблемами на кордоні або в'їзді в країну.
  • Дотримання всіх вимог: переконайтеся, що ви відповідаєте всім вимогам для нової візи та маєте необхідні документи.
 • Повернення сплаченого візового збору залежить від деяких факторів, таких як тип візи, країна, в якій була подана заявка, та обставини, що впливають на скасування заявки. Ось деякі загальні випадки, коли ви можете потенційно повернути збір:

  • Скасування заявки до розгляду:

  Ви можете скасувати свою візову заявку до того, як її буде розглянуто та прийнято консульськими службами Великобританії.

  • Зміна обставин:

  Якщо виникли обставини, які призвели до того, що заявнику довелося скасувати свою поїздку або перенести її на інші дати.

  • Скасування процесу візової обробки:

  Іноді візові офіцери можуть скасувати процес обробки вашої заявки до винесення остаточного рішення. У цьому випадку ви також можете бути схильні до повернення сплачених зборів.

  Запросити повернення мита, можливо, онлайн, в кабінеті, в якому було створено заяву.

Ми склали цю статтю, що містить найпопулярніші питання від наших клієнтів, разом з вичерпними відповідями на них. Наша мета полягає в тому, щоб надати корисну інформацію та відповісти на ваші запитання. Будемо раді, якщо ця стаття буде вам корисна.

Якщо Ви знайшли відповідь на своє запитання, Ви можете віддячити нас підтримавши Збройні сили України. Будь ласка, надішліть скрін оплати на наш Viber/Telegram, +380975772727, щоб ми були в курсі, що ця стаття приносить користь як цивільному населенню, так і ЗСУ.

Спеціальний рахунок для збирання коштів на підтримку Збройних сил України, відкритий Національним банком. Переказати гроші можуть міжнародні партнери та донори, український бізнес та громадяни. Відправити кошти можна у доларах США, євро, британських фунтах та українській гривні.

 

Для зарахування коштів у національній валюті:

Банк: Національний банк України

МФО 300001

Рахунок № UA843000010000000047330992708

код ЄДРПОУ 00032106

Національний банк України

Рейтинг: 5 / 5 (2)

Поради

Корисно знати

Як отримати візу до Британії у 2024?

Підготовка до майбутньої поїздки до Сполученого Королівства у новому році включає важливий етап – успішне оформлення віз ...

Яка ймовірність отримати відмову при оформленні візи до Великобританії?

Питання отримання візи до Великобританії без відмов завжди є і буде актуальним. В першу чергу потрібно дізнатися... ...

Як правильно читати візу до Великобританії в 2020 році?

Віза в Англію - одна з найскладніших віз, так як посольство цієї країни дуже скрупульозно розглядає документи і дані, як ...

Перелік документів для отримання візи до Великобританії.

Ви плануєте відвідати Великобританію з метою подорожі, побачитися з родичами або друзями, зустрітися з діловими партнера ...

Віза до Великобританії для водія-міжнародника

Українські водії - міжнародники все частіше і частіше транспортують вантажі по країнах Шенгенської зони і країнах ЄС. ...

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть номер телефону
Введіть ваше мiсто
Avisa
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний