Ми використовуємо Google Analytics та збираємо дані для поліпшення роботи веб-сайту. Продовжуючи використання сайту, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності
Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії, що складається з Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії, не є членом Шенгенської угоди тому, щоб мати можливість відвідувати країну громадянам України необхідно відкривати візу.
Оформлення візи до Великобританії для громадян України дійсно може бути вкрай кропітким процесом, що вимагає уважності. Для того, щоб мати можливість відвідувати країну з туристичною метою, необхідно подавати документи на тип - Standard Visitor visa. Цей тип візи дозволяє відвідувачу здійснювати поїздки до Британії як турист, відвідувати сім'ю або друзів, для бізнес-поїздок та інше. Позитивне рішення приймається на підставі інформації, зазначеної у візовій анкеті та документів, наданих заявником. Запит на оформлення візи до Англії може бути складним та заплутаним процесом, особливо якщо ви робите це вперше. У цій статті ви знайдете рекомендації та корисні поради, які ми вмістили у 30 популярних питань по туристичній візі до Британії:
Standard Visitor visa – не імміграційна, короткострокова віза, призначена для подорожей до Великобританії з туристичною метою, зустрічей з сім'єю та друзями, здійснення покупок, здійснення ділових візитів, проходження короткострокового навчання тощо. Віза Стандартного відвідувача зазвичай надає право на перебування в країні до 6 місяців і включає можливість в'їзду та виїзду з Великобританії протягом зазначеного терміну. Щоб отримати цю візу, необхідно відповідати певним вимогам, надати необхідні документи і переконати візових офіцерів у тому, що ваша поїздка має законні цілі і ви повернетесь до своєї країни після закінчення візового терміну.
Standard Visitor visa дійсна протягом 6 місяців і дозволяє багаторазово в'їжджати до Великобританії протягом цього періоду. Ви можете перебувати в країні до 6 місяців, але не довше терміну дії дозволу. Ви також можете подати заяву на отримання довгострокової візи до Британії, якщо ви регулярно відвідуєте країну. Довгострокові візи дійсні протягом 2-х, 5 або 10 років і допускають багаторазовий в'їзд терміном до 6 місяців при кожній поїздці.
Заборонено: працювати, навчатися (тривалий час), отримувати допомогу, одружуватися/виходити заміж. Протягом терміну дії мультивізи до Англії відвідувач може в'їжджати та виїжджати з Великобританії кілька разів. Після цього терміну ви повинні залишити Великобританію. Незаконне перебування в країні після закінчення терміну вашої візи може спричинити негативні наслідки, включаючи заборону на в'їзд у майбутньому.
UK Visas and Immigration (Служба віз та імміграції Великобританії), скорочено UKVI – відділ Міністерства внутрішніх справ Великобританії (Home Office), який щодня займається розглядом заяв та приймає рішення про надання віз мільйонам заявників. UKVI не займається прийомом біометричних даних та паспортів від заявників, для цього існують уповноважені та обладнані належним чином візові центри TLS Contact або VFS Global. UK Visas and Immigration відіграє важливу роль у регулюванні в'їзду та перебування іноземних громадян у Великій Британії, а також у забезпеченні безпеки та законності цього процесу.
Заяву на Standard Visitor visa необхідно подавати, коли заявник перебуває поза межами Великобританії. Для отримання туристичної візи до Англії необхідно виконати декілька умов:
Візовий збір для поїздки до Великобританії залежить від обраного типу та терміну дії візи. Якщо вам потрібна короткострокова віза, дійсна протягом 6 місяців, або дозвіл на більш тривалий термін, розмір візового збору відрізнятиметься. Сума візового збору також може змінюватись в залежності від вашої національності та інших факторів.
Вартість консульського збору для громадян України:
Вартість послуг візового центру для здачі біометрії може суттєво відрізнятися залежно від країни, в якій ви подаєте заяву на візу до Великобританії. У деяких країнах, як в Україні, візовий центр надає послуги зі здачі біометрії без додаткової оплати, включаючи їх у загальну вартість візи. Зверніть увагу, що у разі відмови вартість зборів не підлягає поверненню.
За потреби Ви можете скористатись додатковими послугами, які пропонує офіційний представник посольства Британії:
Наразі візовий центр Британії відновив свою роботу в Україні для всіх заяв, за якими необхідно надавати біометричні дані. Для цього необхідно дотримуватись певної процедури, включаючи подання заяви та надання необхідних документів у візовому центрі або через онлайн-подання заяви на офіційному веб-сайті уряду Британії. Важливо підготувати всі необхідні документи, включаючи анкету, закордонний паспорт, докази фінансової спроможності, план поїздки та інші документи, що відповідають вашій поїздці. Після складання біометричних даних ви зможете залишити свій паспорт при собі. Зверніть увагу, що якщо ваша заявка буде схвалена, вам потрібно буде поїхати до Варшави, Польща, щоб отримати візу для в'їзду до Великобританії. Ви не зможете вклеїти візу у Києві. Вклеювання відбувається в день подачі паспорта в порядку черги. Також дозволено подати паспорт на вклейку за допомогою довіреної особи.
Ми рекомендуємо розпочинати візовий процес за 1,5 місяці до передбачуваної поїздки до Сполученого Королівства. У процесі оформлення у Вас піде час на підготовку необхідних документів, переклади англійською мовою, заповнення анкети та проходження біометрії. Після біометрії служба віз та імміграції Великобританії розглядатиме документи протягом 2–3 тижнів. Іноді на термін розгляду британської візи можуть впливати деякі фактори. Ми не рекомендуємо користуватися терміновою процедурою розгляду за таких обставин:
Існує безліч причин, через які візовий офіцер може відмовити в британській візі українцю, ми зупинимося на найпопулярніших:
Аплікат повинен переконати візового офіцера в тому, що він є справжнім туристом, а саме:
Ви можете подати заяву на отримання тривалої візи, навіть якщо Ви ніколи не були у Британії. У такому разі вам необхідно продемонструвати, що у вас є реальна причина регулярно відвідувати Велику Британію. Зазначимо, що різниця в оплаті візового збору може не відшкодовуватись, якщо візовий офіцер приймає рішення надати вам дозвіл з більш коротким терміном, ніж той, на який ви подали заявку. Тому важливо уважно розглянути свої плани та причини для довгострокової візи перед поданням заяви, щоб мінімізувати ризики.
Збір біометричних даних є важливою частиною процесу отримання англійської візи. В рамках цієї процедури співробітники візового центру здійснюють сканування наступних біометричних даних:
Метою збору біометричних даних є забезпечити безпеку та захист від шахрайства, а також встановлення особистості заявника під час проходження кордону та перевірки наявності кримінального минулого. Це забезпечує більш надійну ідентифікацію та допомагає гарантувати, що візи видаються лише кваліфікованим та законослухняним заявникам.
Абсолютно всі заявники, будь-якого віку, навіть новонароджені діти повинні з'явитися у візовий центр для здачі біометрії. Відмова надавати свої біометричні дані призведе до негативного рішення. Проте українцям не потрібно надавати свою біометрію за програмою Ukraine Scheme, яку було створено урядом Британії під час війни. Важливо бути в курсі поточних правил та вимог та у разі потреби звертатися за консультацією до офіційних джерел чи візових центрів. Це допоможе уникнути непорозумінь та забезпечить більш ефективне проходження візової процедури.
Відповідно до політики UK Visas and Immigration, біометричні дані, включаючи відбитки пальців, сканування сітківки очей та звуку голосу, зазвичай зберігаються у базі даних протягом 10 років після того, як вони були вперше зібрані. Це робиться з метою ідентифікації заявника та забезпечення безпеки візових та міграційних процедур. Після закінчення цього терміну дані мають бути знищені.
Важливо відзначити, що збереження біометричних даних здійснюється відповідно до законодавства та політики конкретної країни, і ці терміни можуть змінюватися в залежності від правил та політики, що діє в конкретній країні.
Швидкість та ефективність здачі біометричних даних можуть різнитися залежно від розташування та завантаженості візових центрів. У великих містах та столицях, де знаходяться візові центри, може бути більше доступних слотів для здачі біометрії та більш швидка обробка.
На момент написання статті візові центри не завантажені, наприклад, в Україні найближчі дати є кілька днів уперед. У більшості європейських країнах ситуація приблизно однакова на 5–7 днів наперед є вільні дати. Зверніть увагу, що дізнатися точно дати можна тільки після заповнення анкети та оплати візового збору.
Для отримання точної інформації про доступність та час здачі біометричних даних рекомендується зв'язатися з нашим менеджером. Ми зможемо надати інформацію про поточні умови та терміни.
Основний список документів на британську візу виглядає так:
Ви можете скористатися нашим чат-ботом у Телеграмі, де вказано докладний список необхідних документів: https://t.me/avisa_support_bot
Оформлення дитячої британської візи – це не простий шлях. Служба імміграції та віз Великобританії дуже ретельно розглядає документи дітей та хоче переконатися, що дитина буде комфортно та безпечно почуватися під час подорожі. Не важливо, яка буде у Вашої дитини мета відвідування до Британії - відпочинок з батьками, відвідування мовних курсів, літній табір і так далі - основними документами будуть фінансові підтвердження від батьків або опікунів та згода батьків на виїзд дитини, якщо дитина подорожує одна, у супроводі одного з батька чи третьої особи (бабусі, вчителі тощо).
Заявників віком до 18 років повинні супроводжувати батьки або дорослі, які відповідатимуть за дитину. Супроводжуючий дорослий повинен принести довіреність від батька/опікуна, оригінал та копію документа, що засвідчує особу, що супроводжує разом з іншими підтверджуючими документами.
Однак правила та вимоги можуть відрізнятися залежно від конкретних умов та країни, в якій ви подаєте візову заявку. Важливо вчасно уточнити цю інформацію на офіційному веб-сайті Посольства або візового центру у вашій країні, щоб переконатися, що ви дотримуєтеся всіх необхідних правил та процедур при супроводі дитини.
Шанси на отримання візи можуть оцінюватися в ході індивідуальної консультації. Кваліфікований фахівець задаватиме вам питання, що стосуються різних аспектів вашого життя, включаючи фінанси, кар'єру, сімейний стан, попередні міжнародні поїздки, а також розглядати інформацію про можливі порушення, відмови у візах або імміграційні проблеми.
Компанія Avisa, з багаторічним досвідом роботи у сфері британських віз, здатна надати вам кваліфіковану консультацію та допомогти в оцінці ваших шансів на успішне отримання візи. Ви можете зв'язатися з нами за вказаними телефонами, щоб отримати необхідну підтримку та інформацію: +380975772727, +380935772727.
Чоловіки будь-якого віку можуть подати документи на британську візу, оскільки візовий центр у Києві працює, приймає всіх заявників. Вклейку дозволу необхідно робити за кордоном, у Варшаві, але це не є проблемою, оскільки Ви можете надіслати свій паспорт за допомогою кур'єрських служб або з Вашою довіреною особою. Ключовим моментом є доцільність отримання візи, тому що у випадку, якщо ви не маєте можливості залишити свою країну, віза стає безглуздою. Тому перед подачею заявки важливо ретельно обміркувати свої плани та переконатися, що ви зможете скористатися цією візою за її призначенням.
Абсолютно вірно, за наявності правильно оформленої та підписаної довіреності інша особа може забрати ваш паспорт або вклеїти візу від вашого імені. Для цього необхідно слідувати певним крокам, а саме:
Важливо дотримуватись інструкцій та вимог, встановлених візовим центром, та переконатися, що довірена особа розуміє та виконує всі необхідні процедури.
У деяких випадках, особливо при поїздці з дітьми, може знадобитися документальне підтвердження місця проживання. У цьому контексті бронювання готелів або інших видів розміщення, а також квитків на літак може стати обов'язковим. Однак, на сайті уряду Великобританії є розділ, в якому вказується, що певні документи, такі як підтвердження бронювання готелю та медичне страхування, можуть не вимагатися в деяких випадках. У разі поїздки дітей без батьків особливо важливо мати документальне підтвердження місця проживання, тому бронювання готелів або курсів може бути дуже корисним і доцільним.
Схвалена англійська віза – це дозвіл, який видає Служба імміграції та віз Британії на подорож до країни. Після прибуття до контрольно-пропускного пункту держави необхідно пройти невелику співбесіду з офіцером, який може уточнити деталі про мету візиту, наявність квитків, кількість днів перебування в країні. Якщо все гаразд, у закордонний паспорт поставлять штамп із датою в'їзду та назвою прикордонного пункту. Тому треба розуміти, що остаточне рішення впускати в країну туристів чи ні прийматиме офіцер прикордонної служби. Навіть за відкритої візи до Британії за певних обставин можуть не впустити в країну.
Хороша новина для тих, хто має актуальну візу до Великобританії та зіткнувся із закінченням термінів свого закордонного паспорта. Важливо розуміти, що актуальна віза продовжує діяти, навіть якщо термін вашого паспорта минув. Ви не зможете подорожувати нею з паспортом, що закінчився, але є можливість оформити новий паспорт і продовжити використовувати дійсну візу.
Для цього вам знадобиться обидва паспорти: з візою і з новим паспортом. Офіцер прикордонної служби після прибуття до Великобританії перевірить вашу дійсну візу та поставить штамп в'їзду у ваш новий паспорт. Це надає зручне та ефективне рішення для продовження поїздок до Великобританії.
Існує процедура перенесення або заміни дозволу, якщо застосовується одна з таких умов:
Процедура перенесення візи:
Зазвичай рішення буде готове протягом 3 тижнів після підтвердження особи заявника.
Існує процедура продовження термінів перебування в Британії за Standard visitor visa, нею можна скористатися:
Отже, Ви отримали свою довгоочікувану візу до Англії, відкриваєте конверт із паспортом, звіряєте дані та бачите помилку, що робити у такій ситуації?
Найголовніша порада завжди перевіряйте свої персональні дані, які вказані у дозволі безпосередньо у візовому центрі Британії. Якщо помилка даних суттєва, паспорт необхідно буде залишити ще на 5–10 днів. Якщо Ви виявили помилку пізніше і у Вас немає можливості повернутися до візового центру, тоді є можливість написати запит до служби віз та імміграції Великобританії та запитати, що робити. Якщо помилка не є критичною, консульство дозволить використовувати вже вклеєну візу без внесення коригувань. Але, якщо помилка більш серйозна (зазначене неправильне прізвище/ім'я, номер паспорта тощо), потрібно буде звернутися ще раз до візового центру для зміни даних.
Термін дії дозволу зазвичай починається з моменту його видачі, і ви можете подати заявку на нову візу заздалегідь до закінчення терміну дії поточної візи. Багато країн, включаючи Велику Британію, дозволяють подавати заявки на візу заздалегідь, щоб забезпечити плавний перехід між поточною та новою візою.
Однак є кілька важливих моментів, які слід враховувати:
Повернення сплаченого візового збору залежить від деяких факторів, таких як тип візи, країна, в якій була подана заявка, та обставини, що впливають на скасування заявки. Ось деякі загальні випадки, коли ви можете потенційно повернути збір:
Ви можете скасувати свою візову заявку до того, як її буде розглянуто та прийнято консульськими службами Великобританії.
Якщо виникли обставини, які призвели до того, що заявнику довелося скасувати свою поїздку або перенести її на інші дати.
Іноді візові офіцери можуть скасувати процес обробки вашої заявки до винесення остаточного рішення. У цьому випадку ви також можете бути схильні до повернення сплачених зборів.
Запросити повернення мита, можливо, онлайн, в кабінеті, в якому було створено заяву.
Ми склали цю статтю, що містить найпопулярніші питання від наших клієнтів, разом з вичерпними відповідями на них. Наша мета полягає в тому, щоб надати корисну інформацію та відповісти на ваші запитання. Будемо раді, якщо ця стаття буде вам корисна.
Якщо Ви знайшли відповідь на своє запитання, Ви можете віддячити нас підтримавши Збройні сили України. Будь ласка, надішліть скрін оплати на наш Viber/Telegram, +380975772727, щоб ми були в курсі, що ця стаття приносить користь як цивільному населенню, так і ЗСУ.
Спеціальний рахунок для збирання коштів на підтримку Збройних сил України, відкритий Національним банком. Переказати гроші можуть міжнародні партнери та донори, український бізнес та громадяни. Відправити кошти можна у доларах США, євро, британських фунтах та українській гривні.
Для зарахування коштів у національній валюті:
Банк: Національний банк України
МФО 300001
Рахунок № UA843000010000000047330992708
код ЄДРПОУ 00032106
Національний банк України
Перед тим як планувати поїздку до Британії, Вам необхідно звернути увагу на такі пункти як: ...
З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей