Актуальна інформація на червень 2022 року! Сервісні центри для здачі біометрії наразі не працюють в Україні, слідкуйте за нашим телеграм каналом, щоб бути в курсі останніх новин!
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний
Тел.:

Правила в'їзду до Великобританії оформлення віз, фото на avisa.com.ua

Опубліковано на Avisa:   27.12.2019

Перед тим як планувати поїздку до Британії, Вам необхідно звернути увагу на такі пункти як:

 • перевірити терміни дії закордонного паспорта, він повинен бути дійсний на весь період Вашого перебування в Британії + 6 міс. запас;
 • громадянам України для відвідування Британії потрібна віза, по біометричного паспорту в Британію не потрапити, терміни розгляду документів посольством від 15-ти робочих днів, так само можна скористатися терміновим розглядом від 5-ти днів, за додаткову плату;

У разі поїздки в Англію з неповнолітньою дитиною, переконайтеся, що у Вас є всі необхідні документи для поїздки: закордонний паспорт, свідоцтво про народження дитини, дозвіл про виїзд дитини другого з батьків, якщо його супроводжує тільки один з батьків., діюча віза до Британії.

Коли всі необхідні документи в порядку, і Ви готові їхати до Британії не забудьте поцікавитися митними правилами цієї країни. Кожному відвідувачеві Англії необхідно знати, що можна ввозити, а що ні. Ви можете безмитно ввезти:

 • тютюнові вироби - 200 сигарет, або 100 сигар, або 50 сигар, або 250 г тютюну;
 • парфумерні вироби - 60 мл духів, 250 мл туалетної води;
 • алкогольні напої - 2 літри звичайної вина, 1 літр міцних спиртних напоїв (міцністю вище 22 градусів), або 2 літри кріпленого вина, ігристого вина або портвейну.
 • дозволено безмитне ввезення інших товарів, включаючи подарунки і сувеніри, за умови, що їх загальна вартість не перевищує 145 фунтів стерлінгів.
 • у Британії заборонено ввезення таких товарів: м'ясо, риба, мед, яйця, молоко і деякі інші продукти тваринного походження.
 • обмежені до ввезення амуніція, вибухові речовини, вогнепальна зброя.

Якщо Ви плануєте взяти з собою свого домашнього улюбленця, перед поїздкою, йому необхідно отримати ветеринарний сертифікат і ввести під шкіру тварини мікро чіп (ця вимога діє на території всіх країн Євросоюзу).

Так само на кордоні можлива міні співбесіда, найпопулярніші питання це:

 • мета поїздки, при цьому прикордонник може попросити надати йому зворотний квиток і бронь готелю;
 • на скільки днів плануєте поїздку;
 • якщо їдете до родичів /друзів, то готуйтеся сказати за якою адресою вони проживають, а краще з собою взяти запрошення від них;
 • якщо їдете по бізнесу, будуть уточнюючі питання з приводу Ваших бізнес партнерів і Ваших планів;

З додаткових питань можуть уточнити: скільки грошей з собою є, де працюєте, який дохід.

Так само зауважте, що всі питання задають на англійській мові, тому бажано заздалегідь подумати, що б Ви сказали, а якщо з англійським проблема потурбуйтеся про запрошенні від родичів / друзів або бізнес партнерів, де буде детально вказані Ваші плани і мета поїздки або забронюйте готель плюс напишіть на листочку план подорожі із зазначенням місць, які плануєте відвідати, так буде прикордоннику простіше Вас зрозуміти.

Рейтинг: 0 / 5 (0)

Подайте
швидку заявку

З Вами зв'яжеться наш менеджер для обговорення деталей

Введіть ім'я
Введіть ваше мiсто
Введіть номер телефону
Avisa
Контакти
Пн - Пт 09:00 - 18:00, Сб - Нд - Вихідний